КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво фахові іспити – магістратура

//

021 АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО
фахові іспити – магістратура







РЕЖИСУРА ІГРОВОГО КІНО (РІК) /ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

[НАВЕРХ]

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок об 11:00, (форма складання: очно)

  1. Артушевська Ольга
  2. Бринцев Андрій Андрійович
  3. Кучеренко Олексій Володимирович
  4. Лавренов Руслан Геннадійович
  5. Маковеєнко Денис Олександрович
  6. Мельничук Маргарита Юріївна
  7. Риндін Олексій Євгенійович
  8. Головко Катерина Євгенівна
  9. Барковський Іван Володимирович
  10. Ковальчук Анастасія Олександрівна
  11. Усенко Світлана Василівна
  12. Шеремет Анна Едуардівна
  13. Дієва Севін Афігівна
  14. Величко Ярослава Сергіївна
  15. Стаднік Анна Федорівна
  16. Козлов Філіп Анатолійович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: очно)

  1. Голишев Денис Сергійович
  2. Желєзняк Богдан Артурович
  3. Кузнєцова Анастасія Олегівна
  4. Супрун Наталія Анатоліївна
  5. Шадруський Владислав Ігорович
  6. Барковський Іван Володимирович
  7. Сергієнко Катерина Сергіївна
  8. Марченко Іван Сергійович
  9. Кобзаренко Олександр Ігорович

Творчий конкурс відбудеться 10 серпня 2022 року (середа),
початок об 11:00, (форма складання: ДИСТАНЦІЙНО)

  1. Кундіренко Поліна Сергіївна
  2. Кравченко Марія Сергіївна
  3. Ладік Артур Олександрович
  4. Кравченко Марія Сергіївна
  5. Боброва Анна Олександрівна
  6. Волинець Марія Сергіївна


РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ (РТБ) /ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

[НАВЕРХ]

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: очно)

  1. Голишев Денис Сергійович
  2. Демура Алла Анатоліївна
  3. Дердін Андрій Олексійович
  4. Єсін Олексій Євгенович
  5. Назаров Олександр Анатолійович
  6. Сасин Сергій Володимирович
  7. Сочивець Глеб Юрійович
  8. Шадурський Владислав Ігорович
  9. Романщак Владислав Вадимович
  10. Сергієнко Катерина Сергіївна
  11. Шеремет Анна Едуардівна
  12. Єленська Елен Романівна
  13. Величко Ярослава Сергіївна
  14. Савич Ірина Василівна
  15. Труцуненко Іван Олексійович





ПРОДЮСЕРСТВО АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ВИРОБНИЦТВА (ПАМВ)

[НАВЕРХ]

 ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ


Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 10:00, (форма складання: очно)

  1. Гречанінов Віктор Федорович
  2. Карпенко Поліна Дмитрівна
  3. Різун Валерія Сергіївна
  4. Сочивець Глеб Юрійович
  5. Полторацька Ганна Сергіївна
  6. Сергієнко Катерина Сергіївна
  7. Міллер Анна Олексіївна
  8. Дердін Андрій Олексійович
  9. Ладік Артур Олександрович
  10. Труцуненко Іван Олексійович
  11. Щербак Станіслав Дмитрович
  12. Дзюба Михайло Леонідович
  13. Сушко Даниїл Сергійович
  14. Кобзаренко Олександр Ігорович
  15. Бондаренко Назар Олександрович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: дистанційно)

  1. Головатенко Юлія В‘ячеславівна
  2. Нетребенко Катерина Василівна
  3. Мирська Олександра Дмитрівна
  4. Мисак Сергій Віталійович
  5. Ковальчук Анастасія Олександрівна
  6. Кравченко Марія Сергіївна
  7. Піддубчак Сергій Станіславович
  8. Мисюра Ірина Олександрівна
  9. Запорожець Дар‘я Андріївна
  10. Череденко Костянтин Євгенович
  11. Ладік Артур Олександрович
  12. Олійник Матвій Дмитрович


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 15:00, (форма складання: очно)

