КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Навчання іноземних громадян

На міжнародній арені Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого вважається престижним вищим навчальним закладом мистецької освіти, як такий, що забезпечує високопрофесійний вишкіл.

Починаючи з 1966 року в університеті отримали вищу освіту понад 1000 студенів 67 країн світу.

З 1966 року щорічно до 1990 року за спеціалізацією "акторське мистецтво" навчалися громадяни Чехословацької Республіки для Українського Народного Театру у Пряшеві. У 70-80-х роках ХХ ст в університеті навчаються студенти східного світу, Латинської Америки з радянських республік.

Сьогодні в університеті навчається 31 студент, з таких іноземних держав, зокрема – це громадяни Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Казахстану, Латвії, Молдови, Росії, Сирії, Хорватії, Великобританії, Швейцарії, Литви, Кіпру, Ізраїлю.

У напрямку навчання іноземних громадян відділ міжнародних зв’язків та аспірантури займається організацією проведення вступу до університету, навчання іноземців, проводить нострифікацію документів про освіту іноземних громадян, підготовку пакету документів для вступу на навчання, а також дипломів.

В Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з 1964 року діє аспірантура, а з 1970 року діє асистентура–стажування (див. «Підготовка наукого-педагогічних кадрів»). У 2016 році отримана ліцензія на підготовку докторів PhD.

Підготовка іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється на підставі: міжнародних договорів; загальнодержавних програм; договорів, укладених університетом з юридичними та фізичними особами. Умови вступу дивіться у розділі «Приймальна комісія».

З питань вступу іноземних громадян до університету звертатися у Відділ міжнародних зв'язків та аспірантури за адресою:

01054, м.Київ, вул. Ярославів Вал, 40
тел.: (+38044) 272-02-17
e-mail: international@knutkt.edu.ua


 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИМІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»

    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co