КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Випуск 2


Якщо  дуже швдико готрати  цю газету, монжа  не памітити орфоргафічні помилки!!!
січень 2010

Випуск № 2

Тираж: «з надією на краще»

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.


Кар-Кар

Студентська газета Київського національного університету театру,

кіно і  телебачення імені І. К. Карпенка-Карого

Від редколегії з привітом

З Новим роком  УНІВЕР!

Любі друзі, друзі друзів, друзі друзів друзів; жителі, співжителі; викладачі, перекладачі,  вкладачі; просто знайомі, просто незнайомі, просто любі!..

З превеликою радістю хочемо вам повідомити, що наша редколегія продовжує свою плідну працю із задовблювання вашого  творчого мозку. Від наших щирих, відкритих, палких, невгамовних, незгасаючих сердець хочемо привітати всіх універівців з Новим роком (1.01), з Різдвом (7.01), зі Старим Новим роком (13.01), з Водохрещем (19.01), з Днем Автономної Республіки Крим (20.01), з Днем соборності України (22.01), з Міжнародним Днем митника (26.01), з Днем пам’яті героїв Крут (29.01), з новою сесією, з новими стресами, з новими припадками оптимізму.

Рік Тигра – це рік сміливих, впевнених у собі людей. Цей рік підходить для тих, хто полюбляє ризик, азартний і честолюбний. Це буде дуже активний, динамічний рік. Складний, але ще відносно спокійний – рік накопичення сил і «латання» дірок перед прийдешнім 2011, який, за всіма прогнозами, обіцяє бути вкрай напруженим. Тож бажаємо вам, в першу чергу, запастись невичерпним оптимізмом, міцним психічним і фізичним здоров’ям, а також розсолом та аспірином. Студентство – творчої вам наснаги, педагоги – творчої вам витримки! Разом з вами покладаємо надії на небувалий зорепад, щоб навіть тугодуми встигли загадати бажання. Мрійте, кохайте  і творіть! А ми, в свою чергу, все ще не полишаємо надій на творчу співпрацю!!!

Нагадуємо, що гуртожитська адреса нашої редакції кім. 501.

Електронна скринька, в яку ми кожного дня зазираємо, очікуючи на ваші творчі виверження: vedma501@yandex.ru

З любов’ю. МИ!

Газета  випускається 
за підтримки адміністрації університету та здорової студентської ініціативи.

Періодичність випуску – 1 раз на місяць.

Розкриття таємниці складу редколегії:

КАтеРинка – Катерина Саврацька (ІІІ-Тзн)

мАРійКа – Марія Ряпулова (ІІ-Тзн)

мАРтовсьКа – Ольга Мартовська (ІІІ-Тзн)

Творчість студентів

соТВОРІННЯ

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.

  Рождение  мысли

(этюд)

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Маленький сутулый человек сидит  в углу пустой квадратной комнаты. Мир  вокруг него, включая комнату, ее стены, слегка раскачивается, как будто  комната подвешена на ниточке  к пространству. И действительно, эта комната в форме неправильного квадрата  висит в Черной пустоте на ниточке. Изнутри ее стены желтые. Вдруг в Черной пустоте начинают появляться, слабо вспыхивая и тускнея, огоньки звезд – это Космос, и звезды в нем желтые. Дальше на стенах комнаты проступают такие же звезды, но черные. Это – Космос изнутри.

Человек сидит на полу, забившись в угол, у него на половину согнуты ноги, он небрежно одет и небрит. На нем  старые джинсы и старый свитер. Он держится руками за голову. Над ним на потолке, чуть ближе к центру комнаты висит на ниточке маленький черный кубик, внутри которого еле различимы желтые огоньки.

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Человек встает, подходит к кубику, трогает его рукой, тот начинает раскачиваться с лева на право, а  в обратную сторону раскачивается  желтая комната. Его голова начинает трескаться, как земля во время засухи. Человек встает и идет к краю комнаты, у которой четвертой стены нет. Он заглядывает за край, и видит, что звездочки в Черной пустоте тоже подвешены на ниточки. Он пытается сделать шаг для того, что бы переступить в Черную пустоту и дотянуться рукой до звездочки, но в это время из Пустоты, словно ниоткуда, врывается летящий Черный Кот, прыгает в комнату, перебегает ему дорогу и улетает прочь.

