КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


02 червня 2023 р. // Ментори від Університету кінофільму «Конрад Вольф» у Бабельсберзі (Німеччина), які здійснюватимуть наставництво за програмою UAx Стипендія імені Абакановича


Оголошуємо менторів від
Університету кінофільму «Конрад Вольф» у Бабельсберзі,
які здійснюватимуть наставництво та допомагатимуть
у навчанні українським студентам за програмою
UAx Стипендія імені Абакановича:

Професорка Барбара Альберт, режисерка і сценаристка. Серед її кіноробіт – «Нордран», «Вільні радикали», «Падіння», «Мертві та живі» та «Мадемуазель Параді». У 1999 році заснувала кінопродюсерську компанію «Сoop99» у Відні (Австрія), у якій працювала як співпродюсер у проєктах Ясміли Збаніч (GRBAVICA, NA PUTU, QUO VADIS, AIDA), Ширін Нешат, Ганса Вайнгартнера та Губерта Заупера. Останні роки працює як режисер кіно з повним циклом виробництва. З 2013 р. – викладачка за освітньою програмою неігрового кіно в Кіноуніверситеті.

Доцент Сюзанна Біннінгер. Вивчала філософію, мистецтвознавство, візуальну комунікацію (фотографія і кіно) спочатку в студії «GHK Kassel» (1988–1991 рр.), потім – у Берлінському університеті мистецтв (1991–1992 рр.). По закінченню школи Біннінгер почала вивчати режисуру в Кіноуніверситеті. Ще студенткою вона зняла свій перший повнометражний документальний фільм «Die Kandidaten» (1997 р.) про серію конкурсантів популярного телешоу «Wetten, dass...?». Прем'єра «Кандидата» відбулася як фільм-відкриття Дуйсбурзького кінотижня 1997 року. Її дипломний фільм «Kalte Krieger» (2000 р..) про молодих людей у Берліні  за десятиліття до падіння Берлінської стіни була номінована на премію «Перші кроки». Сьогодні Сюзанна Біннінгер – широко відома режисерка документального кіно, продюсує свої фільми у власній компанії «Oktoberfilms». Окрім роботи продюсером, сценаристом і режисером, була й продовжує викладати у Кіноуніверситеті, Німецькій академії кіно та телебачення в Берліні й Вільній школі кіно в Берліні.


Професор Мартін Хагеманн. Починаючи з 1990 року є продюсером і співпродюсером багатьох міжнародних та національних кінофільмів на рівні з іншими режисерами, такими як:  Бела Тарр, Олександр Сокуров, Хел Хартлі, Пітер Богданович, Роджер Споттісвуд і Барбара Альберт. У 2009 році він обійняв посаду професора «Продюсування кіно та телебачення» у Кіноуніверситеті, де зараз є віцепрезидентом з міжнародних справ. Його спеціалізація – це фінансування, виробництво та розповсюдження незалежних кінематографічних фільмів, розвиток ринку кінематографічних фільмів, політика регулювання кіно і медіа в національному та міжнародному просторі. 

Професор Бьорн Штоклебен спеціалізується на виробництві нових медіа, програмі виробництва кіно та телебачення в Кіноуніверситеті. Викладає міждисциплінарні виробничі процеси, приділяючи особливу увагу інтеграції дизайну та розробки програмного забезпечення, послуг, пов’язаних із контентом, розробки форматів для нових медіатехнологій і платформ. Крім того, Бьорн працює над докторською дисертацією в галузі процесів прийняття рішень на основі даних у сфері управління медіа в Технологічному університеті Тампере (Фінляндія). Досліджує медіа, креативні онлайн процеси й управління великими пакетами даних у творчій індустрії. Його наукові інтереси – у сфері  нових імерсивних медіапродуктів.

Професорка Софі Ментіньє, народилася у Франції. По кількох роках роботи асистентом оператора, з 1984 року почала самостійно працювати оператором. Відтоді Софі зняла понад 70 повнометражних документальних і художніх фільмів. З 1990 року викладала в різних школах мистецтва та кіно. Упродовж 2006−2011 років − співголова відділу оператора в Німецькій академії кіно і телебачення в Берліні. З 2011-го по 2021 рік − професорка в Академії медіамистецтва в Кельні. Її кілька разів запрошували як члена журі міжнародних і національних кінофестивалів, вона регулярно входить до складу комітетів в інших кіношколах. Є членом Європейської кіноакадемії.

Річард Маркс, оператор. Серед його робіт – як художні, так і документальні фільми у міжнародній співпраці з Польщею, Україною, Киргизстаном. Викладав у Евангелістській школі журналістики, Університеті мистецтв у Берліні. В Кіноуніверситеті Річард викладає кінематографію документальних фільмів, зосереджений на популяризації політичних есе-фільмів.

Професор Стефан Швітерт, швейцарсько-німецький режисер-документаліст. Упродовж трьох десятиліть його фільми демонструвалися в кіно і на телебаченні в Європі й США та отримували численні нагороди, зокрема тричі – Швейцарську кінопремію. Професор режисури документального кіно в Кіноуніверситеті.

Нагадуємо, що дедлайн подачі заявок для
студентів Інституту екранних мистецтв
КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого на

UAx Стипендію імені Абакановича - 25 червня 2023 року

Умови за посиланням: https://knutkt.com.ua/news/1901-2023.html

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co