КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Програми фахових вступних випробувань (2 курс)


Університет має право приймати на навчання на другий курс осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (спеціалізацією) за умови успішного складання вступних фахових випробувань та у межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Фінансування навчання таких осіб за державний кошт не здійснюється.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за відповідною (чи за іншою) спеціальністю, можуть прийматись на другий курс на вакантні місця ліцензованого обсягу для здобуття ступеня бакалавра. Фінансування навчання таких осіб за державний кошт не здійснюється.

Конкурсний відбір для здобуття ступенів вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань:

– для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста – у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури і фахового випробування. У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 – 2020 років.

для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-професійного рівня) вищої освіти за відповідною чи за іншою спеціальністю, складають фахове випробування.

Вступники до подання документів на навчання за ступенем бакалавр проходять консультації для вступників, на яких мають виявити відповідні фахові здібності (вимоги для проходження консультацій такі ж, як і для вступників на перший курс).

У 2020 році набір на другий курс до Університету проводиться за такими спеціальностями та освітньо-професійними програмами для здобуття освітнього ступеня бакалавра:

Спеціальність 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво


Спеціальність 026 Сценічне мистецтво
 


   
Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostelСторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co