Голова  человека продолжает трескаться, но уже  сильнее. В это время на потолке комнаты тоже появляется трещина, из которой начинает капать вода. Человек подставляет воде детскую поливалочку, и дождавшись, когда та наполнится, поливает себе голову. Из головы начинает расти  трава, заменяя собой недостающие волосы и покрывая трещины. Человек взлетает, и, немножко попорхав по комнате, улетает в Черную пустоту.

Конец

Дмитрий Подольский (Дмитрий  Чекир) (ІІІ-Тзн)

***

Я вижу этот день…

Он будет  дождливым и ветреным. Они будут  стоять в грязи на высоких каблуках и в черных косынках, завязанных по последней моде. Их плечи будут ссутулены, глаза грустны, а по щекам будут стекать капли дождя. Они будут смотреть на мое бледное безупречное лицо и думать о промокших сапогах, намокшей укладке и о моих мужчинах…

Мои подруги.

А ты должен стоять и улыбаться мне.

А, может, будет  светить солнце. И они будут  стоять в обтягивающих юбках и  широкополых шляпах. Их осанки будут  горделивы, лица – вдохновенно печальны, а глаза – кокетливо спрятаны за темными стеклами очков.

Они будут  смотреть на мое бледное безупречное лицо и думать о пропущенном уроке английского, завтрашнем маникюре и о моих мужчинах…

Мои подруги.

А ты должен стоять и улыбаться мне. Даже после  того, как заколотят крышку…

Ольга Мартовская (ІІІ-Тзн)

***

Знаєш, мені тебе дуже не вистачає :(

Не відповісти на питання, чому я досі невиліковно  самотній...

Чому вітер  моєї душі повинен гойдати колиску  часу... не мого часу, на жаль.

Дуже сумно  виходити на балкон своєї спальні  і вдивлятися в горизонт. Спочатку, я з гіркою впевненістю у світле майбутнє прийняв цю, покриту попелом та пам’яттю, скриню Пандори. Запечатану.

Так, в очікуванні я провів два роки, та шість місяців. Одного разу, коли місяць пестив за хмарами томні груди ночі, цілуючи її так, що вона тремтіла від задоволення і екстазу, вже десь під ранок, коли я викурив дві сигаретки, що він залишив, мені вже якось паралельно було, що там трапиться.

Що робити? Щоб потягнути час, я пішов вимив попільничку, щоб вона не пахла паленим сукном. Посидів ще у кріслі, помріяв про красиве життя...

А потім, я  відкрив прикрашену різьбленням  махагонову скриню, що мала аромат сирого лісу та теплого каміння. Зірвав до біса цю кляту печать, та відкрив.

Звернувшись сірим полуколом, мрійливо та спокушаючи, замруживши очі, там лежала ти. Вже не пам'ятаю, скільки я дивився на тебе, томлячись бажанням схопити тебе... але потім, я пійшов, не бажаючи поки хвилювати тебе. Тихо зібрав нескінченні недопалки та чашки, та привів кімнату у відносний порядок (я ж дорослий чоловік). Але коли я зібрався підійти до тебе, ти раптом стала розміром майже з мене, перестрибнула пів-зали, та повалила мене прямісінько на підлогу. Я лежав під тобою, відчував твоє тепло, твій запах, твоє серцебиття. "Яка ж ти велика та гарна", - подумав я. А ти, нічого не сказав, взяла мене своїми лапами як дитинча (яке неподобство!) та почала підкидати угору. Я, як чоловік дорослий, не зміг тобі відмовити, бо ти була така щаслива, коли дивилася на моє падіння... я був твоєю першою іграшкою.

Одного разу, як я і чекав, ти забула про мене, та пішла, грайливо виляючи хвостиком, в інші кімнати мого великого будинку, залишивши мене плакати на холодній підлозі від болю та жалю.

Я вже встиг забути тебе, коли ти знов прийшла, м'яко ступаючи по зів'ялим квітам і травам мого дому. Я дуже злякався, забившись у крісло, я не міг тобі довіряти. Але ж ні... ти стала дуже малесенькою, залiзла мені на коліна та заснула, я теж заснув...

Прокинувся  я від різкого болю - ти гризла мою руку. Але я так і не зміг прогнати тебе. Я вийшов у руки осені, на маленький, тільки для мене одного, балкон, дістав цигарки, почав палити.

