КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Творчі заходи

18.06. - 24.06.2014

Республіка Польща, м. Білосток

Сьомий Міжнародний фестиваль театральних шкіл лялькарів

Учасники:

1. Попов Леонід Петрович – завід.каф. актор. мистецтва та режисури театру ляльок

2. Огородній Євген – викладач кафедри актор. мистецтва та режисури театру ляльок

3. Іванова Дар’я – аспірант кафедри театрознавства

4. Митальников Ігор – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

5. Петрашова Катерина  – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

6. Голубцова  Надія – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

7. Іонова Марія – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

8. Кучма Володимир – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

9. Штирбулова Марія – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

10. Федірко Ігор – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

«Сумна-весела казка »  Я.Грушецький   Комедія

Звіт.

В період з 19 по 23 червня 2014 року у м. Білосток (Польща) відбувся 7 Міжнародний фестиваль театральних шкіл лялькарів. Фестиваль існує з 2002 року та проходить кожні два роки на базі Факультуету театру ляльок у м. Білосток - філії Театральної академії імені О. Зельверовича у м. Варшава. Цього року на зустрічі було представлено велике розмаїття театральних шкіл, напрямів, естетик та творчих здобутків як викладчів, так і студентів. Свої вищі театральні школи лялькарів представили країни: Польща, Болгарія, Словакія, Велика Британія, Ізраїль, Німеччина, Румунія, Угорщина, Чехія, Китай, Литва. Україну представляли дві вищі театральні школи - Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Цього року вища театральна школа Києва вперше взяла участь у цьому фестивалі. Студентами 3 курсу (художній керівник з.а. України Т.І. Сільченко) було продемонстровано виставу "Сумна-весела казка", автор Я. Грушецький, режисер-постановник - Євген Огородній, художник В. Виходцевський. Студенти показали високий рівень ляльковедення перчаточних ляльок, майстерне володіння музичними інструментами та глибокі знання і навички акторської майстерності. Також у рамках фестивалю пройшов ряд професійниї презентацій шкіл, на яких Кивський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого продемонстрував творчу програму "Все можуть руки лялькаря" - ревю етюдів, скетчів з елементами оживлення предметів, пантоміми, сценічного руху та співу.

01.05 - 04.05.2014.

Угорщина,  м. Бекешчаба

Обласний театр імені Йокаї, театральна школа при театрі  та театральна школа

імені Я. Гаруцкерна

«4 Міжнародний театральний  фестиваль (SINT)

Учасники:

1. Олійник О.В   –  викладач курсу

2. Ажнов Віталій –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

3. Арутюнян Ольга – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

4. Косолапова Світлана – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

5. Шаркевич Наталія – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

6.Дейлик Христина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

7. Писаренко Владислав – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

8. Ломко Олександр – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

9. Москаленко Олег – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

10. Сари-Юрьєва Катерина – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

11. Стороженко Віктор – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

12. Ярощук Євген –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

«Одруження»  М.Гоголь Комедія

Звіт.

З 1 по 4 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Четвертий міжнародний  театральний фестиваль  (SINT). По запрошенню  Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 4-Б курсу (художній керівник - Богомазов Д.М.) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляв викладач курсу Олійник О.В.

В рамках фестивалю студенти показали виставу  «Одруження» за  комедією А.П.Чехова. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

11.04. - 16.04.2014

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

«ІV Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл  CLASS-FEST»

Учасники:

1. Ященко   А.Ф. –  викладач курсу

2.Ажнов Віталій –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

3. Сотниченко Валентина – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

4.Литкевич Вероніка –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

5. Лобода Катерина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

6.Дейлик Христина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

7. Писаренко Владислав – 4 Б (майст – Богомазова Д.М)

8. Соколов Олександр – 4 Б (майст – Богомазова Д.М)

9. Щіпілов Андрій –  3 РХФ (майст – Лончак М.Ф)

10. Томащук Соломія - 3 РХФ (майст – Лончак М.Ф)

«Урод»  Комедія

Звіт.

З 11 по 16 квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «ІV Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням  Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4-Б курсу Другої кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Богомазов Д.М.) з викладачем Ященко   А.Ф.  та студенти 3 курсу Режисури художнього фільму (художній керівник - Ланчак М.Ф.).

Під час фестивалю студенти показали виставу-комедію  Мариуса фон Майенбурга «Урод» в постановці  Валентини Сотниченко та студентські фільми

01.04 - 11.04.2014

Литва,  м. Паневежис

Паневежський театр  ляльок  на колесах

«Міжнародний театральний  фестиваль театрів ляльок «Казки Г.Х.Андерсена»

Учасники:

1.  Щіпіцина Дар’я  – асистент-стажист

2.  Шаповал Юлія  –  асистент-стажист

3. Федірко Ігор –   3 АТЛ  (майстерня – Попова. Л.П)

4. Назаренко Марина – викладач кафедри майстерності театру ляльок

«Дівчина з сірниками» Г.Х.Андерсена

Звіт.

З 1 по 11 квітня группа: студент, асистенти-стажисти та викладач кафедри  акторського мистецтва та режисури ляльок (художній керівник Попов Л.П.) брали участь в рамках  проекту «Паневежис культурна столиця Литви. Перетин культур»

у «Міжнародному театральному  фестивалі театрів ляльок «Казки Г.Х.Андерсена»приурочений до 200-річчя  великого казкаря при Паневежському театрі  ляльок  на колесах. У фестивалі  брали участь  театральні школи ляльок Литви, Латвії, Болгарії, Росії, України, Білорусі. Під час фестивалю було показано дві вистави студентами кафедри (художній керівник - заслужений артист України, доцент, завідуючий кафедри Попов Л.П.). Наша  школа показала виставу   «Дівчина з сірниками»  Г.Х.Андерсена та " Ніка Турбіна - інформація людству" - вистави отримали схвалення як зі сторони колег, так і зі сторони вдячного литовського глядача. На фестивалі було зазначено високий рівень української театральної школи, професійне воллодіння майстерністю актора - лялькаря.

25-29.11.2013

Україна, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенко-Карого

Міжнародний студентський кінотелефестиваль «Пролог»

Вірменія, Єреван

Єреванський державний інститут театру і кіно

Учасники:

1. Ерзікян Анна- професор, декан кінофакультету

Білорусь, Мінськ

Білоруська державна академія мистецтв

Учасники:

1. Пестов Валерій   Семенович - професор, завідуючий кафедри кінотелережисури

2.  амкова Олеся - студентка

3. . Гонорацький Єгор – студент

Італія, Монтекатіні

Кінотелешкола мистецтв

Учасники:

1. Марчелло Дзеппи -  професор, директор

Молдова, Кишинеу

Академія кіно, театру та образотворчого мистецтва

Учасники:

1. Друс Володимир - професор, завідуючий кафедрою мультімедіа

2.  Мария Козма - Директор фестиваля Класс фест

3. .Чиструга Марсела - студент

4. Ион Доніка -студент

Португалія, Порто

Вища школа кіно і театру міста «Порто»

Учасники:

1. Мануель Фернандо    Коста де Сільва  професор, декан

2.  Ісоліно Алвес де Соуса професор, художній керівник

3. . Руте Пінто Росас    Морейра - студентка

4. Рікардо Олівейра   Сальгадо -  студент

Росія, Москва

ВДІК імені С.Герасимова

Учасники:

1. Шухер Олег Борисович -  професор, директор творчого центру факультету кінорежисури

2.   Антон Коломиец - студент

Росія, Москва

Євразійська академія кіно телемистецтва

1.  Рузін Валерій   Давидович -  професор, президент академії

Звіт.

