КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Навчальний театр

ТЕЛ.: 236-58-13; 093-857-60-13; 099-044-77-24

У 1934 році при Університеті (тоді Київський державний театральний інститут) було створено Навчальний театр.

Навчальний театр є основною навчально-виробничою базою практики студентів факультету театрального мистецтва Університету із замкнутим циклом створення дипломних вистав та умовами максимально наближеними до умов роботи професіонального театру.

Крім того, у зв’язку з відкриттям кафедри «Акторського мистецтва та режисури театру ляльок», у 2012 році була створена сцена для показу вистав даної спеціалізації.

Сьогодні в Навчальному театрі здійснюється показ дипломних вистав випускних акторських та режисерських курсів. В Навчальному репертуарі дипломних вистав акторських курсів твори української, зарубіжної класичної та сучасної драматургії. На сцені Навчального театру майбутні актори та режисери отримують практичні навички для подальшої роботи в професійних театрах. Умови для цього створюють працівники Навчального театру, більшість з яких мають досвід роботи в провідних українських театрах.

Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого у 2007 році засновано Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення» у якому беруть участь мистецькі заклади вищої освіти з різних країн. Під час проведення фестивалю сцена Навчального театру стає головною площадкою для показу творчих досягнень театральних шкіл світу.

Директор-розпорядник – Бондаренко В’ячеслав Олексійович


Вистави традиційно починаються о 18 годині. Вартість квитка 30 грн.

Адреса театру: 01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 40; тел. 099 044 77 24; 093 857 60 13; 275 86 82

лялькові вистави у навчальному корпусі на вулиці Ярославська 17/22; тел. 425-12-10

E-mail: karpenko-kary@ukr.net

 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co