І досі тут  стою, перед широким полем моєї пам'яті, під холодним вітром дійсності, під променями чужої любові.

А ти все  ще інколи підходиш до віконця та стукаєш  у скло маленькою лапкою, бо любиш мене, а мені це не потрібно.

Знаєш, мeні тебе дуже не вистачає :(

Олексій Кучма (ІІ-КТО)

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Навчальний театр

Пісенний  колаж 
(«Шлюб за конкурсом»)

Ах, водевиль, водевиль, водевиль - 
Музыка, песни, интриги и танцы, 
Пусть простоват и наивен он был, 
Пусть он таким и остался, 
Вы свысока не судите о нем… 
Л. Дербенев

Пісня перша

Лай-лала-лала…  Парам-пам-пам… З відусюди лунають  передноворічні, новорічні та післяноворічні пісні, а в театрі нашого університету продовжується водевільна епопея. Цього разу на сцені 5-Б акторський курс (художній керівник – Михайло Рєзнікович) з виставою «Шлюб за конкурсом» (Карло Гольдоні).  Одразу ж приємний сюрприз – напівпуста сцена (без нагромадження столиків, стільчиків, диванчиків, графинчиків і всього того, що може постійно чіпляти увагу в особливо патетичних моментах вистав), тільки невеличкий пандус посередині, та картинка-карикатурка над ним. Ті-ті-ті-та-тата… З’являється дівчина зіі скрипкою… Розпочинається комедія на дві дії, без антракту, з живою музикою, пісенним вінегретом, танцями та пантомімами.

Second sound

Yap-tuap-pa-pa-pa-ya…  Протягом вистави  мова, музичні мотиви та хід подій змінюються дуже стрімко. Нічого, через п'ятнадцять хвилин ви звикнете… Репліки та монологи персонажів – українською, пісні – російською, музичний супровід – ще декількома мовами. А дія відбувається в Іспанії (не дивлячись на те, що оголошення про це лунає під Joe Dassin «Salut»). Не буду переказувати сюжет, бо так закрутити вихор подій міг тільки Гольдоні, а мені цього не повторити.  Скажу тільки, що вистава про кохання… і про гроші… (майже процитувала з вистави); про кохання без грошей, про кохання до грошей, про гроші без кохання тощо. І треба зазначити на подяку перекладачеві п’єси Ірині Стешенко, що текстові каламбури надавали студентській виставі неабиякої легкості, не кажучи вже про веселість. «У кого більше грошей, той більший сеньйор, а у кого їх більше немає, той більше не сеньйор…» – чи не болюча тема, зате як весело!

Песнь третья

Трин-дин-дин… Пам-парам… Актори самовіддано, з неабияким запалом грають гольдонівську комедію… Аж бац! Непрошена сльоза: «Давай ніколи не вмирати. Я боюся, що все може скінчитися…» І дійсно, вся веселість, яку дуже активно і вміло пропагандує Фіомета (Олена Тополь)  може скінчитися, коли монолог Лізетти (Ганна Кузьменко) наповниться сльозами з її очей, або коли Альберто (Петро Іщук) раптово винесе сюжет на трагедійний тон. Але нічого страшного, адже на сцені завжди може з’явитися Андрій Кронглевський (Помдольфо) з його невичерпним комізмом, не менш стьобний Володимир Ращук (Ансельмо) та запальна трійка слуг з портретною рамою. Атмосфера знову розряджена, повертаємось до комедії.

Quatrième chanson

Tou-tou-pa-pa-pa… Tou-tou-pa-pa-pa… Вже добігає кінця друга година вистави, а на сцені… все так заплутано і закручено, що, здається, акторам прийдеться розплітати цей вузол ще годинки так три… «Не буває лабіринтів без виходу», - заспокоює глядачів один з персонажів. Вихід таки знайшовся! Щоправда, нам його не показали. Нас не стали водити по всіх закутках цього любовного лабіринту, а одразу ж телепортували на його  вихід, коротко переповівши, як все скінчилося. Звичайно, happy end! Так і хочеться сказати: «Танцюють всі!» Але, женучись за контекстом вистави, скажу: «Цілуються всі!», бо за кілька годин «Шлюбу за конкурсом» абсолютно позаконкурсно перецілувалися всі персонажі, чого і вам бажаю!