Під час проведення фестивалю було проведено:

- показ короткометражних фільмів (ігрових, документальних, науково-популярних, анімаційних), телепрограм різних жанрів;

-  майстер-клас  провів Друс Володимир,  професор, завідуючий кафедрою мультімедіа,

- лекцію за темою «Португальський кінематограф сьогодні» Мануель Фернандо   Коста де Сільва  професор, декан школи «ESAP»

прес-конференції, «круглий стіл».

17.10 - 21.10.2013

Словаччина, м. Банська-Бистриця

Академія мистецтв

Міжнародний фестиваль театру і кіно «Artorium»

Учасники:

1. Щурська Олена Валентинівна – викладач майст. актора

2. Валівоць Любомир Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

3. Калаба Інна Миколаївна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

4. Оренчак Олександр Миколайович – студент (майст – Бенюка Б.М)

5. Храмцов Євген В’ячеславович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

6. Олексенко Костянтин  Тарасович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

7. Канюка Максим Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

8. Луценко Тетяна Сергіївна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

9.  Неглядюк Єлизавета Вікторівна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

10. Салата Анастасія Олегівна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

11. Мандираджи Аліна Кемалівна– студентка  (майст – Бенюка Б.М)

Теннессі Вільямс «Солодкоголоса птаха юності»

Звіт.

З 17 по 21 жовтня студенти…. курсу (художній керівник - Бенюк Б.М.)  Першої кафедри акторського мистецтва та режисури разом з викладачем курсу Щурською Оленою Валентинівною за запрошенням Академії мистецтв міста Банська-Бистриця брали участь у Міжнародному фестивалі театру і кіно «Artorium »  (Словаччина). Наша театральна школа  представляла виставу за твором Теннессі Вільямс «Солодкоголоса птаха юності».

17.09-01.10.2013

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

ІІІ Міжнародний фестиваль ГАТС  (ЮНЕСКО)

Учасники:

1.Кочарян І.С – перший проректор

2.Кравчук  П.І – проректор з науково-педагогічної  роботи

3.Підлісна Л.А – завідуюча кафедрою сценічної мови

4. Богомазов Д.М -  художній керівник  3–Б курсу

5. Самінін  А.М –  викладач курсу

6. Ажнов Віталій–  3 Б (майст – Богомазова Д.М)

7.  Піскунов Олександр  –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)

  1. Стороженко Віктор –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)
  2. Жданова Оксана  –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)
  3. Слісаренко Поліна –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)

«Одруження»  М.Гоголь Комедія

Вільям Шекспір «Сон в літню ніч» Комедія

Звіт.

Згідно з Резолюцією ГАТС № 8, база для ГАТС Міжнародного театрального фестивалю була створена в Центральній академії драми в Китаї. Фестиваль  проводився кожні два роки починаючи з 2009 року, і всі школи члени ГАТС  запрошені для участі в цьому грандіозному заході ГАТС. Центральна академія драми прийняла у себе ГАТС Міжнародний театральний фестиваль 2 рази з 2009 року.

З 18 по 30 вересні 2013 року університет запрошені для участі в ГАТС Третьому Міжнародному театральному фестивалі.

Програма  міжнародного заходу:

Тематична вистава. На основі теми комедії Шекспіра, кожна школа учасниця представляє виконання вистави «Сон в літню ніч» за 40 хвилин.

Національна вистава. Університет представляв  нашу театральну школу виставою за комедія М.Гоголя  «Одруження»  на 40 хвилин.

В рамках фестивалю проходив Театральний семінар та конференція ректорів/керівників навчальних закладів.

На основі тематичної вистави школи за комедією Шекспіра, художній керівник курсу Богомазов Д.М. проводив:

- семінар з метою обміну думками з викладання та методів навчання акторству,

- май сет-клас за темою «Акторський пластичний тренінг».

В рамках Програми культурного заходу всі учасники відвідали  Велику Стіну.

За  успішним виступом на Третьому Міжнародному  фестивалі театральних шкіл (ГАТС, Пекін, Китай, вересень 2013 року) Ажнов Віталій отримав Диплом  «За краще виконання чоловічої ролі" (Подкольосін)  у виставі «Одруження» М.Гоголя;

Жданова Оксана  запрошена на трьохмісячне стажування у Пекінській академії драми. 

15.05 - 20.05.2013

Польща, м. Вроцлав

Вроцлавська  театральна  школа  імені Людвіга Сольського

10 міжнародний фестиваль театральних шкіл ляльок

Учасники:

1. Єфремов Сергій Іванович – викладач кафедри ляльок, професор

2. Назаренко Марина  - викладач

3. Філончук Ольга – викладач кафедри ляльок

4. Іванова Дар’я – аспірантка кафедри театру ляльок

5. Шипицина Дар’я – викладач кафедри театру ляльок

М.Назаренко за Г.Х. Андерсоном  «Дівчина з сірниками»

Звіт.

З 15 по 20 травня за запрошенням Вроцлавської  театральної  школи  імені Людвіга Сольського группа:  асистенти-стажисти та викладачі кафедри  акторського мистецтва та режисури ляльок брали участь у 10 міжнародному фестивалі театральних шкіл ляльок (м. Вроцлав, Польща)

Наша  школа показала виставу   «Дівчина з сірниками»  Г.Х.Андерсена.

02.05 - 06.05.2013

Угорщина, м. Бекешчаба

Драматична школа Harruckern при інституті Янош публічної освіти і Театр імені Йокая

Третя сесія Міжнародних театральних шкіл (SINT)

Учасники:

1. Щурська Олена Валентинівна – викладач майст. актора

2. Солонецький Федір Анатолійович – викладач майст. актора

3. Любіч Андрій Едуардович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

4. Валівоць Любомир Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

5. Калаба Інна Миколаївна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

6. Атаманюк Артем Володимирович – студент(майст – Бенюка Б.М)

7. Храмцов Євген В’ячеславович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

8. Предько Богдан Володимирович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

9. Канюка Максим Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

10. Луценко Тетяна Сергіївна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

11. Негладюк Єлизавета Вікторівна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

12. Салата Анастасія Олегівна – студентка   (майст – Бенюка Б.М)

Володимир Винниченко «Малороси-європейці»

Звіт.

З 2 по 6 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Третій міжнародний  театральний фестиваль (SINT). По запрошенню Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 4-Б курсу (художній керівник - Бенюк Б.М.) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляв викладачі курс: Щурська О.В., Солонецький Ф.А. В рамках фестивалю студенти показали виставу «Малороси-європейці» за твором В.Винниченка. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

Викладач курсу Щурська Олена Валентинівна провела майстер-клас «Акторський тренінг на внутрішню  техніку актора».

