КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


Тези конференцій


Тези конференцій


– І Щорічна міжнародна науково-практична конференція «Продюсування фільмів у 21 столітті: основні виклики» (організатор кафедра продюсерства аудіовізуального мистецтва та виробництва КНУТКіТ та Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, 28-29 вересня 2023)

– Всеукраїнська науково-практична конференція «Український театр у сучасному соціокультурному просторі. Актуальні проблеми театрознавства» (організатор кафедра театрознавства КНУТКіТ, 15 травня 2023)

Загальноуніверситетська наукова викладацько-аспірантська конференція «Тенденції розвитку Української анімації: історія та сучасність» (організатор кафедра кінознавства КНУТКіТ, 30 березня 2023)

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні дослідження в галузі культури і мистецтва» (організатори - кафедра продюсерства аудіовізуального мистецтва та виробництва КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого та відділ екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України, 27 квітня 2023)


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co