КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво ДОДАТКОВА СЕСІЯ / СЕРПЕНЬ

////


021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
ДОДАТКОВА СЕСІЯ / СЕРПЕНЬ








МАЙСТЕРНІСТЬ АКТОРА КІНО (МАК) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

10 серпня 2022 року (середа) – ОЧНО - з 11.00

  1. Гетьман Софія Андріївна
  2. Ільїна Поліна Дмитрівна
  3. Ковтунович Катерина Сергіївна
  4. Козинець Анастасія Дмитрівна
  5. Крива Марина Олександрівна
  6. Пусяк Олександра Романівна
  7. Майсюра Світлана Федорівна
  8. Клименко Михайло Олегович
  9. Коваль Аліна Сергіївна
  10. Березовська Вікторія Віталіївна
  11. Лутанюк Марія Олександрівна
  12. Бондаренко Артемій В'ячеславович
  13. Прядун Анастасія Романівна
  14. Титова Єлизавета Вадимівна
  15. Мірешкіна Орина Олексіївна

11 серпня 2022 року(четвер) – ДИСТАНЦІЙНО - з 11.00

  1. Єгорович Олександра Русланівна
  2. Легомина Анна Віталіївна
  3. Петіке Антон Сергійович
  4. Польченко Анастасія Дмитрівна
  5. Торговець Ксенiя Андрiïвна
  6. Доманська Вікторія Олександрівна
  7. Бурса Роксана Василівна
  8. Пономаренко Вікторія Андріївна
  9. Кобзар Софія Ігорівна

[НАВЕРХ]



РЕЖИСУРА КІНОМОНТАЖУ (РКМ) /


ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

13 серпня 2022 року (субота) –ОЧНО – з 11.00

  1. Мазур Владислав Русланович
  2. Шатковська Дарія Олександрівна
  3. Мачнєв Михайло Вікторович
  4. Бондаренко Артемій В'ячеславович
  5. Лупуляк Павло Віталійович
  6. Заяць Орися Романівна
  7. Болібрух  Антоній Вадимович
  8. Глуховський Павло Олександрович

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – з 11.00

  1. Дуб Анастасія Василівна
  2. Кіріленко Анна Сергіївна
  3. Кукало Ілля Олександрович
  4. Петраш Ксенія Миколаївна
  5. Турчінова Поліна Сергіївна
  6. Ісаков Павло Сергійович
  7. Полякова Вероніка Юріївна
  8. Розинко Ксенія Віталіївна
  9. Широкова Марія Святославівна
  10. Воротинцев Олексій Григорович
  11. Дорохов Данило Геннадійович
  12. Крижня Вікторія Костянтинівна
  13. Щербінін Олег Сергійович

[НАВЕРХ]



РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ (РТБ) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

10 серпня 2022 року (середа) – ОЧНО – 11.00

  1. Шатковська Дарія Олександрівна
  2. Голишев Денис Сергійович
  3. Городиська Аліна Володимирівна

10  серпня 2022 року(середа) – ДИСТАНЦІЙНО – 15.00

  1.  Полякова Вероніка Юріївна


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – 11.00

  1. Польченко Анастасія Дмитрівна
  2. Ільницька Анна Владиславівна
  3. Святецький Петро Володимирович

[НАВЕРХ]



МАЙСТЕРНІСТЬ ДИКТОРА ТА ВЕДУЧОГО ПРОГРАМ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (МДВПТ) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

11 серпня 2022 року (четвер) – ОЧНО – 11.00

  1. Коваль Аліна Сергіївна
  2. Козинець Анастасія Дмитрівна
  3. Шатковська Дарія Олександрівна
  4. Корецька Дар'я Денисівна
  5. Калініна Софія Русланівна
  6. Лутанюк Марія Олександрівна
  7. Мацукатова Тетяна Дмитрівна
  8. Демяненко Дар'я Олександрівна