08.04. - 14.04.2013

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

ІІІ Міжнародний студентський фестиваль театральних та кінематографічних шкіл  «CLASSFEST»

Учасники:

  1. Рибікова А.Ю – режисер
  2. Аброскін Фелікс – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  3. Мацибора Глеб – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  4. Смушкова Юлія – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  5. Бакуліна Єлизавета – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  6. Мірешкін Даніїл – 4АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  7. Нівельський Володимир – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  8. Магрицький Роман – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

Цуркан Ерпулат, Йене Хиллье  «Шалена кров» Трагікомедія

Звіт.

З 8 по 14  квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «Третій Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4- курсу Першої кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Богомазов Д.М.) з викладачем Рибікової   А.Ю.

Під час фестивалю студенти показали трагікомедію Цуркан Ерпулат, Йене Хиллье  «Шалена кров».

Студенти акторського курсу  університету  брали участь у майстер-класі  студентів  молдовської Академії музики, театру та образотворчого мистецтва.

19.11-24.11.2012

Росія,  м. Москва

Всеросійський державний університет кінематографії імені С.О.Герасимова «ХХХІІ Міжнародний фестиваль ВДІК»

Учасники:

  1. Рудіна І.В – викладач, керівник курсу 5-РТБ, 2 РТБ
  2. Нікітін О. – викладач  майст. актора
  3. Борозенець Олена –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  4. Варваніна  Вера – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  5. Бухтіярова Аліна –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  6. Заєць  Богдана –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  7. Лимар Данило –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  8. Ткачук Игор –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  9. Яковенко Антон – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  10. Серих Олександр – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  11. Чернілевский Ілля – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  12. Кузякін Дмитро – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  13. Байрак Олеся – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  14. Пустовалова Марія – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  15. Коробейнік Олександра – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)

Звіт.

З 19 по 24 листопада за запрошенням ВДІКу  (м.Москва, Росія)студенти 5-курсу з художнім керівником Рудіною І.В. та викладачем курсу Нікітіним О. кафедри режисури телебачення брали участь у 32-му  Міжнародному фестивалі ВДІКу. Студенти показали виставу  «Зупинка. Привид» за твором Хельмута Краусера.

18.10 - 21.10..2012

Словаччина, м. Банска - Бистриця

Академія мистецтв  міста Банська-Бистриця

Міжнародний фестиваль театру і кіно «Artorium»

Учасники:

1.  Терещенко Ю.М – декан  заочного відділення, худ.кер – 1-РТБ,  5 РТБ

2.  Бортник Арсеній – 4 курс (майст – Вітра В.П)

3.  Блажчук Анастасія – 3 курс (майст  –Зимньої В.І)

4.  Крепець Анжела – 4 курс (майст – Митницького Е.М)

5.  Нищук Є.М – викладач актор. мистецтва (майст – Зимньої В.І)

Вільям Сароян «Гей, хто–небудь» Драма

Звіт.

З 18 по 21 жовтня студенти курсів акторського мистецтва та режисури курсу художніх керівників Зимньої В.І., Митницького Е.М., та студент курсу художнього керівника Вітера В.П. з викладачем курсу Терещенко Ю.М. за запрошенням Академії мистецтв міста Банська-Бистриця брали участь у Міжнародному фестивалі театру і кіно «Artorium »  (Словаччина). Наша театральна школа  представляла виставу за драмою Вільяма Сарояна  «Гей, хто–небудь». Також на фестивалі були показані кінороботи студентів Інститут екранних мистецтв.

Студенти  нашого університету відвідали майстер-клас студентів Академія мистецтв  міста Банська-Бистриця.

12-19.10.2012

Чехія, Прага

Міжнародний телефестиваль «Здлата Прага»

Звіт.

Директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. провів  майстер клас для студентів учасників заходу за темою «Методика підготовки сту3дентів української кіношколи».

23.10 – 28.10.2012

Італія, м. Монтекатіні

«63 Фестиваль Film Video Montecatini»

Учасники:

  1. Вітер В.П – директор Інституту екранних мистецтв, худ.кер.  4 – РТБ
  2. Забарило Дмитро – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  3. Дзедзінський Юрій – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  4. Пешко Марина – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  5. Зісельс Вероніка – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  6. Сочивець Валерія – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  7. Гончар Ольга – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  8. Олексієнко Олена – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)

Роботи учасників: 14 кіноробот

Звіт.

22-28 жовтня у місті Монтекатіні (Італія) відбувся «63 Міжнародний  фестиваль короткометражних фільмів у Монтекатіні». Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого представляли: директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. та студенти кафедри режисури телевізійного фільму: Олексієнко Олена, Гончар Ольга, Сочивець Валерія, Зісельс Вероніка, Пешко Марина, Забарило Дмитро, Дзедзинський Юрій (майстерня Вітера В.П.). Було показано 14 курсових робіт. За проведення майстер-класу та спільні зйомки студентів майстерні Вітера В.П. з італійськими студентами під час проведення фестивалю учасників фестивалю було нагороджено медаллю Президента Республіки Італії «За вклад у розвиток кіномистецтва». Творчість та майстерність наших студентів отримало високу оцінку у  засновників заходу.Фільм «Всередині» студентки Потьомкіної Олени (майстерня Сивоконя Є.Я.) нагороджено  Призом фестивалю.

Директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. провів  майстер клас  для студентів учасників  заходу за темою «Методика підготовки сту3дентів української кіношколи».

23.10 – 27.10. 2012

Казахстан, м. Алмати

II Міжнародний кінофестиваль студентських фільмів та кіношколи   «Бастау».

Казахська  національна  академія мистецтв ім. Т. Жургенова

Участь  у конкурсі студентських  робіт брала  студентка Пономарьова  Марія – 5 РТБ (майстерня Терещенко Ю.М.) - фільм «Ескімо».

Звіт

Приз та диплом за дипломну роботу «Ескімо». ПОНОМАРЬОВА  Марія, 5-й курс, «Режисура телебачення»  (майстерня Ю.М. Терещенка)

04.05 - 07.05.2012

Угорщина, м. Бекешчаба

Драматична школа Harruckern при інституті Янош публічної освіти і Театр імені Йокая

Друга сесія Міжнародних театральних шкіл  (SINT)

Учасники:

  1. Безгін О.І. – ректор університету, професор
  2. Кочарян І.С. – перший проректор
  3. Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  4. Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  5. Шоломицька Катерина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  6. Москаленко Вікторія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  7. Артемонова Світлана – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  8. Коваленко Андрій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  9. Метерчук Віталій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  10. Петрожицький Олексій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  11. Чаус Ярослав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Антон Чехов  «Побачення  хоча і відбулось, але…» Мозаїка за оповіданнями     А.Чехова

Звіт.

З 4 по 7 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Другий міжнародний  театральний фестиваль (SINT). По запрошенню Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 5-го курсу (художній керівник - Висоцький) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляли ректор університету Безгін О.І., перщий проректор Кочарян І.С.

В рамках фестивалю студенти показали виставу  «Побачення  хоча і відбулось, але…»,  мозаїка за оповіданнями     А.Чехова. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

Студенти нашого університету  відвідали майстер-клас студентів театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна.

