КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


026 Сценічне мистецтво фахові іспити – магістратура / серпень


//


026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО
фахові іспити – магістратура / серпень





АКТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ І КІНО / ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

[НАВЕРХ]

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 10:00, (форма складання: очно)

  1. Балкін Артем Сергійович
  2. Маковеєнко Денис Олексійович
  3. Мішуков Володимир Ігорович
  4. Пісковець Анастасія Сергіївна
  5. Дзірук Рудольф Миколайович
  6. Дембіцька Анастасія Дмитрівна
  7. Саакян Валерія Арменівна
  8. Крупа Єгор Олександрович
  9. Нагірняк Ольга Вікторівна
  10. Порожній Владислав Миколайович
  11. Калайда Олександра Володимирівна
  12. Корзікова Катерина Олексіївна
  13. Шеревера Леонід Леонідович
  14. Самойленко Святослав Сергійович
  15. Красніченко Єлизавета Вікторівна
  16. Квас Оксана Ігорівна
  17. Масто Раман Алі
  18. Виноградов Данило Юрійович
  19. Туник Катерина Дмитрівна
  20. Михальчук Владислав Іванович
  21. Гудзь Анастасія Володимирівна
  22. Шеляг Марина Валеріївна
  23. Каширна Марія Олександрівна
  24. Сова Олексій Олександрович
  25. Борисенко Богдан Юрійович
  26. Липко Кирило Романович
  27. Белінська Єкатєріна Михайлівна
  28. Щегель Вікторія Сергіївна
  29. Борисюк Катерина Владиславівна
  30. Чолак Юлія Сергіївна
  31. Моісеєнко Карина Вікторівна
  32. Шавурська Вікторія Леонідівна
  33. Ярмоленко Анна Сергіївна
  34. Матюхін Михайло Олександрович
  35. Якурнова Анна Віталіївна
  36. Терзіогло Наталія Петрівна
  37. Шрамко Максим Игоревич
  38. Глуховська Варвара Володимирівна
  39. Корольов Владислав Олександрович


Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 10:00, (форма складання: очно)

  1. Грицаїшин Оксана Василівна
  2. Богомолова Яна Євгеніївна
  3. Цобенко Владислав Віталійович
  4. Грабовик Назар Дмитрович
  5. Мороз Анна Борисівна
  6. Дранішнікова Дарія Віталіївна
  7. Колодинський Станіслав Олексійович
  8. Козачок Едуард Вікторович
  9. Білоконь Валентин Сергійович
  10. Лупашко Анна Максимівна
  11. Комарова Христина Олександрівна
  12. Цобенко Владислав Віталійович
  13. Шеляг Ірина Олегівна
  14. Троцько Анна Юріївна
  15. Мруга Кароліна Ігорівна
  16. Ніколенко Северин Олексійович
  17. Ярмоленко Георгій Богданович
  18. Тертула Анастасія Сергіївна
  19. Опанасенко Лідія Сергіївна
  20. Васейко Микита Олексійович
  21. Рекс Юрій Сергійович
  22. Запояско Євгеній Ігорович
  23. Дзюба Михайло Леонілович
  24. Надєєва Олеся Олександрівна
  25. Желєзняк Богдан Артурович
  26. Панасюк Дар‘я Юріївна
  27. Корольов Владислав Олександрович
  28. Зелений Віталій Євгенович
  29. Гринюк Богдана Русланівна
  30. Сушко Даниїл Сергійович
  31. Наумов Григорій Сергійович
  32. Андреєв Іван Валерійович
  33. Щербак Станіслав Дмитрович
  34. Гук Лідія-Марія Робертівна
  35. Воротило Альона Віталіївна

[НАВЕРХ]




РЕЖИСУРА ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 8 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Проценко Поліна Русланівна
  2. Назаренко Дарія Сергіївна
  3. Третьяков Дмитро Михайлович
  4. Калайда Олександра Володимирівна
  5. Павлюк Андрій Любомирович
  6. Данилюк Алія Валеріївна
  7. Пасічник Остап Орест Степанович
  8. Кундіренко Поліна СергіївнаЖилюк Іван Олексійович
  9. Барковський Іван Володимирович
  10. Кравченко Марія Сергіївна
  11. Вишневська Вероніка Анатоліївна (дистанційно)
  12. Гриценко Євгенія Юріївна
  13. Ширко Андрій Ігорович
  14. Жилюк Іван Олексійович
  15. Шварньова Марія Олександрівна
  16. Доля Дарія Дмитрівна
  17. Дзнеладзе Ангеліна Валеріївна
  18. Садовський Роман Леонідович (дистанційно)
  19. Надєєва Олеся Олександрівна (дистанційно)
  20. Глуховська Варвара Володимирівна
  21. Коломієць Павло Миколайович