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. мАРійКа

Капустка  «По-Шаварськи» 
(Новорічний капусник)

Цього року до святкового столу 2-А акторський курс, за підтримки третього курсу режисерів драми, готував головну страву – капусник. Склад продукту: завзяті хлопці – 50%, запальні дівчата – 50%,  додати значно покращені змістовно хіти сучасної попси і 100% чудового настрою в сумі гарантовано.

Як годиться, за точку відліку взяли Діда Мороза, а далі під жваві частівки та кружляння яскравих спідниць ненав’язливо розширили коло проблем від особистісно-студентських аж до міжнародно-політичних. Від Вконтакті до Москви і зворотному напрямку за 2 години.

Студенти, здається, майже відмовилися від природжено-егоїстичного бажання проявити себе. Адже показавши власні вміння та принади вони в той же час ні на крок не відступили від домінуючої цілі зачепити всіх на гачок гумору. Вони простібалися з себе, з нас, з усіх вкупі та з кожного окремо, легко та невимушено переходячи на особистості та органічно повертаючись на загал. Стьоб в стьобі, стьоб через стьоб та стьоб задля стьобу.

А ще урочиста фінальна пісня та романтичний хореографічний номер. Можливо, технікою виконання  до Тодесу не рівняти, але торішні видриґеньки Режисерів класичного балету точно перестрибнули, навіть переступили. Дали прикурити і минулорічним куховарам зірковою величиною свого «цвяху програми». Вельмишановний ректор університету Олексій Ігоревич у костюмі Діда Мороза не просто з'явився на задньому плані з баяном, як декан театрального факультету, а й виконав доручену йому «роль без ниточки». Наостанок особисто привітав усіх з Новим роком та святковою премією, і всі чимдуж побігли до банкомату очікуючи ще однієї. Але, погодьтеся, не нам з вами скаржитися.

Отож  підсумуємо. Святкова новорічна страва вийшла на славу. В міру підсолоджена, влучно приперчена капустка «По-Шаварськи» досвідченими ресторанними критиками  була одноголосно визнана смачнючою! Кому добавки?

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. мАРтовсьКа

Хіт-парад

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Топ-10

(антипоради)

Правила поведінки справжніх  «театралів»:

 1. Приходьте в театр не раніше, ніж через  15 хвилин після того, як розпочалася вистава, адже три дзвоники – то для театральних лузерів.
 2. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Ні в якому разі не залишайте верхній одяг в гардеробі, беріть з собою в глядацьку залу, особливо, якщо це – церата куртка, що шелестить.
 3. Начхайте на попередження адміністратора: беріть фотоапарат (з яскравим спалахом), вибігайте на сцену, фотографуйтеся з улюбленими акторами!
 4. Ні в якому разі не полишайте свої телефонні справи під час вистави! Стандартна мелодія Nokia прикрасить будь-яке музичне оформлення.
 5. Обирайте місця в середині ряду, нехай всі відчують, що у вас дійсно проблеми зі шлунком.
 6. Досвідчені театрали завжди беруть з собою чіпси і пиво, виразним запахом переводячи виставу в формат 4D.
 7. Піклуючись про сприйняття вистави оточуючими, відпускайте уточнюючі коментарі. Заразом, похизуєтеся своєю ерудицією.
 8. Ваші голосні бурхливі зауваження сусідам по ряду полегшать роботу театральних адміністраторів.
 9. Не чекайте виходу акторів на уклони – мерщій поспішайте до гардеробу займати чергу!
 10. І на останок: театральне життя потребує вашої уваги, тож welcome to the theater!

  Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. мАРійКа


Вільна стаття

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Аутотренінг навпаки

Трапляється, прокинешся зранку, а настрій чомусь чудовий-пречудовий. Почуваєш себе бадьоро, вранішня кава смачнюча і сонечко так лагідно в шибку заглядає. Хочеться схопити санчата і гайда на ковзанку!

Але, мінус  один, санчат немає. Тож просто ідеш блукати. Так приємно хрумтить сніг під ногами, у «вухах» наспівує такий близький і рідний «Сплін». Погуляєш знайомими провулочками, посидиш в улюбленій кав’ярні, поступишся бабусі місцем в метро і навіть на радощах купиш собі намисто. І стоячи на ескалаторі, зачудовано всміхаючись людям навпроти, раптом збагнеш: а життя, воно ж, собако, таке прекрасне!