02.04. - 07.04.2012

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

Другий  Міжнародний студентський фестиваль театральних та кінематографічних шкіл  «CLASSFEST»

Учасники:

  1. Равлюк-Голіцина О.М – декан Інституту екранних мистецтв
  2. Дубінін К.М – керівник  5 РДТ курсу, режисер-постановник
  3. Правосуд Олександра – 5 РДТ (майст – Дубиніна К.М)
  4. Гаврилюк Владислава – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  5. Бібік Віталія – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  6. Лушнікова Вікторія – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  7. Орешко Тетяна – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  8. Майстренко Іван – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  9. Усов Дмитро  – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  10. Черноіванов Микола – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  11. Калинчук Максим –  4 А (майст – Шаварського О.М)
  12. Вербівський Владислав – 4 А (майст – Шаварського О.М)

Іван Тургенєв. «Де тонко, там і рветься» Комедія

Звіт.

З 2 по 7 квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «ІІ Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням  Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4-А курсу  кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Шаврський О.М. та Дубініна К.М.) з викладачем Дубініним К.М. та деканом Інститут екранних мистецтв Равлюк-Голіциною О.М. Під час фестиваля студенти показали виставу-комедію за твором Івана Тургенєва  «Де тонко, там і рветься».

Декан Інституту екранних мистецтв, викладач курсу прочитав лекцію за темою:

«Зображальна культура фільму»

26.03 – 02. 04.2012

Україна, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенко-Карого

«ІІІ Міжнародний фестиваль театральних шкіл  НАТХНЕННЯ»

Учасники:

1. Румунія,  м. Галаті

Університет Галаті «Нижній  Дунай»

1.        Димитриу Корнелио –  Chairholder of the UNESCO Chair-ITI

2.        Димитриу Михаела –  декан факультету

3.        Бельч Елена - Chair holder’s Assistant  UNESCO Chair-ITI

4.        Кольтяну Анка Марія –   режисер-постановник

5.        Боджій Патрісія  – студентка

6.        Іосіф Теодора  – студентка

7.        Манолі Надєжда  – студентка

8.        Новак Нарциса Олівія – студентка

9.        Кріта Віолетта Даніела – студентка

10.      Букатару Георгіна Ніколетта – студентка

Федеріко Гарсіа Лорка «Дім Бернарди Альби». Драма

2. Словаччина,  м. Банска - Бистриця

Академія мистецтв

  1. Ольга Матуш – ректор, професор
  2. Sisak Yaroslav  –  професор
  3. Cieślaková  Adriana  –  менеджер, професор
  4. Palovič  Miroslav – студент
  5. Zeumerova  Silvia – студент
  6. Zeumer  Mário – студент
  7. Kriváčková Petra – студент
  8. Hrašková  Lucia – студент
  9. Kucer   Michal – студент
  10. Struhár  Matej – студент

Мірослав Горнічек «Двоє полонених чоловіків». Комедія

3. Вірменія,  м. Єреван

Єреванський державний інститут театру і кіно.

  1. Мазманян Армен – ректор
  2. Піпоян Римма – режисер-постановник
  3. Асатурян Ара – студент
  4. Агаронян Ані – студент
  5. Хачатрян Карен – студент
  6. Твердохліб Діана – студент
  7. Андоян Арутюн – студент
  8. Григорян Татевік – студент
  9. Карапетян Каріне – студент
  10. Балманукян Армен – студент

Римма Піпоян «Середньовічні Мініатюри».  Танцювально-пластичний спектакль

4. Болгарія, м. Софія

Національна академія театрального та кіномистецтв імені Крісті Сарафова

1.         Петров Стіліан - викладач, режисер-постановник

2.         Георгієва Албена  – викладач, режисер-постановник

3.         Дуєв Васіл– студент

4.         Івайло Пламенов   -  студент

5.         Костадінова Галя – студент

6.         Георгієва Сребріна  - студент

7.        Петков Петко – студент

Людмила Петрушевська  «Анданте». Комедія

5. Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

1.       Yang Wenhai – професор

2.        Li Jin - проект менеджер

3.        Bian Wentong – професор

4.        Wang Lina – професор

5.        Kong Yifan – студент

6.        Mao Yunfei – студент

7.        Li Chunyu – студент

8.        Liu Jiaxi– студент

9.        Tian Chong – студент

10.       Tang Bumen– студент

11.       Zhang Qian – студент

12.       Chen Xiangyuan – студент

13.       Ouyang Wangjia – студент

14.       Zhu Zheyi – студент

15.       Zhang Hengyu – студент

16.       Guan Yuwei – студент

17.       Yu Yangfangxin – студент

18.       Wang Ziquan – студент

19.      BaiYu – студент

20.       Li Sijie – студент

21.       Liu Wenxin – студент

22.       Ying Chenqian – студент

23.       Tian Yuchen – студент

24.       Choe Joo hee – студент

Антон Чехов  «Пропозиція», «Ведмідь», «Ювілей».  Одноактні комедії Антона Чехова.

6. Угорщина,  м. Бекешчаба

Театральний коледж при театрі імені Йокая

1.      Ференц Катко – режисер-постановник

2.      Габор Аніта – студент

3.      Кіс Едіна – студент

4.      Мезарос Агнес – студент

5.      Розік Іветт – студент

6.      Сімаї Зілард – студент

7.      Забо Норберт – студент

8.      Зеплакі Бенце – студент

9.      Веселені Орсоля – студент

10.    Харска Болгарка – студент

Олександр Вампілов «Провінційні анекдоти». Комедія

7. Молдова,  м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

1.      Тодоров  Георгина - ст. викл. актор. мис-ва

2.      Гажу  Емил  - ст.викл. актор. мис-ва

3.      Брату  Марианна – студент

4.      Набиева  Татяна – студент

Матей Вішнек «Жінка як поле битви у боснійській війні». Драма

8. Польща, м Варшава

Театральна Академія імені Олександра Зельверовича

  1. Серованіц Адам – студент
  2. Зігмунд Каміль – студент
  3. Матула Каспер –  студент

Славомир Мрожек  «Гра». Гротеск

9. Португалія,  м. Порто

Школа мистецтв Порто

  1. Roberto Merino – режисер-постановник
  2. Silva  Manuel -  декан, професор
  3. Cardoso Julio –  студент
  4. Cardoso  Ines –  студент
  5. Ribeiro   Ricardo – студент
  6. Cruz  Ana –  студент
  7. Marques  Maria – студент
  8. Santos  Marco – студент

Жил  Вісенте «Жил Вісенте подорожує». Комедія

10. Україна,  м. Львів

Львівський національний університет імені Івана Франка

  1. Воловецька Галина – режисер-постановник
  2. Мартин   Роман – студент
  3. Павлик   Марія-Галина – студент
  4. Федорчук  Ярослав – студент
  5. Захарко   Юрій – студент
  6. Кривдик   Мар’яна – студент
  7. Павлик Назар – студент
  8. Піх  Олена – студент

Володимир Винниченко  «Натусь». Драма

11. Україна,  м. Ужгород

Ужгородський коледж культури i мистецтв

  1. Шетеля    Наталія  - директор коледжу
  2. Тищук Євген – режисер
  3. Шип   Оксана  голова  комісії режисер. дисциплін коледжу
  4. Шікало   Володимир – студент
  5. Чумаченко  Дар'я – студент
  6. Моргун   Аліна – студент
  7. Пукас   Леонід – студент
  8. Кривка   Mapiaннa – студент
  9. Гриньо  Альбіна  – студент
  10. Молнар  Валерія – студент
  11. Смоляк Наталія – студент

Майстер-клас з біомеханіки Всеволода Мейєрхольда.

