КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Програми навчального театру

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕАТРУ, КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ІМЕНІ І. К. КАРПЕНКА-КАРОГО

НАВЧАЛЬНИЙ ТЕАТР


ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНОГО ТЕАТРУ:


Дипломна вистава 4-Б акторского курсу
"Ніч яка, господи..."
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Темні алеї"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна робота 4-В акторского курсу
"Сон літньої ночі"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Старший син"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Ніч перед різдвом"
факультету театрально го мистецтва >>>>

***




НІЧ ЯКА, ГОСПОДИ...

Композиція за водевілями А.П. Чехова
"Освідчення" і "Ведмідь"

[НАВЕРХ]

Вистава йде без антракту

Тривалість 50 хв.

Сезон 2020–2021 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-Б акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник народний артист України, професор М.Ю.Резнікович

Режисери:

— старший викладач О.В. Нікітін,

народний артист України Д.В.Савченко

Художник І.В.Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України, професор М.Ю.Резнікович;
старший викладач О.В. Нікітін
народний артист України Д.В.Савченко

Сценічна мова:

заслужений діяч мистецтв, доцент Л.А.Підлісна

Вокал:

старший викладач О.Г.Кудрявцева


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України, професор М.Ю.Резнікович


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Чубукова Степанида Степанівна Анастасія Ребрик

Ломов Іван ВасильовичНікіта Снісаренко

Наталія Степанівна, дочка Катерина Школа, Дарина Хвостенко

Смирнов Григорій Степанович Олексій Сокур

Попова Олена Іванівна Ліна Хоменко, Дар’я Каташинська, Олена Поліщук

Лукерія Єлизавета Роєнко, Мері Замба

ХОР Олег Худик, Олександр Греков – гітара,
Ілля Ісаєнко, Захар Кермощук, Марія Штофа, Олександра Барсток, Ольга Узун,
Михайло Роєнко


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ТЕМНІ АЛЕЇ

І.А.Бунін
Переклад А.Уліщенко, О.Уліщенко

[НАВЕРХ]

Композиція за творами Буніна І.А.:
«Темні алеї», «Балада», «Легкий подих», »Три карбованці»
майстерні Остропольського Л.Б.

Тривалість 1 год. 10 хв.

Сезон 2020–2021 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський

Художник О.С.Гавриш,
— студентка 4-А акторського курсу А.М.Шпагіна

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський;
О.Д.Степанцов;

Сценічна мова:

А.В.Коленко

Балетмейстер:

Н.П.Бурлака;
— студентка 4-А акторського курсу К.П.Чікіна

Хормейстер:

М.Наземцева;
В.Фокіна


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

заслужений діяч мистецтвУкраїни, доцент Л.Б.Остропольський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Дух Буніна Гейко Олена, Світзінська Ніколетта

Ангел Байда Олег

Душа Ташкевич Вікторія, Дишкант Дарія

Зірки студенти курсу

«Темні алеї»:

Микола Олексійович Масник Орест

Надія Ташкевич Вікторія, Дишкант Дарія

Микола в молодості Уманець Ярослав, Байда Олег

Надія в молодості Дишкант Дарія, Ташкевич Вікторія

Клим Кухарук Любомир

«Балада»:

Машенька Гейко Олена, Світзінська Ніколетта

Оповідач Масник Орест

Князь Желєзняк Богдан, Кухарук Любомир

Божий вовк Кухарук Любомир, Желєзняк Богдан, Кривич Богдан

«Легкий подих»:

Оля Мещерська Фокіна Валерія, Савченко Катерина, Наземцева Марія

Вчителька Шпагіна Анастасія, Кісельовайте Крістіна

Офіцер Есламі Дар’юш, Яковлєв Максим, Кухарук Любомир

«Три карбованці»:

Він Яковлєв Максим, Есламі Дар’юш, Кухарук Любомир

Вона Кісельовайте Крістіна, Чікіна Катерина, Савіна Валерія

Він молодий Байда Олег, Уманець Ярослав


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


СОН ЛІТНЬОЇ НОЧІ

Вільям Шекспір
Переклад Ю.Я.Лісняк

[НАВЕРХ]

Музична комедія-феєрія на п’ять дій з одним антрактом

Тривалість 2 год.

Сезон 2020–2021 рр.


