КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


23 березня 2023 р. // Зустріч ректора зі студентами: нагальні питання та відповіді


Зустріч ректора зі студентами: нагальні питання та відповіді

21 березня 2023 року, за ініціативи Студентської ради КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, в онлайн-форматі відбулася зустріч студентського активу з керівництвом Університету.

На зустрічі були присутні: ректор Інна Кочарян; перший проректор Олег Кратт; проректор з науково-педагогічної та творчої роботи Леонід Попов; проректор з адміністративно-господарської роботи Олена Вовк; директор Інституту екранних мистецтв Ольга Равлюк-Голіцина; декан факультету театрального мистецтва Василь Білан; головний бухгалтер Валентина Семенченко.

Студенти поділилися своїми думками та пропозиціями. Більшість питань, які розглядалися на зустрічі, були присвячені освітньому процесу. Під час відкритої й чесної розмови обговорювалося таке:

акредитація освітньо-професійних програм; умови вступу у 2023 році до магістратури студентів, які наразі завершують останній семестр навчання за освітнім рівнем бакалавра; погашення академічної та фінансової заборгованості студентами; питання щодо облаштування укриття і можливість повернення у гуртожиток Університету найближчим часом, щойно це буде можливо; організаційні питання щодо формату складання екзаменаційно-залікової сесії студентами, які в умовах воєнного стану продовжують тимчасово перебувати за кордоном; організація і забезпечення виробництва практичних знімальних робіт студентів  у відповідності з навчальними планами і програмами.

Наш Університет об'єднує понад 1500 студентів і думка кожного з них є важливою, на чому наголосила ректор Університету Інна Сергіївна Кочарян. Тож формат таких зустрічей потрібний і важливий для конструктивного діалогу та вирішення поточних питань студентського життя.

Надалі зустрічі продовжуватимуться. Періодичність наступних таких заходів визначить студентське самоврядування та інформуватиме про них здобувачів освіти в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.

Голова Студради Ярослав Куровський подякував керівництву за можливість відкритого діалогу. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co