А за хвилину  кремезний дядько поперед тебе чимдуж штовхне важкезні двері метрополітену, і, не обертаючись, піде геть. І ти вкрай  збентежено дивитимешся на виламані нігті, розгублено потиратимеш вибите плече і похнюпившись, шаркаючи змоклими ногами, поплентаєшся додому.

І де вона, в  біса, та світова гармонія і справедливість? Адже навіть якщо ти жодному в вагоні не наступиш на ногу, тебе все одно тицьнуть парасолькою нижче спини. Таке життя.

Насолоджуйся.

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. мАРтовсьКа

Репортаж

Як  Новий рік зустрінеш…

(Новий рік в гуртожитку)

Мимоволі  зринає у пам’яті Новий Рік 2008. Ліфт не працює, а гуртожитськими сходами невпинно снують збуджені передсвятковою лихоманкою жителі нашого мурашника. Гуртуються в галасливі компашки та розчиняють ширше двері кімнат з рятівними телевізорами, єдиними джерелами вісників свята – курантами. І тривав цей шабаш у ритмі невпинних хороводів аж до самісінького світанку. Оце ж бо воно!

Нема  де й рівняти цьогорічні мляво-плинні вечірочки, яких о третій годині ночі і слід простиг. Лише шостий поверх ще робив агонічні спроби бурхливого святкування, збурюючи товсті шари алкогольного туману. Та ще невеличкий гурт прихильників вокально-інструментальної творчості дужче ятрив душу ліричними піснями. А на всіх інших кухнях, таких жваво-галасливих у будні, лунало лише квапливе шурхотіння тарганячих лапок.

мАРтовсьКа

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Інтерв’ю  з особистістю (Від КАтеРинки)

Сверх естественного не произошло 
или 
Тихая гавань - общага

Интервью  с комендантом  общежития КНУТКиТ Еленой Анатолиевной

1)Как  прошел Новый год  в общаге? Не открыли  ли еще один  танц-пол в подвале?  Жива ли Ваша  нервная система?

Как никогда  прошло все удачно. Нас – работников общежития поздравили тем, что все  стекла были на месте, не одни двери не были выбиты. Так что огромное спасибо и от себя, и от всего персонала. В этом году все вы практически остались в общежитии на Новый год и не смотря на большое количество людей ничего сверх естественного не произошло. Были красиво украшены некоторые этажи, так что, как я поняла, было очень весело.

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. 2) Наверняка всех  жильцов общежития  вы знаете в  лицо. По-вашему есть  какие-то визуальные  признаки, которые  отличают нас от  нормальных людей?

Как и все, вы стараетесь быть индивидуальностями. Вас отличает, во-первых, то, что вы все звезды. Вы поступили в театральный, прошли первый жизненный урок и как результат повысилась самооценка, появилась гордость. Точно знаю, что все без исключения со сложными индивидуальными характерами, и что к каждому нужен отдельный подход. Есть у нас разные «экземпляры». С ушами, губами, бровями проколотыми, с прическами необыкновенными, разный цвет волос на одной голове. Сейчас в принципе вся молодежь такая. Но вот девочки у нас очень красивые, ухоженные, стильные.

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. 3) Узнают ли Вас  в лицо жители  соседних домов?

Да. Некоторые  скрепя зубами, это уже более пожилой  возраст, которым мы как кость  в горле. Но многие даже благодарны, за то что наши студенты отстаивали местность, ходили на «поле боя», когда  планировалась застройка.

4) Вспомните какой-то  курьезный случай  за ушедший год,  и чего Вы ждете  от Тигра?

Главный курьезный  случай начался у нас с первого  сентября и так продолжается по сей  день. Вспомнить хотя бы нашу дискотеку  на крыше! Я чуть не поседела. Говорят, что за все существование общежития, а ему где-то года 33, это третья масштабная дискотека. Так что мы попали в историю. А так, у нас что ни день, то случай.

5) Под жилые помещения  мы уже оборудовали  холлы и бытовки.  При сильном наплыве студентов, какая площадь планируется на обживание?

