КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


28 березня 2023 р. // День відкритих дверей в КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого 2023: підсумки


День відкритих дверей
в КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого 2023: підсумки

24 березня в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого відбувся День відкритих дверей 2023, на який з нетерпінням чекали абітурієнти.

Вступники мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкуватись із адміністрацією Університету, отримати відповіді на питання і відвідати низку заходів, які підготувала для них Приймальна комісія Університету спільно з Інститутом екранних мистецтв та факультетом театрального мистецтва.

З вітальним словом до гостей заходу звернулась ректор Університету Інна Кочарян, доктор економічних наук, доцент, заслужений працівник культури України, яка зазначила, що, попри усі складнощі, Університет продовжує високопрофесійне виховання творчої молоді та побажала цікавого знайомства з КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого:

«Для більшості з вас сьогодні відбудеться перше знайомство з Університетом, його історією, структурою та майбутніми майстрами. День відкритих дверей традиційно приурочено до Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня. Факультет та Інститут підготували насичену програму заходів, які допоможуть вам визначитись зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами.

Зауважу, що двері нашого Університету ЗАВЖДИ відкриті для вас!

Бажаю вступникам отримати відповіді на усі питання, надихнутися і розпочати плідну підготовку до вступної кампанії 2023. Сподіваюсь, під час наступної нашої зустрічі, у вересні, з цієї самої сцени я скажу вам наше традиційне «Вітаємо в родині Карпенківців!», під час посвяти у студенти. Зичу усім нам миру і якнайшвидшої Перемоги!».

Потім виступив декан факультету театрального мистецтва Василь Білан, доцент, заслужений працівник культури України, який розповів про специфіку вступної кампанії 2023, а також представив і передав слово завідувачам першої і другої кафедр акторського мистецтва та режисури драми – народному артистові України Богданові Бенюку та заслуженому діячеві мистецтв України Юрію Висоцькому. Завідувачі кафедр зосередили увагу абітурієнтів на порадах щодо підготовки до творчого конкурсу, який цьогоріч стане ключовим показником вступу на перший курс навчання бакалаврату.

Подальша програма була побудована таким чином, щоб абітурієнти могли на день відчути себе студентами і на власні очі побачити, як відбувається навчання в Університеті. Вступникам було запропоновано відвідати відкриті уроки зі сценічної мови, вокалу, руху, бою, майстерності актора театру ляльок.

Офіційна частина в Інституті екранних мистецтв (в корпусі за адресою вул. Є. Коновальця, 18), супроводжувалась виступами директора Ольги Равлюк-Голіциної та її заступниці Інги Чхатарашвілі-Петраш. Вони ознайомили абітурієнтів зі структурою Університету й запросили відвідати консультації за освітньо-професійними програмами, за якими здійснюватиметься набір на навчання у 2023 році.

Окремим сюрпризом, який підготували викладачі та студенти кафедри мистецтва театру ляльок, став спецпоказ вистави «BENZIN» у залі Навчального театру.

Завдячуємо нашим Янголам-охоронцям, воїнам ЗСУ, за безпеку та можливість провести День відкритих дверей!

Дякуємо усім абітурієнтам та їхнім батькам, які завітали до нас з найрізноманітніших куточків України, за увагу до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого!
Бажаємо плідної підготовки до вступу!
До зустрічі влітку, під час творчих конкурсів!

Фото: Катерина Шкарбуль, Ярема Голота
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co