КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Витяг з Правил прийому - 2021 (магістратура)


Витяг з Правил прийому - 2021 (магістратура)

Для здобуття вищої освіти за ступенем магістра приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.

Особа може вступити до Університету для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження вступних випробувань.

У 2021 році прийом на навчання до Університету проводиться за спеціальностями 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво та 026 Сценічне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за кошти державного бюджету (за державним замовленням), можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та/або юридичних осіб, крім випадків, передбачених у пункті 5 розділу ІІІ Правил прийому до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого у 2021 році.

Конкурсний відбір для здобуття ступенів вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань.Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, складеного у 2020 та у 2021 роках, та фахового випробування.

Для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступня (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншими спеціальностями складання додаткових вступних випробувань не передбачається.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістраконкурсний бал розраховується за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ)= K1*П1 + К2*П2,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) або вступного випробування з іноземної мови (у випадках, передбачених Правилами прийому)за шкалою від 100 до 200 балів,

П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів),

K1 – невід’ємний ваговий коефіцієнт (єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови), який становить 0,25;

К2 – невід'ємний ваговий коефіцієнт (фахового вступного випробування), який становить 0,75.

Сума коефіцієнтів Kl, К2 для кожної конкурсної пропозиції має дорівнювати 1.

Результати вступних іспитів оцінюються за шкалою від 100 до 200балів.

Під час вступу на небюджетні конкурсніпропозиції (контрактна форма навчання), які передбачають складання єдиноговступного іспиту (ЄВІ), вступники на основіступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту або скласти відповідний вступний іспит в Університеті.
 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostelСторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co