КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Розклад проведення творчих конкурсів

***

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ



////

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення
імені І. К. Карпенка-Карого
(вул. Євгена Коновальця, 18)

Спеціальність 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

[НАВЕРХ]


РІК*

РНК

РАФ

ДКТ

РТБ

МДВПТ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

1 серпня
субота


І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.001






І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



2 серпня
неділя


І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.001

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
11.00
ауд.100





І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



3 серпня
понеділок

І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.101


І потік
+І етап тв. к-су
(письм.)
11.00
ауд.100

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.202

І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд. 412

І потік
І етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205

І потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
11.00
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.214


4 серпня
вівторок

І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.101




І потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд. 412

І потік
І етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205


І потік
+І етап
тв. к-су
11.00
ауд.306


І потік
І етап
тв. к-су
(АКС)
11.00
ауд.307

5 серпня
середа

І потік
+І етап тв. к-су
11.00
ауд.101

І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.001

І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.100



І потік
+І етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205

12.00
конс.
з фізики
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
11.00
ауд.306



6 серпня
четвер


І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.001


І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.202



І потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
звукоцех


І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.307


7 серпня
п
ятниця

І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.101




І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд. 412

І потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205


12.00
конс.
з фізики
ауд.306


І потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
ауд.307

8 серпня субота

І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.101




І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд. 412



І потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.306



9 серпня
неділя


ІІ потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.001


ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.202




ІІ потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



10 серпня понеділок

ІІ потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд.101


ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
11.00
ауд.100


ІІ потік
І етап тв. к-су
11.00
ауд. 412

ІІ потік
І етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205

ІІ потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
11.00
звукоцех

ІІ потік
І етап
тв. к-су
11.00
ауд.306

ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.214

ІІ потік
І етап
тв. к-су
(АКС)
11.00
ауд.307

11 серпня
вівторок


ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.001


ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.202



12.00
конс.
з фізики
звукоцех

14.00
конс.
з фізики
ауд.306



12 серпня
середа

ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.101


ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.100


ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд. 412

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
ауд. 205

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
звукоцех

ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.306

ІІ потік
ІІ етаптв. к-су
11.00
ауд.307

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
11.00
ауд.322


РІК*

– освітньо-професійна програма «Режисура ігрового кіно»

РНК

– освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВПТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]

////

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення
імені І. К. Карпенка-Карого
(вул. Євгена Коновальця, 18)

Спеціальність 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

Заочна форма навчання

[НАВЕРХ]


РТБ*

ЗВР

ФМ

КЗН

ОКТВ

1 серпня
субота



І потік
І етап
тв. к-су
(фотозйомка)
09.00
ауд.306



2 серпня
неділя



І потік
І етап
тв. к-су
(фотозйомка)
09.00
ауд.306



3 серпня
понеділок



І потік
І етап
тв. к-су 11.00
ауд.306

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.214


4 серпня
вівторок


І потік
І етап
тв. к-су (письм.)
11.00
звукоцех




5 серпня
середа

І потік
І етап
тв. к-су 15.00
ауд. 003

12.00
конс.
з фізики
звукоцех

14.00
конс. з фізики
ауд.306


І потік
І етап
тв. к-су (АКС)
11.00
ауд.307

6 серпня
четвер






7 серпня
п’ятниця


І потік
ІІ етап
тв. к-су11.00
звукоцех

І потік
ІІ етап
тв. к-су11.00
ауд.306

І потік
ІІ етап
тв. к-су11.00
ауд.307


8 серпня
субота

І потік
ІІ етап
тв. к-су 15.00
ауд. 003




І потік
ІІ етап
тв. к-су11.00
ауд.307

9 серпня
неділя



ІІ потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



10 серпня
понеділок

ІІ потік
І етап
тв. к-су 15.00
ауд. 003

ІІ потік
І етап
тв. к-су (письм.)
14.00
звукоцех

ІІ потік
І етап
тв. к-су 14.00
ауд.306

ІІ потік
І етап
тв. к-су (письм.)
10.00
ауд.214

ІІ потік
І етап
тв. к-су (АКС)
14.00
ауд.307

11 серпня
вівторок


12.00
конс. з фізики
звукоцех

14.00
конс. з фізики
ауд.306



12 серпня
середа

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су 15.00
ауд. 003

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су14.00
звукоцех

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су14.00
ауд.306

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су13.00
ауд. 307

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су14.00
ауд. 322


РТБ*

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

ФМ

– освітньо-професійна програма «Фотомистецтва»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]


////

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення
імені І. К. Карпенка-Карого
(вул. Ярославів Вал, 40)

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво

[НАВЕРХ]


АМТК*
(жінки)

АМТК
(чолов.)