12. Україна, м. Київ

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

1.  Парубчишина Н – режисер-постановник

2   Висоцький Ю.П – декан факул  театр  мистецтва, худ. кер. – 5-А

3.  Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

4.  Артемонова Світлана – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

5.  Григор’єва Юлія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

6.  Красовська Станіслав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

7.  Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

8.  Шоломицька Катерина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

9.  Москаленко Вікторія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

10. Петрожицький Олексій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

11. Сагайдачна Анна – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

12. Валюк Олександр – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

13. Чаус Ярослав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

14. Метерчук Віталій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Антон Чехов «Побачення хоча і відбулось, але..». Мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка- Карого

1. Котлер Одед – режисер-постановник

2. Савченко Дмитро – режисер-педагог (майст – Резніковича М.Ю)

3. Морозов Дмитро – режисер-педагог (майст – Резніковича М.Ю)

4. Табачук Вікторія  – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

5. Бучко Ірина – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

4. Базавлук Дмитро – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

5. Аброскін Фелікс – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

6. Єрьомін Антон – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

7. Крючков Олександр – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

8. Мірешкін Данило – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

9. Фетисов Володимир – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

10.Мацібора Глєб – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

Една Мазія «Ігри на задньому дворі». Драма

13. Ірак, м. Багдад

Багдадський університет

1. Квассім Муніс – режисер-постановник

2. Халід Ахмад Мустафа – студент

3. Аан Квассім – студент

4. Фатін Шаріф Ауад – студент

5.  Нібрас Худур – студент

6. Юссіф Рашид – студент

Махмуд Алмасаді «Народження забуття» Драма

14. Мексика, м. Халапа

Університет штату Веракруз

1. Роберто Бенітез Контрерос  - режисер-постановник

2. Мартіне Ортега – студент

3. Яма Калвілло Луїс – студент

4. Кастілло Аргеллес Ана Люсіла – студент

5  Абелла Медрано Даніела – студент

6. Торрес Вазкез Хорхе Артуро – студент

7. Ромео Гомез Хуан Хосе – студент

8. Лель де Валлє Лаура – студент

Паз  Алісі Гарсіадієго «Таке життя». Адаптація «Медеї» Сенеки. Трагедія

Звіт.

Під час проведення фестивалю відбулися наступні творчі заходи:

- показ вистав театральних-шкіл учасниць фестивалю,

- круглий стіл

- дискусійний клуб  для учасників студентів театральних шкіл

- круглий стіл  керівників шкіл учасниць фестивалю

- зустріч  ректора  КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого з представником ЮНЕКО  з питань подальшої спільної роботи

- для іноземних делегацій проведено презентацію друкованої продукції Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво «Культура» з метою ознайомлення формату висвітлення питань театрального мистецтва в українській пресі;

- з метою популяризації концепції фестивалю «Мистецтво не має кордонів». проведені зустрічі в прямому ефірі на  телеканалах (графік додається)

- майстер-класи майстрів університету. Викладач Ю.П. Висоцький, художній керівник курсу акторського мистецтва провів майстер-клас «Наближення до Мольєра: про деякі  змістові аспекти роботи над дипломною виставою на акторському курсі»

-  ректор Єреванського інституту кіно і театру  провів майстер-клас за темою «Вираження духовних цінностей середньовіччя Вірмкеніі мовою пластики»

Перед виставами  кожна школа проводила відкриту репетицію

- режисер-викладач Федір Катко зі студентами театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна   провів майстер-клас для учасників заходу за темою: «Інтерпретація п’єс О.Вампілова на сцені  сучасного угорського театру».

24.02 - 29. 02.2012

Угорщина, м. Будапешт

Державний орган самоврядування українців Угорщини

«Святкування днів української культури».

Учасники:

  1. Безгін О. І. – ректор університету, професор
  2. Фіалко В.О. – завідуючий кафедрою театрознавства

Звіт.

Заходи:

- презентація книги «Українська драматургія». Антологія» (автори-упорядники О.І.Безгін, Коломієць Р.Г, Т.Є.Назарова);

- зустріч з деканом університету в м. Капошварі - Аттілою Виднянським з питань подальшої творчої роботи.

Безгін о.І.  провів  презентацію книги «Українська драматургія. Антологія», друкованих праць з питань української драматургії в Україні та прочитав лекцію студентам  театральної школи міста Бекеш-Чаба за темою «Українська драматургія».

11.03 – 25.05. 2012

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

Шимонко Івана 4-Б курс (худ. керівник Мойсеєв С.А) Стажування

Звіт.

За результатами участі у Міжнародному фестивалі у місті Пекіні (Китай) Шимонко Івана 4-Б курс (худ. керівник Мойсеєв С.А) з 11 березня по 25 травня проходив стажування у Пекінській академії драми на курсі акторського мистецтва.

18.09-30.09.2011

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

ІІ Міжнародний фестиваль театральних шкіл,

Міжнародна Конференція ректорів театральних шкіл

Учасники:

  1. Безгін О.І. – ректор університету, професор
  2. Кочарян І.С – перший проректор
  3. Миленька Г.Д – проректор з наукової роботи
  4. Равлюк-Голіцина О.М. – декан Інституту екранних мистецтв
  5. Мойсеєв С.А – викладач, режисер, художній керівник  3 –Б курсу
  6. Шевчик Євгеній –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  7. Янь Чао –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  8. Євтушенко Анастасія  –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  9. Пустова Марія –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  10. Шимонко Іван –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)

«Панночка» за  повістю М.Гоголя «Вій»

Вільям Шекспір «Ричард ІІІ» Драма

Звіт.

Згідно з Резолюцією ГАТС № 8, база для ГАТС Міжнародного театрального фестивалю була створена в Центральній академії драми в Китаї. Фестиваль  проводився кожні два роки починаючи з 2009 року, і всі школи члени ГАТС  запрошені для участі в цьому грандіозному заході ГАТС. Центральна академія драми прийняла у себе ГАТС Міжнародний театральний фестиваль 2 рази з 2009 року.

З 18 по 30 вересня університет був запрошений для участі в ГАТС Третьому Міжнародному театральному фестивалі.

Програма  міжнародного заходу:

Тематична вистава. На основі теми комедії Шекспіра, кожна школа учасниця представляє виконання вистави «Ричард ІІІ» за 40 хвилин.

Національна вистава. Університет представляв  нашу театральну школу виставою за  повістю М.Гоголя «Вій»   «Панночка».

В рамках фестивалю проходив Театральний семінар та конференція ректорів  /керівників навчальних закладів, в якому брали участь Безгін О.І. – ректор університету, Кочарян І.С – перший проректор,  Миленька Г.Д – проректор з наукової роботи,  Равлюк-Голіцина О.М. – декан Інституту екранних мистецтв , Мойсеєв С.А – викладач, режисер, художній керівник  3 –Б курсу.

На основі тематичної вистави школи за комедією Шекспіра, художній керівник курсу Мойсеєв С.А. проводив семінар зпитань  викладання та методів навчання акторствув української школі майстерності. Та провів майстер-класс для  студентів Пекунської академії драми.

В рамках Програми культурного заходу всі учасники відвідали  Велику Стіну.

