КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


25 жовтня 2023 р. // КНУТКіТ – учасник симпозіуму лідерства ELIA 2023 «The Beginning of Now» в Манчестері (Великобританія)


КНУТКіТ – учасник симпозіуму лідерства ELIA 2023
«The Beginning of Now» в Манчестері (Великобританія)

Як повноправний член Європейської Ліги Інститутів Мистецтв (ELIA), яким КНУТКіТ є від 2022 року, наш Університет був запрошений і брав участь у симпозіумі «The Beginning of Now», що тривав 18-20 жовтня 2023 року у Манчестерській школі мистецтв при Манчестерському столичному університеті (Великобританія).

Від нашого Університету на Симпозіум лідерства було делеговано першого проректора, доктора економічних наук, професора Олега Кратта. За словами Олега Адольфовича Симпозіум вкотре об’єднав впливових лідерів вищих мистецьких ЗВО з усього світу:

«Окрім того, що Симпозіум ELIA – це завжди потужний майданчик для обміну досвідом та комунікації, для нас це ще й можливість знайти нових партнерів.

2022 року приєднання до ELIA допомогло нам заручитися підтримкою Університету кінофільму «Конрад Вольф» у Бабельсберзі (Німеччина). Зараз Кіноуніверситет є нашим сестринським європейським університетом по лінії Інституту екранних мистецтв.

За рік втілено чимало цікавого для наших студентів загалом: онлайн-курс з економіки та бізнес-планування кінопроєктів; конкурс «Creative Entrepreneurships Challenge», учасниками якого були наші студенти першого (бакалаври) та третього (аспіранти) освітніх рівнів за підтримки фахівців відділу стартап-проєктів Університету кінофільму; менторський супровід німецькими колегами проєктів студентів КНУТКіТ, які отримали UAx Стипендію імені Абакановича 2023. І це не фінал нашої співпраці. Ще маємо чимало планів попереду.

Ми щиро зацікавлені, щоб наші студенти отримали максимум можливостей для реалізації свого потенціалу. Наразі активно працюємо над тим, щоб залучити до співпраці європейський університет по лінії факультету театрального мистецтва. Це одне із пріоритетних завдань з якими КНУТКіТ виступив у Манчестері», – зауважив перший проректор.

Напередодні симпозіуму ELIA провела UAx Day присвячений річниці пілотного запуску платформи «UAx», заснованої на підтримку студентів, які продовжують навчання в умовах війни у мистецьких ЗВО України. UAx Day зібрав учасників для оцінки досягнутих успіхів і обговорення стратегії подальшої співпраці на 2024 рік.

Бути в ELIA – це бути визнаним кращим серед кращих.

За другий рік співпраці з Лігою переконуємось,
що це надійний партнер і дружнє плече підтримки
для української мистецької освіти!

КНУТКіТ не зупиняється і робить усе для того,
щоб студенти в Україні отримували кращі знання та більше
можливостей для самореалізації.

Далі буде.
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co