КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


026 Сценічне мистецтво ДОДАТКОВА СЕСІЯ / СЕРПЕНЬ

////

026 Сценічне мистецтво
ДОДАТКОВА СЕСІЯ / СЕРПЕНЬ




АКТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ І КІНО /
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

[НАВЕРХ]

Творчий конкурс відбудеться 13 серпня 2022 року (субота),
початок об 11:00, (форма складання: дистанційно)

ЖІНКИ

  1. Васильків Діана Ігорівна
  2. Гуржій Вероніка Сергіївна
  3. Дзера Діана Романівна
  4. Доманська Вікторія Олександрівна
  5. Заморій Ліна Віталіївна
  6. Іваникович Соломія Іванівна
  7. Кеба Софія Олександрівна
  8. Колесніченко Аміна Сергіївна
  9. Куліш Тетяна Григорівна
  10. Кучеренко Єлизавета Геннадіївна
  11. Лабік Юлія Володимирівна
  12. Мазуркевич Анастасія Олександрівна
  13. Малєнкова Аріна Віталіївна
  14. Недяк Єлизавета Петрівна
  15. Польченко Анастасія Дмитрівна
  16. Равлюк Анастасія Олександрівна
  17. Рачич Мілена Богданівна
  18. Савенкова Міла Ігорівна
  19. Сич Маргарита Вікторівна
  20. Станик Ернеста Миколаївна
  21. Ступаченко Крістіна Михайлівна
  22. Торговець Ксенiя Андрiïвна
  23. Цифра Емілія Володимирівна
  24. Шпітонцева Владислава Юріївна


ЧОЛОВІКИ

  1. Вовканич Андрій Олександрович
  2. Волчанський Натан Володимирович
  3. Москівець Артур Олександрович
  4. Садаєв Ельчин Азерович
  5. Воровский Володимир Андрійович



Творчий конкурс відбудеться 15 серпня 2022 року (понеділок),
початок о 10:00, (форма складання: очно)

ЖІНКИ
  1. Бадешко Марина Максимівна
  2. Гетьман Софія Андріївна
  3. Данюк Ірина Миколаївна
  4. Комкіна Анастасія Олексіївна
  5. Крива Марина Олександрівна
  6. Курсакова Валерія Юріївна
  7. Малахова Анастасія Тарасівна
  8. Мартинко Владислава Володимирівна
  9. Мєзєнцева Вікторія Володимирівна
  10. Нимировська Анастасія Юріївна
  11. Султицька Поліна В’ячеславівна
  12. Черниш Анастасія Василівна
  13. Шевченко Катерина Сергіївна
  14. Білоус Людмила Олегівна
  15. Зелінська Катерина Григорівна
  16. Прокорюк Дарія Олегівна
  17. Жилінська Катерина Олександрівна
  18. Линда Світлана Вікторівна
  19. Гук Лідія-Марія Робертівна
  20. Максимченко Дарина Володимирівна
  21. Квас Оксана Ігорівна
  22. Євсюкова Анжеліка Юріївна

ЧОЛОВІКИ
  1. Горбач Богдан Віталійович
  2. Крупа Єгор Олександрович
  3. Литвак Андрій Борисович
  4. Овчинніков Любомир Олексійович
  5. Орлянський Максим Анатолійович
  6. Петров Назар Володимирович
  7. Ткаченко Дмитро Валерійович
  8. Ткачук Назарій Васильович
  9. Хом'як Андрій Мирославович
  10. Мартинчук Владислав Антонович

[НАВЕРХ]




РЕЖИСУРА ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ/
ДЕННА
ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 10 серпня 2022 року (середа),
початок об 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Кобзар Софія Ігорівна
  2. Ткаченко Дмитро Валерійович (дистанційно)
  3. Ярославська Анна Михайлівна
  4. Урсуляк Крістіна Ігорівна
  5. Тузов Максим Віталійович
  6. Мороз Анна Борисівна
  7. Вишневська Вероніка Анатоліївна
  8. Глуховський Павло Олександрович


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 11 серпня 2022 року (четвер),
початок об 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Лець Аліса Андріївна (дистанційно)
  2. Пятковська Тетяна Анатоліївна
  3. Ковальчук Олександра Костянтинівна
  4. Глуховський Павло Олександрович
  5. Яременко Данийл Валерійович

[НАВЕРХ]



ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНОЇ СПРАВИ/
ЗАОЧНА
ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 10 серпня 2022 року (середа),
початок об 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Школьна Ярослава Михайлівна

[НАВЕРХ]



ТЕАТРОЗНАВСТВО/

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 11 серпня 2022 року (четвер),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Базуєва Уляна Ігорівна
  2. Гетьман Софія Андріївна



ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 11 серпня 2022 року (четвер),
початок об 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Вусата Валентина Романівна
  2. Моісеєва Вероніка Василівна
  3. Кононенко Анна Максимівна

[НАВЕРХ]



АКТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 10 серпня 2022 року (середа),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Степаник Дарина Ігорівна
  2. Петраш Ксенія Миколаївна (дистанційно)
  3. Коваль Аліна Сергіївна

[НАВЕРХ]



РЕЖИСУРА ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 10 серпня 2022 року (середа),
початок о 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Глуховський Павло Олександрович





РЕЖИСУРА БАЛЕТУ

[НАВЕРХ]

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Творчий конкурс відбудеться 15 серпня 2022 року (понеділок),
початок об 10:00, (форма складання: очно/дистанційно)

  1. Мартюшенко Ангеліна Віталіївна

[НАВЕРХ]













 



УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ



МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»













    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co