За  успішним виступом на Другому Міжнародному фестивалі театральних шкіл (ГАТС, Пекін, Китай, вересень 2011 року), ШЕВЧИК Євген та Шимонко Іван отримали Дипломи  «За краще виконання чоловічої ролі» та Шимонко Іван запрошений на трьохмісячне стажування у Пекінській академії драми.

10.09. – 16.09.2011

Росія, м. Санкт-Петербург

Міжнародний кінофестиваль «Начало»

Буйницький Максим Неофіт Валерійович  - студент 4-курсу (майс. Іллєнко М.Г)

Показ  короткометражного фільму «Перешкода»

Звіт.

З 10 по 16  вересня у місті Санкт-Петербург (Росія) відбувався Міжнародний кінофестиваль «Начало» де були представлені кінотелероботи студентів різних країн. КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого був представлений творчою роботою Буйницького Максима Неофіта Валерійовича студента іноземця (Біларусь) -  короткометражним фільмом «Перешкода», художній керівник Іллєнко М.Г.. Кіноробота була  відзначена  як яскрава, професійна.

18.12 – 22.12..2011

Румунія, м. Галаті

Університет Галаті «Нижній Дунай»

«Студентські театральні дні»

Учасники:

  1. Локтіонов Є.В – викладач актор. мистецтва (майст. Висоцького Ю.П)
  2. Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  3. Огороднік Ірина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  4. Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  5. Красовська Станіслава – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  6. Ходько Тетяна – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  7. Чаус Ярослав  – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Оповідання Чехова. «Пропала справа. Побачення  хоча і відбулось, але…» Мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Звіт.

З 18 по 22 грудня в Університеті Галаті «Нижній Дунай»  у місті Галаті (Румунія) відбувався театральний творчий захід «Студентські театральні дні». Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого представляли студенти 5-го курсу кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник Висоцький Ю.П.) та викладач курсу Локтіоноі Є.В.. Під час заходу студенти показали  виставу «Пропала справа. Побачення  хоча і відбулось, але…» мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Викладач Локтіонов Є.В.  провів майстер-клас для учасників заходу за темою: «Підготовка психофізичного апарату студентів для їх розвитку і підготовки до репетиції»

13.10. – 20.10.2011

Росія, м. Москва

Всеросійський Державний Університет кінематографії ім. С.А. Герасимова

ХХХІ Міжнародний фестиваль ВДІК

Учасники:

Терещенко Юрій Михайлович – декан заочного відділення

Заходи:

- конкурс студентських фільмів

- театральний конкурс дипломних вистав російських та зарубіжних кіно шкіл та театральних вузів

Звіт.

З 13 по 20 жовтня   Всеросійський Державний Університет кінематографії ім. С.А. Герасимова у місті Москва (Росія) проводив ХХХІ Міжнародний фестиваль ВДІК. Від КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого брав участь Терещенко Юрій Михайлович, декан заочного відділення. Під час проведення міжнародного заходу  Терещенко М.Ю. брав участь у круглоу столі, конференції, перегляді кінотелеробот студентів різниз країн.

 













День посвяти у студенти

1 вересня 2014 року в університеті відбулось свято «День посвяти у студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого».

Першокурсників привітали: ректор університету О.І.Безгін, Міністр культури України  Є.М.Нищук, Народний депутат України Д.Й.Андрієвський.

Після урочистої частини відбулось творче привітання, яке підготував 4 «А» акторський курс (художній керівник: професор Висоцький Ю.П.).

2011-2012 навчальний рік


13.10. – 20.10.2011

Росія, м. Москва

Всеросійський Державний Університет кінематографії ім. С.А. Герасимова

ХХХІ Міжнародний фестиваль ВДІК

Учасники:

Терещенко Юрій Михайлович – декан заочного відділення

Заходи:

- конкурс студентських фільмів

- театральний конкурс дипломних вистав російських та зарубіжних кіно шкіл та театральних вузів

Звіт.

З 13 по 20 жовтня   Всеросійський Державний Університет кінематографії ім. С.А. Герасимова у місті Москва (Росія) проводив ХХХІ Міжнародний фестиваль ВДІК. Від КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого брав участь Терещенко Юрій Михайлович, декан заочного відділення. Під час проведення міжнародного заходу  Терещенко М.Ю. брав участь у круглоу столі, конференції, перегляді кінотелеробот студентів різниз країн.

______________________________________________________________________

18.12 – 22.12..2011

Румунія, м. Галаті

Університет Галаті «Нижній Дунай»

«Студентські театральні дні»

Учасники:

  1. Локтіонов Є.В – викладач актор. мистецтва (майст. Висоцького Ю.П)
  2. Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  3. Огороднік Ірина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  4. Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  5. Красовська Станіслава – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  6. Ходько Тетяна – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  7. Чаус Ярослав  – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Оповідання Чехова. «Пропала справа. Побачення  хоча і відбулось, але…» Мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Звіт.

З 18 по 22 грудня в Університеті Галаті «Нижній Дунай»  у місті Галаті (Румунія) відбувався театральний творчий захід «Студентські театральні дні». Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого представляли студенти 5-го курсу кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник Висоцький Ю.П.) та викладач курсу Локтіоноі Є.В.. Під час заходу студенти показали  виставу «Пропала справа. Побачення  хоча і відбулось, але…» мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Викладач Локтіонов Є.В.  провів майстер-клас для учасників заходу за темою: «Підготовка психофізичного апарату студентів для їх розвитку і підготовки до репетиції»

____________________________________________________________

10.09. – 16.09.2011

Росія, м. Санкт-Петербург

Міжнародний кінофестиваль «Начало»

Буйницький Максим Неофіт Валерійович  - студент 4-курсу (майс. Іллєнко М.Г)

Показ  короткометражного фільму «Перешкода»

Звіт.

З 10 по 16  вересня у місті Санкт-Петербург (Росія) відбувався Міжнародний кінофестиваль «Начало» де були представлені кінотелероботи студентів різних країн. КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого був представлений творчою роботою Буйницького Максима Неофіта Валерійовича студента іноземця (Біларусь) -  короткометражним фільмом «Перешкода», художній керівник Іллєнко М.Г.. Кіноробота була  відзначена  як яскрава, професійна.

 

18.09-30.09.2011

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

ІІ Міжнародний фестиваль театральних шкіл,

Міжнародна Конференція ректорів театральних шкіл

Учасники:

  1. Безгін О.І. – ректор університету, професор
  2. Кочарян І.С – перший проректор
  3. Миленька Г.Д – проректор з наукової роботи
  4. Равлюк-Голіцина О.М. – декан Інституту екранних мистецтв
  5. Мойсеєв С.А – викладач, режисер, художній керівник  3 –Б курсу
  6. Шевчик Євгеній –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  7. Янь Чао –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  8. Євтушенко Анастасія  –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  9. Пустова Марія –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)
  10. Шимонко Іван –  3 Б ( майст – Мойсеєва С.А)

«Панночка» за  повістю М.Гоголя «Вій»

Вільям Шекспір «Ричард ІІІ» Драма

Звіт.

