КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


23 січня 2014 р. // Вітаємо магістрів аудіовізуального мистецтва та виробництва: магістерські захисти продюсерів


Вітаємо магістрів аудіовізуального мистецтва та виробництва: магістерські захисти продюсерів

Від 17 по 19 січня 2024 року на кафедрі продюсерства аудіовізуального мистецтва та виробництва (завідувачка кафедри – кандидат мистецтвознавства, доцент Людмила Новікова) Інституту екранних мистецтв КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого тривали захисти магістерських дипломних кваліфікаційних робіт.

До захисту було допущено та заслухано презентацію 8-ми робіт здобувачів денної форми навчання та 14-ти – заочної. Захист відбувся у змішаному форматі (очно та дистанційно).

Дослідження були присвячені найактуальнішим темам сьогодення, зокрема: просуванню українського кіно в період російсько-української війни; ролі анімаційного кіно у формуванні національної ідентичності; гендерним стратегіям в аудіовізуальному мистецтві та виробництві в Україні й США; порівняльному аналізові особливостей мистецької освіти у вищих школах України, Чехії, Великої Британії та США; впливу особистого бренду митця на просування аудіовізуального твору; впливу стрімінгових платформ на кіновиробництво в Україні; перспективам продюсерської діяльності в Україні; питанням охорони праці на знімальному майданчику тощо.

Екзаменаційною комісією, очолюваною кінознавцем, членом Європейської кіноакадемії Аліком Шпилюком, зазначено, що роботи студентів відображають високий рівень фахової підготовки випускників.

Продюсер, засновник кінокомпанії Directory Films Ігор Савиченко, який цьогоріч увійшов до комісії і оцінював роботи здобувачів як потенційний роботодавець, зауважив, що більшість досліджень варто продовжити та розширювати. Такі коментарі й настанови професіоналів мотивуватимуть магістрантів подумати про вступ до аспірантури.

За рішенням ЕК, усім допущеним до захисту кваліфікаційних робіт здобувачам присвоєно освітній ступінь магістра за спеціальністю 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, з чим їх щиро вітаємо!
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co