Когда в  разгаре поселение, я всегда предлагаю  разбивать палатки вокруг общаги. Или своими золотыми руками достроить  корпус. Но это не реально. Могу предложить третьи ярусы кроватей.

6) Чего бы вы пожелали  в следующем году  своим любимым общежителям?

Ребята, будьте еще дружнее, вы меня этим радуете. За этот короткий промежуток времени, я  поняла что у вас есть душа , что  у нас «лед тронулся», вы осознаете  свои ошибки. Будьте милосерднее, любите друг друга, красиво любите. Пребывание в общежитии вы будете вспоминать всю свою жизнь. Так что удачи вам, что бы вы победили все свои проблемы.

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.

Блиц  со знакомым незнакомцем

Wanted

Досье:
ФИО
: Свиридов Александр Юрьевич
Погоняло
: Свиридов
Личный номер
: 5-ОТС 
Статья : чрезмерная активность
Приговор
: три вопроса без права уклонения от  
ответа с конфискацией автографа.

1) Как ты дотянул  до пятого курса?  Привлекался ли  ты по делу коррупции? Ошибка преподавателей! Вот реальная история из жизни. На первом курсе мы сдавали историю Украины Кушинской, кто сдавал Кушинской экзамен тот знает, как это. Мы все трусимся, переживаем.  Вот тогда нам Коровченко сказал: «Ребята, вы должны быть актерами. Вам хоть японский сдавать: пошли, сдали, получили пять, вернулись. Это актерская задача». Так вот и протянул. Нет, ну я умный, точнее не глупый. Умные люди знают, что они ни чего не знают. Так еще великий Мефистофель – Философель сказал, попивая йогурт, запивая водкой. Когда он не выпустился из нашего ВУЗа, поменял имя и стал президентом Белоруссии. Немного политики в наш разговор, но не будем углубляться.

2) В каких группировках ты был замечен вне университета? Я занимаюсь спортом, я провожаю девушек домой, мы не целуемся, я получаю пятерки, зарабатываю миллионы, а потом я просыпаюсь с утра, понимаю, что у меня бодун и мне надо идти на пары. Вот так я провожу свое время.

Расскажи  о спектакле, в котором участвуешь.

Это хороший  спектакль, так о нем говорят. Идея постановки  режиссера Игоря  Вялова, это полностью его заслуга. Он учился на курс старше, видел все наши достижения, провалы, взлеты и падения, видел как мы можем страдать. Поэтому он взял нас к себе в постановку и там мы страдаем. Так как спектакль собственно поставлен по пьесе Николая Васильевича Гоголя «Игроки» ,ему нужны были люди – игроки, которые знают что такое игра в жизни. Вот поэтому и я, наверно, оказался в этой постановке.

Чем еще занимаешься?

Когда у  меня депрессия, я могу писать рифмованные  мысли. В основном лирика, я же романтик. Вот так, в свободное от учебы время, я занимаюсь романтизмом.

3) Твой самый запоминающийся секс. Это было шедеврально. Мы были, как ни странно, вдвоем. Выпили полбутылки вина,  была очень романтическая обстановка, играла музыка: сначала Наутилус, потом Morcheeba   вперемешку с Portishead, божественная музыка. И я почувствовал, что такое женский оргазм, и я поверил , что он не был сымитирован.  Потом полторы недели у меня на спине заживали «мысли» о нем. Но это было круто.  Притом мы любили друг друга, это очень важная деталь. Я всем рекомендую заниматься  любовью в процессе любви

