КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


08 грудня 2022 р. // Зустріч аспірантів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України


Зустріч аспірантів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого з
Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

07 грудня 2022 року у онлайн форматі відбулась перша зустріч аспірантів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого з Олесею Ващук, Головою Ради молодих учених при МОН, доктором юридичних наук, доцентом та Оленою Поліщук, асоційованим членом РМУ при МОН, кандидатом економічних наук.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН) — це консультативно-дорадчий орган, створений 2012 року, з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. РМУ при МОН є правонаступником Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України (Держінформнауки України).

Метою зустрічі було налагодження співпраці між Університетом та РМУ при МОН, яка дозволить отримати не тільки консультативну підтримку молодим ученим у питаннях науково-дослідницької діяльності та можливість брати участь у конкурсах наукових робіт, а й допоможе формуванню колективу молодих учених при Університеті для виконання перспективних наукових проектів.

Серед учасників зустрічі були здобувачі освітньо-наукового ступеня доктора філософії та освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва 1-3 років навчання.

026 «Сценічне мистецтво»:

  • Петро Бенюк та Катерина Василенко, кафедра організації театральної справи імені І. Д. Безгіна;
  • Даря Задорожня, кафедра театрознавства;
  • Тетяна Сільченко, кафедра мистецтва театру ляльок.

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»:

  • Кирило Горобець, кафедра продюсерства аудіовізуального мистецтва та виробництва;
  • Алла Демура та Володимир Никоненко, кафедра кінознавства.

Модерувала зустріч - Людмила Бобошко, методист відділу організаційно-наукової та редакційно-видавничої роботи КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, яка розповіла про історію розвитку аспірантури в Університеті та специфіку навчання здобувачів на третьому рівні вищої освіти в мистецькому ЗВО.
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co