ДИПЛОМНА РОБОТА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник заслужена артистка України, доцент, професор кафедри Є.О.Гулякіна

Режисер — старший викладач М.М.Шикула

Художник І.В. Білецький

Хореограф-постановник Д.В.Каракуц

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри Є.О.Гулякіна;
старший викладач М.М.Шикула

Сценічна мова:

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри Є.О.Гулякіна;

заслужена артистка АР Криму, доцент кафедри К.Д.Костроба

Вокал:

заслужена артистка України М.О.Гревцова

провідний концертмейстер Т.Б.Готліп

Танець:

старший викладач О.В. Головко

Сценічний рух:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Ю.О. Старостін


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри Є.О.Гулякіна


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Тезей, князь Афінський Михайло Ганєв

Іпполіта, цариця амазонок, заручена з ТезеємМеланія Волотовська, Оксана Ленчевська

Егей, батько Гермії Микита Шиманський

Гермія, дочка Егея, закохана в Лізандра Еліна Сукач

Лізандр (1), Деметрій (2), закохані в Гермію (1) Андрій Табуранський,
(2) Олександр Левицький

Гелена, закохана в Деметрія Альбіна Корж, Маргарита Діденко

Філострат, розпорядник розваг при дворі Тезея Едуард Козачок

Пітер Клинець, тесля (Пролог в інтермедії) Есламі Дар’юш (студент 4-А курсу)

Нік Навій, ткач (Пірам в інтермедії) Євген Шекера

Френсіс Дудка, міх оправ (Тізба в інтермедії) Владислав Савченко

Том Носик, лудильник (Мур в інтермедії) Олександра Гончаренко

Гембель, столяр (Лев в інтермедії) Микита Шиманський

Оберон, король ельфів і фей Арсен Березний

Тітанія, королева фей і ельфів Юлія Буйновська, Катерина Корзікова

Пак, або Робін Паливода Едуард Козачок

Ельф Оксана Ленчевська

Ельфи: Гірчичка,Павутинка,Горошок Оксана Ленчевська, Юлія Буйновська, Катерина Корзікорва, Маргарита Діденко, Альбіна Корж


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


СТАРШИЙ СИН

О.В.Вампілов
Переклад К.Гурту

[НАВЕРХ]

Драма на дві дії з одним антрактом

Тривалість 2 год.

Сезон 2020–2021 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський

Художник О.С.Гавриш,
— студентка 4-А акторського курсу А.М.Шпагіна

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський;
О.Д.Степанцов

Сценічна мова:

А.В.Коленко


Балетмейстер:

Н.П.Бурлака,
— студентка 4-А акторського курсу К.П.Чікіна

Хормейстер:

М.Наземцева, В.Фокіна


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ
заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Бусигін Яковлєв Максим

Сільва Желєзняк Богдан

Сарафанов Есламі Дар’юш

Васєнька Байда Олег, Уманець Ярослав

Ніна Фокіна Валерія, Карпенко Альона, Шпагіна Анастасія

Макарська Чікіна Катерина, Савіна Валерія, Гейко Олена

Кудимов Масник Орест

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

За повістю М. Гоголя (Хеппенінг)
Сценічна композиція Л.Б.Остропольського

[НАВЕРХ]

Тривалість 1 год 10 хв.

Сезон 2020–2021 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режиссер-постановник - заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський

Художник - О.С.Гавриш, студентка 2-А акторського курсу А.М.Шпагіна

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський;
О.Д.Степанцов

Сценічна мова:

А.В.Коленко

Балетмейстер:

Н.П.Бурлака, К.П.Чікіна



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ
заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Оксана Фокіна Валерія, Наземцева Марія, Карпенко Альона, Савченко Катерина

Вакула Байда Олег, Ярошинський Віктор, Самойленко Олексій, Масник Орест

Чорт Шпагіна Анастасія, Савченко Катерина,
Дар’юш Есламі

Солоха Чікіна Катерина, Гейко Олена, Майдаченко Софія, Назарова Анастасія

Чуб Самойленко Олексій, Ярошинський Віктор,
Масник Орест, Кухарук Любомир

Панас Дар’юш Есламі, Кухарук Любомир, Железняк Богдан, Богдан Кривич


Цариця Свідзіньська Ніколетта, Кісельовайте Крістіна, Чікіна Катерина

Графиня Наземцева Марія, Фокіна Валерія

Потьомкін Самойленко Олексій, Ярошинський Віктор, Масник Орест, Кухарук Любомир

Баба Хивря Гейко Олена, Карпенко Альона

Баба Мотря Назарова Анастасія, Савченко Катерина

Баба Параска Опришко Крістіна, Свідзіньська Ніколетта

Баба Пріська Майдаченко Софія, Шпагіна Анастасія

Кінь Яковлєв Максим, Масник Орест, Железняк Богдан

Одарка Карпенко Аьона, Тишкевич Вікторія, Савіна Валерія

Козаки, подружки,фрейліни, парубки – студенти курсу



ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]




 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel



Сторінка у Facebook:
facebook.com/КНУТКіТ-ім-Карпенка-Карого-180012335373643/



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co