КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


09 лютого 2023 р. // Конференція «Вища освіта в сфері культури. Французький досвід. Перспективи співпраці»


Конференція «Вища освіта в сфері культури. Французький досвід. Перспективи співпраці»

За участю ректора Інни Кочарян та першого проректора КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого Олега Кратта відбулась конференція «Вища освіта в сфері культури. Французький досвід. Перспективи співпраці» у онлайн форматі, ініційований Ольгою Сагайдак, спеціальним представником Українського Інституту у Франції, яка є автором проєкту “Українська Весна”.

Раніше, в рамках вищезгаданого проєкту, відбувся робочий візит до Франції в. о. Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольги Россошанської, ректора Львівської національної академії мистецтв Василя Косіва та першої проректорки Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського Ірини Сухленко. Про результати поїздки, зокрема інформацією про враження та досвід особистого спілкування і перспективи взаємодії з інституціями Франції говорили сьогодні під час конференції за участю представників мистецьких закладів освіти України.

Мета зустрічі – розширення можливостей міжнародної співпраці для українських мистецьких ЗВО з інституціями Франції, завдяки здобутим під час відрядження контактам. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co