КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


24 травня 2023 р. // Студенти факультету театрального мистецтва представлятимуть Україну у фіналі міжнародного конкурсу «Dance World Cup 2023»


Студенти факультету театрального мистецтва представлятимуть Україну
у фіналі міжнародного конкурсу «Dance World Cup 2023»

Для українських студентів немає нічого неможливого! Наша молодь тримає свій фронт і бореться з ворогом знаннями, вміннями, енергією та фантазією. Зокрема утверджуючи свій статус кращих серед кращих на міжнародній мистецькій арені.

Так, для студентів 2-го курсу факультету театрального мистецтва, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Режисура балету» навчальний рік завершується перемогою – І місцем в українському кваліфікаційному відборі в рамках Міжнародного танцювального конкурсу «Dance World Cup 2023».

Номер "The Zephyr Song", створений студентами КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, представлятиме Україну у фіналі конкурсу, що відбудеться в місті Брага (Португалія) з 30 червня по 8 липня 2023 року.

Авторка ідеї та постановниця роботи – Юлія Денисова; співавтор і виконавець – Іван Заєць (балетмейстерська майстерня під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та пластичного виховання Ксенії Іваненко).

Переглянути відео номеру "The Zephyr Song", зняте аспірантом 2 року навчання (спеціальність 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», ОПП «Режисура телебачення») Андрієм Хімічем, можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Zzb4RpUA1Qg

Міжнародний конкурс «Dance World Cup 2023» є найбільшим у світі танцювальним різножанровим конкурсом. Участь у ньому беруть 120 000 спортсменів і митців з 62 країн світу. Цьогоріч змагання проходитимуть у Altice Forum та Circo Theatre.

Впевнені, карпенківці гідно представлять Україну на престижному чемпіонаті!

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co