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – 11.00

  1. Соболевська Анна Миколаївна
  2. Безкоровайна Вероніка Андріївна
  3. Дробот Анна Іванівна
  4. Явна Анна Вадимівна

[НАВЕРХ]



ЗВУКОРЕЖИСУРА (ЗВР) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

10 серпня 2022 року(середа) – ОЧНО – з 11.00

  1. Мороз Олександр Петрович
  2. Новіков Ростислав Романович
  3. Шагалієв Сергій Володимирович
  4. Димитров Стефан Олександрович
  5. Трагіра Дмитро Васильович
  6. Прудніков Данил Денисович

10 серпня 2022 року (середа) – ДИСТАНЦІЙНО – з 15.00

  1. Куделя Ярослав Ярославович

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ


11 серпня 2022року (четвер) – ОЧНО – з 11.00

  1. Димитров Стефан Олександрович

11 серпня 2022 року (четвер) – ДИСТАНЦІЙНО – з 14.00

  1. Ромашко Владислав Олегович
  2. Агапітова Ілона Вікторівна
  3. Куканов Кирило Олександрович



КІНООПЕРАТОРСТВО (КО) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

10 серпня (середа) – ОЧНО – з 10.00

  1. Борщенко Данило Андрійович
  2. Микитенко Анна Олександрівна
  3. Хоменко Арсеній Сергійович
  4. Озеров Андрій Миколайович
  5. Дячук Кирил Костянтинович
  6. Мусінов Денис Анатолійович
  7. Гайдук Станіслав Олександрович
  8. Нікіфоров Назар Кирилович

10 серпня (середа) – ДИСТАНЦІЙНО – з 15.00

  1. Гвоздь Дмитро Олександрович
  2. Кулаков Богдан Кирилович
  3. Охріменко Денис Павлович
  4. Лобанова Софія Андріївна
  5. Крижня Вікторія Костянтинівна
  6. Ротару Софія Олексіївна

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

11 серпня (четвер) – ОЧНО – з 11.00

  1. Ігнатов Євген Євгенович
  2. Мусінов Денис Анатолійович

11 серпня (четвер) – ДИСТАНЦІЙНО – з 15.00

  1. Бобик Роман Володимирович
  2. Крупська Марія Олексіївна
  3. Хабов Темерлан Хісайович
  4. Бобко Антон Олександрович
  5. Попович Юлія Марківна
  6. Крижня Вікторія Костянтинівна

[НАВЕРХ]



ОРГАНІЗАЦІЯ КІНОТЕЛЕВИРОБНИЦТВА (ОКТВ) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ОЧНО – з 11.00

  1. Регін Дмитро Юрійович
12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – з 14.00
  1. Пацула Дмитро Юрійович
  2. Солошенко Ангеліна Юріївна
  3. Глушко Тарас Андрійович
  4. Череденко Дмитро Євгенович

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

13 серпня (субота) – ОЧНО – з 11.00

13 серпня (субота) – ДИСТАНЦІЙНО – з 15.00

[НАВЕРХ]



КІНОЗНАВСТВО (КЗН) /

[НАВЕРХ]

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

12 серпня(п’ятниця) – ОЧНО – з 11.00

  1. Лупуляк Любов Віталіївна
  2. Височанська Марина Сергіївна

12 серпня 2022 року(п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – з  14.00

  1. Регін Дмитро Юрійович
  2. Ротару Софія Олексіївна


ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – з 11.00

  1. Карай Надія
  2. Лець Аліса Андріївна
  3. Ліберацький Богдан Валерійович

[НАВЕРХ]



ДРАМАТУРГІЯ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ (ДКТ)

[НАВЕРХ]

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

12 серпня 2022 року (п’ятниця) – ДИСТАНЦІЙНО – з 11.00

  1. Кислицька Каміла Геннадіївна
  2. Рябикіна Дарина Сергіївна
  3. Глуховський Павло Олександрович

[НАВЕРХ]











 



УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ








У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ



МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»













    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co