. КАтеРинка

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Творчоскоп

Гороскоп  на 2010 рік


ОТС Для організаторів  театральної справи рік обіцяє бути важкуватим та багатим на несподіванки. Сатурн в опозиції з Ураном підтримуватимуть напруженість аж до кінця навчального  року. Але літні канікули принесуть жаданий відпочинок від бажання що-небудь організувати.
РДТ Режисер драматичного театру має бути схожим на тигра, який очолює цей рік: білим, пухнастим, але  водночас й агресивним та впертим. Темперамент  дикої кішки допоможе в цьому році втамувати амбіції своїх «колег по підмостках» та привести творчі плани до одного знаменника.
АДТ Рік металевого білого тигра – не час для «дерев’яного»  актора. Юпітер та Уран в знаку Овна можуть поставити ребром багато провокаційних  питань щодо вашого місця в світі творчості. Тож не ведіться на провокації, бо за стійкість та працелюбність тигр нагородить неабиякою творчою наснагою.
РЦ Для режисерів цирку  цей рік – близький й знайомий. Їм, частим відвідувачам кліток з дикими звірами, не звикати до таких випробувань, які приготував 2010 рік. Не дивуйтеся, якщо перед вашими дверима виникне довжелезна черга за порадами з приводу поводження з тиграми.
РКБ 2010 рік – час  гнучкого, стрімкого та граціозного  режисера класичного балету. Для  пристосування до подій цього мінливого, неоднозначного та напруженого року в пригоді можуть статися металеві м’язи, тигри ний темперамент та білосніжний спокій внутрішнього стану.
ТЗН Рік білого тигра  пасує для початку справ «з білого аркуша», тож для театрознавців  представляється багато шансів в цей напружений рік неодноразово починати спочатку те, що не вдалося з першого разу. Білому тигрові важко маскуватись, тож не має сенсу прикидатись білими та пухнастими, від проблем та конфліктів  в цьому році все одно не втекти.
АТЛ Рік тигра проходить  під знаком Сонця, і за місце під  сонцем доведеться поборотись. Акторам  театру ляльок бажано зібрати до купи всі свої душевні сили, оскільки в цей складний період левову частку своїх зусиль буде необхідно витратити  на збереження благотворної атмосфери лялькового світу.
РТЛ Посмішка – поняття  розтяжне! Режисерам театру ляльок для здобуття позитивних результатів  доведеться не тільки натягнути посмішку, а й стиснути зуби перед негативними  обставинами, які готує тигр. Головне, щоб тигрове гарчання в потрібний час змінювалося на кошачий муркіт.
РХФ Період 28.05 – 14.08, коли Уран переходить до знаку Овна, для  режисерів художнього фільму може принести активацію давніх творчих задумів. Саме в цей час тигр сприятиме  активному наступу на творчі плани. Головне, перейняти у керівника 2010 року витривалість.
РАФ Основні якості білого тигра на цей рік – відвага  та мужність, тож режисерам анімаційного фільму можна побажати в цей нелегкий період – стійко та відважно стояти на обороні оптимізму та дитячих мрій.
ДВТ Мужньо відстояти  міцність нервової системи перед  камерою – основне завдання дикторів та телеведучих в напруженій атмосфері  лютування тигра. Положення Марса  в Леві обіцяє загострення конфліктів в період з травня до середини червня. Тримайтеся стійко, ваша посмішка з телеекранів може врятувати світ)
РТБ Більше оптимізму! Все не так погано, як здається на перший погляд, особливо, якщо режисери телебачення прикладуть своїх зусиль для переконання в цьому телеглядачів. В ваших руках пропаганда оптимістичного настрою.
ЗР Ви знаєте якусь  пісню про тигра? Ні? Тоді швидко вигадайте! Можливо, м’яке та ненав’язливе підлабузництво до білого тигра цього  року врятує розжарену атмосферу. Але  стережіться вирішувати важливі  справи в дні місячних затемнень (26.06 та 21.12)
КТО 1890 року (теж рік  тигра)в Лондоні з’явилося перше  метро… В 2010 році кіно-телеоператорам  небажано тікати в підпілля  навіть в найскладніших ситуаціях.  Краще спостерігати за всіма  негараздами року через тунель  фотокамери.
КЗН Любі кінознавці! Зробіть приємне цьому світові  – напишіть щось позитивне, добре  та наївне. В напруженій атмосфері 2010 року вже немає місця для негативних рецензій. Дивіться дитячі новорічні  казки, і нехай вони сприяють вашому оптимістичному життєствердженню.
ОВФ В рік білого металевого тигра успіх приноситиме срібло – тож організаторам виробництва  фільму можна порадити в своїх  організаторських процесах розраховуватися  старовинними срібними монетами. У  всякому разі, ваша оригінальність буде доведена стовідсотково!

  Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. мАРійКа


Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. ВІТАЄМО НАШОГО ЛЮБОГО РЕКТОРА БЕЗГІНА

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. ОЛЕКСІЯ ІГОРОВИЧА  З ЮВІЛЕЄМ!!!

 



УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ



МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»













  ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














  © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
  Розробка сайту bo-co