КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти



         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Розклад фахових випробувань: ВСТУП НА СТАРШІ КУРСИ

**

Шановні вступники! В розкладі можливі зміни: стежте, будь ласка, за сторінкою розкладів та
рубрикою "Повідомлення приймальної комісії"

  • стосовно визначення додаткових консультацій (в окремих випадках)
    прохання слідкувати за сторінкою "Розклад консультацій" та "Повідомлення приймальної комісії"




Розклад вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Старші курси
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

Розшифровка назв >>>>



Денна форма навчання

Заочна форма навчання

АДТ-2
(АМТК)

РД-2

РБ-2

ТЗН-2

ОТС-2

АТЛ-з-3

РТЛ-з-3

СТЛ-з-3

РД-з-3

РБ-з-3

ОТС-з-2

25 липня
середа


10.00
Виконання літ. творів

ауд. 7

10.00
Майстерність актора

ауд. 9


10.00
Спеціальність (письмово)

ауд. 3


10.00
Аналіз конкретн. ситуацій

комп. клас


11.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація

ауд. 14


10.00
Танець

танц. клас 16


10.00
Аналіз конкретн. ситуацій

комп. клас

26 липня
четвер






11.00
Художньо-предметна інсталяція

та анімація
ауд. 14

11.00
Майстерність актора

ауд. 8

10.00
Спеціальність (усно)

танц. клас 16


27 липня
п’ятниця

10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 7

10.00
Спеціальність (усно)

ауд. 9


10.00
Спеціальність (усно)

ауд. 3

10.00
Спеціальність (усно)

комп. клас




11.00
Спеціальність (усно)
ауд. 8


10.00
Спеціальність (усно)
комп. клас

28 липня
субота












29 липня
неділя












30 липня
понеділок



13.00
Танець
ауд. 14









31 липня
вівторок



12.00
Спеціальність (усно)
ауд. 14












Розклад вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Старші курси.
Денна форма навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18

Розшифровка назв >>>>



РІК-2

РАФ-2

ДКТ-2

РТБ-2

МДВТ-2

ЗВР-2

КО-2

КЗН-2

ОКТВ-2

РНК-З

25 липня
середа

10.00
Спеціальність (письмово)

103 ауд.

10.00
Спеціальність (практична)

100 ауд.

10.00
Спеціальність (письмово)

214 ауд.

10.00
Майстерність
актора

409 ауд.

10.00
Майстерність
актора

108 ауд.

10.00
Перевірка музичних та творчих данних

звукоцех

09.00
Творча фотозйомка

09.00
Спеціальність (письмово)

208 ауд.
317 ауд.

10.00
Аналіз конкретних ситуацій

307 ауд.

10.00
Спеціальність. (письмово)

321 ауд.

26 липня
четвер






16.00
Конс. з фізики
звукоцех

10.00
Фото екзамен

306 ауд.




18.00
Конс. з фізики

306 ауд.

27 липня
п’ятниця

10.00
Спеціальність (усно)

103 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

100 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)

319 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

409 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

108 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

звукоцех


10.00
Спеціальність (усно)

317 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

307 ауд.

10.00
Спеціальність (усно)

321 ауд.

28 липня
субота







10.00
Спеціальність (усно)

306 ауд.




29 липня
неділя











30 липня
понеділок











31 липня
вівторок














Розклад вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Старші курси.
Вечірня та заочна форми навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18

Розшифровка назв >>>>



ДКТ-з-2

РТБ-з-2

ЗВР-з-2

КО-з-2

ФМ-з-2

КЗН-з-2

ОКТВ-з-2

РТБ-з-3

РТБ-в-3

ЗВР-в-3

25 липня
середа

10.00
Спеціальність (письмово)
214 ауд.

10.00
Майстерність

актора
001 ауд.

10.00
Перевірка

музичних та творчих данних
звукоцех

09.00
Творча фотозйомка

09.00
Творча фотозйомка

09.00
Спеціальність (письмово)
208 ауд.
317 ауд.

10.00
Аналіз конкретних ситуацій
307 ауд.

12.00
Майстерність актора
003 ауд.

12.00
Майстерність актора
003 ауд.

10.00
Перевірка музичних та творчих данних
звукоцех

26 липня
четвер



16.00
Конс. з фізики
звукоцех

10.00
Фото екзамен
306 ауд.

10.00
Фото екзамен
306 ауд.





16.00
Конс. з фізики
звукоцех

18.00
Конс. з фізики
306 ауд.

18.00
Конс. з фізики
306 ауд.

27 липня
п’ятниця

10.00
Спеціальність
(усно)
319 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)
001 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)
звукоцех



10.00
Спеціальність
(усно)
317 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)
307 ауд.

12.00
Спеціальність
(усно)
003 ауд.

12.00
Спеціальність
(усно)
003 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)
звукоцех

28 липня
субота




10.00
Спеціальність
(усно)
306 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно)
306 ауд.






29 липня
неділя











30 липня
понеділок











31 липня
вівторок














Розшифровка назв освітньо-професійних програм:

Факультет театрального мистецтва

[НАВЕРХ]

АМТК – Акторське мистецтво театру і кіно МТЛ – Мистецтво театру ляльок (магістр)
РДТ – Режисура драматичного театру ТЗН – Театрознавство
РЦ – Режисура цирку РБ – Режисура балету
АМТЛ – Акторське мистецтво театру ляльок та
анімації (бакалавр)
ОТС – Організація театральної справи (бакалавр),
ПТСПродюсерство сценічного мистецтва (магістр)

Інститут екранних мистецтв

РІК – Режисура ігрового кіно КО – Кінооператорство
РНК – Режисура неігрового кіно ФМ – Фотомистецтво
РАФ – Режисура анімаційного фільму ДКТ – Драматургія кіно і телебачення
РКМ Режисура кіномонтажу КЗН – Кінознавство
РТБ – Режисура телебачення ЗВР – Звукорежисура
ОКТВ – Організація кінотелевиробництва
(бакалавр)

МДВПТ – Майстерність диктора та ведучого
програм телебачення

ПАМВ – Продюсерство з аудіовізуального мистецтва
та виробництва (магістр)


 








  

   



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co