КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


фестиваль "Серебряний осетр"
   З 22 по 28 вересня 2012 року у м. Волгоград (Росія) проходив  V Міжнародний фестиваль театрів ляльок міст-героїв «Серебряный осётр»,  в якому взяли участь студенти та викладачі кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок. Для участі у фестивалі була представлена моно вистава асистента-стажиста другого року навчання Щипіциної Дар’ї «Дівчинка з сірниками» за Г.-Х. Андерсеном.

Режисером-постановником вистави виступає випускниця та викладач кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок – Назаренко Марина. Художник-постановник вистави Філончук Ольга.

На фестивалі були представлені колективи з Росії, України, Білорусії, Литви та Естонії. Вистава «Дівчинка з сірниками» була високо оцінена театральною критикою та журі фестивалю. Підсумки круглого столу, що проводився після кожної вистави, показали, що вистава наповнена живою енергією та почуттям актриси Дар’ї Щипіциної, а режисерські пошуки та сценографічне вирішення вистави роблять її неповторною та по-філософськи глибокою.

За участь у фестивалі та успішний показ студенти та викладачі кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого були нагороджені Дипломом учасників фестивалю.

 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co