  1. Карпенко Поліна Дмитрівна
  2. Пазенко Іраклі Георгійович
  3. Різун Валерія Сергіївна
  4. Симоненко Анжеліка Юріївна
  5. Ялоха Анна Миколаївна
  6. Ковальчук Анастасія Олександрівна
  7. Вінніченко Аліна Вячеславівна
  8. Полторацька Ганна Сергіївна
  9. Лазаренко Діана Петрівна
  10. Труцуненко Іван Олексійович
  11. Городинська Вікторія Ігорівна
  12. Ладік Артур Олександрович
  13. Кобильнікова Катерина Олексіївна
  14. Маєвська Наталія Анатоліївна
  15. Назаров Олександр Анатолійович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 15:00, (форма складання: дистанційно)

  1. Балабай Катерина Костянтинівна
  2. Бекерук Нікіта Володимирович
  3. Головатенко Юлія В’ячеславівна
  4. Красюк Юрій Олександрович
  5. Нетребенко Катерина Василівна
  6. Федоровська Дарина Ігорівна
  7. Лазаренеко Діана Петрівна
  8. Таран Ангеліна Василівна
  9. Кравець Павло Олегович
  10. Запорожець Дар‘я Андріївна
  11. Ладік Артур Олександрович
  12. Позднякова Анна Павлівна
  13. Листопад Світлана Вікторівна
  14. Вівчар Марія Ігорівна


[НАВЕРХ]




ЗВУКОРЕЖИСУРА (ЗВР)

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок об 10:00, (форма складання: очно)

  1. Медведюк Ганна Юріївна
  2. Вітрянський Антон Юрійович
  3. Хижняк Анастасія Валеріївна
  4. Муравйов Євген Олексійович
  5. Моісеєв Микита Олексійович
  6. Єленська Елен Романівна
  7. Єрохін Костянтин Вікторович
  8. Степанський Сергій Миколайович
  9. Ладік Артур Олександрович
  10. Явтушенко Василь Олександрович
  11. Бондаренко Назар Олександрович
  12. Вовкотруб Владислав Олегович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: ДИСТАНЦІЙНО)

  1. Харчук Валерій Олександрович
  2. Мандєв Ілля Вадимович
  3. Дойна Олексій Ярославович


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 15:00, (форма складання: очно)

  1. Бутко Артем Віталійович
  2. Хижняк Анастасія Валеріївна
  3. Федюк Роман Миколайович
  4. Алесін Ігор Сергійовіч
  5. Єленська Елен Романівна
  6. Ладік Артур Олександрович
  7. Роїк Ігор Ярославович
  8. Мілевський Олександр Францович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 14:00, (форма складання: ДИСТАНЦІЙНО)

  1. Харчук Валерій Олександрович

[НАВЕРХ]






МАЙСТЕРНІСТЬ ДИКТОРА ТА ВЕДУЧОГО ПРОГРАМ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (МДВПТ)

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок об 11:00, (форма складання: очно)

  1. Богомолова Яна Євгеніївна
  2. Кулликова Сельбі Тачдурдиївна
  3. Мартинець Лілія Асхатівна
  4. Хохлова Маріанна Петрівна
  5. Василенко Зоя Вікторівна
  6. Тертула Анастасія Сергіївна
  7. Галка Нікіта Олексійович
  8. Кулішко Юрій Ростиславович
  9. Басараб Ірина Олегівна
  10. Василенко Зоя Вікторівна
  11. Мисюра Ірина Олександрівна
  12. Пономаренко В'ячеслав Юрійович
  13. Бугайченко Каріна Валентинівна
  14. Запояско Євгеній Ігорович
  15. Терзіогло Наталія Петрівна
  16. Андреєв Іван Валерійович
  17. Щербак Станіслав Дмитрович
  18. Сушко Даниїл Сергійович
  19. Надєєва Олеся Олександрівна
  20. Ярмоленко Георгій Богданович

[НАВЕРХ]



КІНООПЕРАТОРСТВО (КО)

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок об 11:00, (форма складання: очно)

  1. Мусінов Денис Анатолійович
  2. Назаров Олександр Анатолійович
  3. Малаховський Владислав Едвардович
  4. Вінокурова Поліна Сергіївна
  5. Чепурнов Ігор Юрійович

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: дистанційно)

  1. Прийомиш Костянтин Русланович
  2. Литвин Данііл Русланович
  3. Боброва Анна Олександрівна

[НАВЕРХ]






















 



УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ



МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»













    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co