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок об 11:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Зоболь Анастасія Олександрівна
  2. Проценко Поліна Русланівна
  3. Калайда Олександра Володимирівна
  4. Кобиляцька Ганна Сергіївна
  5. Кравченко Елеонора Геннадіївна
  6. Дядюсь Наталія Ігорівна
  7. Божина Яна Валентинівна
  8. Білиць Ігор Костинтинович
  9. Скрипник Євген Володимирович (дистанційно)
  10. Поцелуй Яна Сергіївна
  11. Кундіренко Поліна Сергіївна
  12. Свєтлічна Анна Олегівна
  13. Самчик Максим Володимирович
  14. Котляренко Оксана Олексіївна (дистанційно)
  15. Свєтлічна Анна Олегівна
  16. Гриценко Євгенія Юріївна
  17. Алесін Ігор Сергійович
  18. Балан Ольга Володимирівна
  19. Шварньова Марія Олександрівна
  20. Леончик Дмитро Миколайович
  21. Доля Дарія Дмитрівна
  22. Татаринова Марія Олександрівна
  23. Бєлік Лілія Володимирівна (дистанційно)
  24. Леончик Дмитро Миколайович (дистанційно)
  25. Романова Анна Олексіївна

[НАВЕРХ]




РЕЖИСУРА БАЛЕТУ

[НАВЕРХ]

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 13 серпня 2022 року (субота),
початок об 11:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Шайкан Ірина Андріївна (дистанційно)
  2. Ковалевська Анастасія Станіславівна (дистанційно)
  3. Самойленко Святослав Сергійович (дистанційно)
  4. Сафта Світлана Юріївна (дистанційно)
  5. Сулима Іванна Олексіївна (дистанційно)
  6. Марченко Юліан Сергійович (дистанційно)
  7. Зайцева Маргарита-Вікторія Павлівна (дистанційно)
  8. Говгаленко Вероніка Володимирівна (дистанційно)
  9. Дядченко Аліна Олександрівна
  10. Балан Ольга Володимирівна
  11. Гудзь Вікторія Сергіївна
  12. Пащук Даниїл Русланович
  13. Мацкева Інга Олегівна
  14. Єфанов Сергій Дмитрович
  15. Романова Анна Олексіївна
  16. Пащук Даниїл Русланович (дистанційно)
  17. Мруга Кароліна Ігорівна (дистанційно)


[НАВЕРХ]



ПРОДЮСЕРСТВО СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Шеляг Марина Валеріївна
  2. Кармишев Андрій Юрійович
  3. Савченко Андрій Станіславович
  4. Колодинський Станіслав Олексійович
  5. Марченко Олексій Васильович
  6. Москаленко Олександра Дмитрівна
  7. Новочадова Анастасія Вікторівна
  8. Наумець Даниил Юрійович (дистанційно)
  9. Білоконь Валентин Сергійович
  10. Іваник Аліна Андріївна
  11. Редька Дмитро Васильович
  12. Приходько Кирило Анатолійович
  13. Запояско Євгеній Ігорович
  14. Дердін Андрій Олексійович
  15. Смірна Світлана Юріївна
  16. Мирська Олександра Дмитрівна
  17. Кришевич Юлія Григорівна
  18. Рекс Юрій Сергійович
  19. Волинець Марія Сергіївна (дипстанційно)
  20. Добровольський Віктор Павлович
  21. Можайко Євгеній Володимирович
  22. Ярмоленко Георгій Богданович
  23. Глуханич Владислав Юрійович (дистанційно)
  24. Сушко Даниїл Сергійович
  25. Надоєва Олеся Олександрівна
  26. Дзюба Михайло Леонідович
  27. Щербак Станіслав Дмитрович (дистанційно)_
  28. Мруга Кароліна Ігорівна
  29. Шеляг Ірина Олегівна
  30. Глуховська Варвара Володимирівна
  31. Коломієць Павло Миколайович

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Москаленко Олександра Дмитрівна
  2. Тебякіна Катерина Юріївна (дистанційно)
  3. Бавенко Ігор Юрійович
  4. Шорохов Андрій Юрійович
  5. Балан Ольга Володимирівна
  6. Лазаренко Діана Петрівна
  7. Ковнір Богдана Сергіївна
  8. Кришевич Юлія Григорівна
  9. Лазаренко Діана Петрівна
  10. Севрюкова Єва Владиславівна (дистанційно)
  11. Чубара Ольга Сергіівна (дистанційно)
  12. Вівчар Марія Ігорівна (дистанційно)
  13. Литвиненко Сергій Олександрович (дистанційно)
  14. Бєлік Лілія Володимирівна (дистанційно)
  15. Глуханич Владислав Юрійович (дистанційно)
  16. Іваник Ірина Володимирівна

[НАВЕРХ]



МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Сизонов Олександр Олександрович
  2. Редька Дмитро Васильович
  3. Голованенко Аліна Олександрівна
  4. Чухен Тетяна Олегівна
  5. Чередник Наталі Олександрівна
  6. Кришевич Юлія Григорівна
  7. Гладкова Аліса Ігорівна
  8. Гудзь Анастасія Володимирівна
  9. Зенкін Данііл Максимович



















 



УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ



МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»













    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co