Згідно з Резолюцією ГАТС № 8, база для ГАТС Міжнародного театрального фестивалю була створена в Центральній академії драми в Китаї. Фестиваль  проводився кожні два роки починаючи з 2009 року, і всі школи члени ГАТС  запрошені для участі в цьому грандіозному заході ГАТС. Центральна академія драми прийняла у себе ГАТС Міжнародний театральний фестиваль 2 рази з 2009 року.

З 18 по 30 вересня університет був запрошений для участі в ГАТС Третьому Міжнародному театральному фестивалі.

Програма  міжнародного заходу:

Тематична вистава. На основі теми комедії Шекспіра, кожна школа учасниця представляє виконання вистави «Ричард ІІІ» за 40 хвилин.

Національна вистава. Університет представляв  нашу театральну школу виставою за  повістю М.Гоголя «Вій»   «Панночка».

В рамках фестивалю проходив Театральний семінар та конференція ректорів  /керівників навчальних закладів, в якому брали участь Безгін О.І. – ректор університету, Кочарян І.С – перший проректор,  Миленька Г.Д – проректор з наукової роботи,  Равлюк-Голіцина О.М. – декан Інституту екранних мистецтв , Мойсеєв С.А – викладач, режисер, художній керівник  3 –Б курсу.

На основі тематичної вистави школи за комедією Шекспіра, художній керівник курсу Мойсеєв С.А. проводив семінар зпитань  викладання та методів навчання акторствув української школі майстерності. Та провів майстер-класс для  студентів Пекунської академії драми.

В рамках Програми культурного заходу всі учасники відвідали  Велику Стіну.

За  успішним виступом на Другому Міжнародному фестивалі театральних шкіл (ГАТС, Пекін, Китай, вересень 2011 року), ШЕВЧИК Євген та Шимонко Іван отримали Дипломи  «За краще виконання чоловічої ролі» та Шимонко Іван запрошений на трьохмісячне стажування у Пекінській академії драми.

_____________________

 

11.03 – 25.05. 2012

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

Шимонко Івана 4-Б курс (худ. керівник Мойсеєв С.А) Стажування

 

Звіт.

За результатами участі у Міжнародному фестивалі у місті Пекіні (Китай) Шимонко Івана 4-Б курс (худ. керівник Мойсеєв С.А) з 11 березня по 25 травня проходив стажування у Пекінській академії драми на курсі акторського мистецтва.

 

24.02 - 29. 02.2012

Угорщина, м. Будапешт

Державний орган самоврядування українців Угорщини

«Святкування днів української культури».

Учасники:

  1. Безгін О. І. – ректор університету, професор
  2. Фіалко В.О. – завідуючий кафедрою театрознавства

Звіт.

Заходи:

- презентація книги «Українська драматургія». Антологія» (автори-упорядники О.І.Безгін, Коломієць Р.Г, Т.Є.Назарова);

- зустріч з деканом університету в м. Капошварі - Аттілою Виднянським з питань подальшої творчої роботи.

Безгін о.І.  провів  презентацію книги «Українська драматургія. Антологія», друкованих праць з питань української драматургії в Україні та прочитав лекцію студентам  театральної школи міста Бекеш-Чаба за темою «Українська драматургія».

 

26.03 – 02. 04.2012

Україна, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенко-Карого

«ІІІ Міжнародний фестиваль театральних шкіл  НАТХНЕННЯ»

Учасники:

1. Румунія,  м. Галаті

Університет Галаті «Нижній  Дунай»

1.        Димитриу Корнелио –  Chairholder of the UNESCO Chair-ITI

2.        Димитриу Михаела –  декан факультету

3.        Бельч Елена - Chair holder’s Assistant  UNESCO Chair-ITI

4.        Кольтяну Анка Марія –   режисер-постановник

5.        Боджій Патрісія  – студентка

6.        Іосіф Теодора  – студентка

7.        Манолі Надєжда  – студентка

8.        Новак Нарциса Олівія – студентка

9.        Кріта Віолетта Даніела – студентка

10.      Букатару Георгіна Ніколетта – студентка

Федеріко Гарсіа Лорка «Дім Бернарди Альби». Драма

 

2. Словаччина,  м. Банска - Бистриця

Академія мистецтв

  1. Ольга Матуш – ректор, професор
  2. Sisak Yaroslav  –  професор
  3. Cieślaková  Adriana  –  менеджер, професор
  4. Palovič  Miroslav – студент
  5. Zeumerova  Silvia – студент
  6. Zeumer  Mário – студент
  7. Kriváčková Petra – студент
  8. Hrašková  Lucia – студент
  9. Kucer   Michal – студент
  10. Struhár  Matej – студент

Мірослав Горнічек «Двоє полонених чоловіків». Комедія

3. Вірменія,  м. Єреван

Єреванський державний інститут театру і кіно.

  1. Мазманян Армен – ректор
  2. Піпоян Римма – режисер-постановник
  3. Асатурян Ара – студент
  4. Агаронян Ані – студент
  5. Хачатрян Карен – студент
  6. Твердохліб Діана – студент
  7. Андоян Арутюн – студент
  8. Григорян Татевік – студент
  9. Карапетян Каріне – студент
  10. Балманукян Армен – студент

Римма Піпоян «Середньовічні Мініатюри».  Танцювально-пластичний спектакль

4. Болгарія, м. Софія

Національна академія театрального та кіномистецтв імені Крісті Сарафова

1.         Петров Стіліан - викладач, режисер-постановник

2.         Георгієва Албена  – викладач, режисер-постановник

3.         Дуєв Васіл– студент

4.         Івайло Пламенов   -  студент

5.         Костадінова Галя – студент

6.         Георгієва Сребріна  - студент

7.        Петков Петко – студент

Людмила Петрушевська  «Анданте». Комедія

5. Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

 

1.       Yang Wenhai – професор

2.        Li Jin - проект менеджер

3.        Bian Wentong – професор

4.        Wang Lina – професор

5.        Kong Yifan – студент

6.        Mao Yunfei – студент

7.        Li Chunyu – студент

8.        Liu Jiaxi– студент

9.        Tian Chong – студент

10.       Tang Bumen– студент

11.       Zhang Qian – студент

12.       Chen Xiangyuan – студент

13.       Ouyang Wangjia – студент

14.       Zhu Zheyi – студент

15.       Zhang Hengyu – студент

16.       Guan Yuwei – студент

17.       Yu Yangfangxin – студент

18.       Wang Ziquan – студент

19.      BaiYu – студент

20.       Li Sijie – студент

21.       Liu Wenxin – студент

22.       Ying Chenqian – студент

23.       Tian Yuchen – студент

24.       Choe Joo hee – студент

Антон Чехов  «Пропозиція», «Ведмідь», «Ювілей».  Одноактні комедії Антона Чехова.