АМТЛ

РТЛ

СТЛ

РДТ

ТЗН

ОТС

1 серпня
субота

10.00
І потік
І етап тв. к-су
сцена


11.00
Консультація: вокал, танець, майстерність
ауд.14

11.00
Консультація з муз-пласт. даних



2 серпня
неділя

10.00
І потік
І етап тв. к-су
Сцена


11.00
Консультація: вокал, танець, майстерність
ауд. 14

10.00
І потік
І етап тв. к-су
ауд. 9



3 серпня
понеділок

10.00
І потік
І етап тв. к-су
сцена


10.00
І потік, І тур
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 14

10.00
І потік
І етап тв. к-су
ауд. 9


10.00
І потік
І етап тв.к-су
комп. клас

4 серпня
вівторок

Консультації (вокал, танець)

10.00
І потік
І етап тв. к-су

10.00
І потік, І тур
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 14




5 серпня
середа

Консультації (вокал, танець)

10.00
І потік
І етап тв. к-су

10.00
Консультація: акторська майстерність
ауд. 14

10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 9

10.00
І потік

І етап тв. к-су
ауд. 3


6 серпня
четвер

10.00

І потік
ІІ етап тв. к-су
сцена

Консультації (вокал, танець)

10.00
І потік, І тур
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 14

10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 9



7 серпня
пятниця

10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
сцена

Консультації (вокал, танець)

10.00
І потік, ІІ тур
Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 14


10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 3


8 серпня
убота


І потік
ІІ етап тв. к-су

10.00
І потік, ІІ тур
Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 14



10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
комп. клас

9 серпня
неділя

10.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
сцена


11.00
Консультація: вокал, танець, майстерність
ауд. 14

11.00
Консультація з муз-пласт. даних


11.00
ІІ потік
І етап тв.к-су
комп. клас

10 серпня
понеділок

Консультації (вокал, танець)

ІІ потік
І етап тв. к-су

10.00
ІІ потік, І тур
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 14

10.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
ауд. 9

10.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
ауд. 3


11 серпня
вівторок

10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
сцена

Консультації (вокал, танець)

10.00
ІІ потік, ІІ тур
Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 14



10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
комп. клас

12 серпня
середа


ІІ потік
ІІ етап тв. к-су




10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 9

10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 3



АМТК*
(жінки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (жінки)

АМТК
(чоловіки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (чоловіки)

АМТЛ

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок»

РТЛ

– освітньо-професійна програма «Режисура театру ляльок»

СТЛ

– освітньо-професійна програма «Сценографія театру ляльок»

РДТ

– освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру»

ТЗН

– освітньо-професійна програма «Театрознавство»

ОТС

– освітньо-професійна програма «Організація театральної справи»

[НАВЕРХ]


////

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення
імені І. К. Карпенка-Карого
(вул. Ярославів Вал, 40)

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво

Заочна форма навчання

[НАВЕРХ]


РДТ*

РЦ

РБ

МБ

ТЗН

ОТС

1 серпня
субота

11.00
Консультація з муз-пласт. даних

10.00
І потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16





2 серпня
неділя

11.00
І потік
І етап тв. к-су
ауд. 7


11.00
І потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16




3 серпня
понеділок

10.00
І потік
І етап тв. к-су
ауд. 7



10.00
І потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16


15.00
І потік
І етап тв. к-су
комп. клас

4 серпня
вівторок



10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16




5 серпня
середа

10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 7

10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16



10.00
І потік
І етап тв. к-су
ауд. 3


6 серпня
четвер




10.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16



7 серпня
п’ятниця





10.00
І потік
ІІ етап тв.к-су
ауд. 3


8 серпня
субота






15.00
І потік
ІІ етап тв. к-су
комп. клас

9 серпня
неділя

11.00
Консультація з муз-пласт. даних

11.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16

14.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16



15.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
комп. клас

10 серпня
понеділок

10.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
ауд. 7

10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16


14.00
ІІ потік
І етап тв. к-су
танц. клас 16

10.00
ІІ потік
І етап тв.к-су
ауд. 3


11 серпня
вівторок



10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16



15.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
комп. клас

12 серпня
середа

10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
ауд. 7



10.00
ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
танц. клас 16

10.00
ІІ потік
ІІ етап тв.к-су
ауд. 3



РДТ

– освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру»

РЦ

– освітньо-професійна програма «Режисура цирку»

РБ

– освітньо-професійна програма «Режисура балету»

МБ

– освітньо-професійна програма «Мистецтво балету»

ТЗН

– освітньо-професійна програма «Театрознавство»

ОТС

– освітньо-професійна програма «Організація театральної справи»

[НАВЕРХ]



 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel



Сторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co