6. Угорщина,  м. Бекешчаба

Театральний коледж при театрі імені Йокая

1.      Ференц Катко – режисер-постановник

2.      Габор Аніта – студент

3.      Кіс Едіна – студент

4.      Мезарос Агнес – студент

5.      Розік Іветт – студент

6.      Сімаї Зілард – студент

7.      Забо Норберт – студент

8.      Зеплакі Бенце – студент

9.      Веселені Орсоля – студент

10.    Харска Болгарка – студент

Олександр Вампілов «Провінційні анекдоти». Комедія

7. Молдова,  м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

1.      Тодоров  Георгина - ст. викл. актор. мис-ва

2.      Гажу  Емил  - ст.викл. актор. мис-ва

3.      Брату  Марианна – студент

4.      Набиева  Татяна – студент

Матей Вішнек «Жінка як поле битви у боснійській війні». Драма

 

8. Польща, м Варшава

Театральна Академія імені Олександра Зельверовича

  1. Серованіц Адам – студент
  2. Зігмунд Каміль – студент
  3. Матула Каспер –  студент

Славомир Мрожек  «Гра». Гротеск

 

9. Португалія,  м. Порто

Школа мистецтв Порто

  1. Roberto Merino – режисер-постановник
  2. Silva  Manuel -  декан, професор
  3. Cardoso Julio –  студент
  4. Cardoso  Ines –  студент
  5. Ribeiro   Ricardo – студент
  6. Cruz  Ana –  студент
  7. Marques  Maria – студент
  8. Santos  Marco – студент

Жил  Вісенте «Жил Вісенте подорожує». Комедія

10. Україна,  м. Львів

Львівський національний університет імені Івана Франка

  1. Воловецька Галина – режисер-постановник
  2. Мартин   Роман – студент
  3. Павлик   Марія-Галина – студент
  4. Федорчук  Ярослав – студент
  5. Захарко   Юрій – студент
  6. Кривдик   Мар’яна – студент
  7. Павлик Назар – студент
  8. Піх  Олена – студент

Володимир Винниченко  «Натусь». Драма

 

11. Україна,  м. Ужгород

Ужгородський коледж культури i мистецтв

  1. Шетеля    Наталія  - директор коледжу
  2. Тищук Євген – режисер
  3. Шип   Оксана  голова  комісії режисер. дисциплін коледжу
  4. Шікало   Володимир – студент
  5. Чумаченко  Дар'я – студент
  6. Моргун   Аліна – студент
  7. Пукас   Леонід – студент
  8. Кривка   Mapiaннa – студент
  9. Гриньо  Альбіна  – студент
  10. Молнар  Валерія – студент
  11. Смоляк Наталія – студент

Майстер-клас з біомеханіки Всеволода Мейєрхольда.

 

12. Україна, м. Київ

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

1.  Парубчишина Н – режисер-постановник

2   Висоцький Ю.П – декан факул  театр  мистецтва, худ. кер. – 5-А

3.  Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

4.  Артемонова Світлана – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

5.  Григор’єва Юлія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

6.  Красовська Станіслав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

7.  Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

8.  Шоломицька Катерина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

9.  Москаленко Вікторія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

10. Петрожицький Олексій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

11. Сагайдачна Анна – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

12. Валюк Олександр – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

13. Чаус Ярослав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

14. Метерчук Віталій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Антон Чехов «Побачення хоча і відбулось, але..». Мозаїка за оповіданнями А.Чехова

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка- Карого

1. Котлер Одед – режисер-постановник

2. Савченко Дмитро – режисер-педагог (майст – Резніковича М.Ю)

3. Морозов Дмитро – режисер-педагог (майст – Резніковича М.Ю)

4. Табачук Вікторія  – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

5. Бучко Ірина – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

4. Базавлук Дмитро – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

5. Аброскін Фелікс – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

6. Єрьомін Антон – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

7. Крючков Олександр – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

8. Мірешкін Данило – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

9. Фетисов Володимир – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

10.Мацібора Глєб – 3 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

Една Мазія «Ігри на задньому дворі». Драма

 

13. Ірак, м. Багдад

Багдадський університет

1. Квассім Муніс – режисер-постановник

2. Халід Ахмад Мустафа – студент

3. Аан Квассім – студент

4. Фатін Шаріф Ауад – студент

5.  Нібрас Худур – студент

6. Юссіф Рашид – студент

Махмуд Алмасаді «Народження забуття» Драма

 

14. Мексика, м. Халапа

Університет штату Веракруз

1. Роберто Бенітез Контрерос  - режисер-постановник

2. Мартіне Ортега – студент

3. Яма Калвілло Луїс – студент

4. Кастілло Аргеллес Ана Люсіла – студент

5  Абелла Медрано Даніела – студент

6. Торрес Вазкез Хорхе Артуро – студент

7. Ромео Гомез Хуан Хосе – студент

8. Лель де Валлє Лаура – студент

Паз  Алісі Гарсіадієго «Таке життя». Адаптація «Медеї» Сенеки. Трагедія

Звіт.

Під час проведення фестивалю відбулися наступні творчі заходи:

- показ вистав театральних-шкіл учасниць фестивалю,

- круглий стіл

- дискусійний клуб  для учасників студентів театральних шкіл

- круглий стіл  керівників шкіл учасниць фестивалю

- зустріч  ректора  КНУТКТ імені І.К.Карпенка-Карого з представником ЮНЕКО  з питань подальшої спільної роботи

- для іноземних делегацій проведено презентацію друкованої продукції Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво «Культура» з метою ознайомлення формату висвітлення питань театрального мистецтва в українській пресі;

- з метою популяризації концепції фестивалю «Мистецтво не має кордонів». проведені зустрічі в прямому ефірі на  телеканалах (графік додається)

- майстер-класи майстрів університету. Викладач Ю.П. Висоцький, художній керівник курсу акторського мистецтва провів майстер-клас «Наближення до Мольєра: про деякі  змістові аспекти роботи над дипломною виставою на акторському курсі»

-  ректор Єреванського інституту кіно і театру  провів майстер-клас за темою «Вираження духовних цінностей середньовіччя Вірмкеніі мовою пластики»

Перед виставами  кожна школа проводила відкриту репетицію

- режисер-викладач Федір Катко зі студентами театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна   провів майстер-клас для учасників заходу за темою: «Інтерпретація п’єс О.Вампілова на сцені  сучасного угорського театру».

 

02.04. - 07.04.2012

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

Другий  Міжнародний студентський фестиваль театральних та кінематографічних шкіл  «CLASSFEST»

Учасники:

  1. Равлюк-Голіцина О.М – декан Інституту екранних мистецтв
  2. Дубінін К.М – керівник  5 РДТ курсу, режисер-постановник
  3. Правосуд Олександра – 5 РДТ (майст – Дубиніна К.М)
  4. Гаврилюк Владислава – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  5. Бібік Віталія – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  6. Лушнікова Вікторія – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  7. Орешко Тетяна – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  8. Майстренко Іван – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  9. Усов Дмитро  – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  10. Черноіванов Микола – 4 А (майст – Шаварського О.М)
  11. Калинчук Максим –  4 А (майст – Шаварського О.М)
  12. Вербівський Владислав – 4 А (майст – Шаварського О.М)

Іван Тургенєв. «Де тонко, там і рветься» Комедія

Звіт.

З 2 по 7 квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «ІІ Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням  Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4-А курсу  кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Шаврський О.М. та Дубініна К.М.) з викладачем Дубініним К.М. та деканом Інститут екранних мистецтв Равлюк-Голіциною О.М. Під час фестиваля студенти показали виставу-комедію за твором Івана Тургенєва  «Де тонко, там і рветься».

Декан Інституту екранних мистецтв, викладач курсу прочитав лекцію за темою:

«Зображальна культура фільму»

_________________________________________________________________

04.05 - 07.05.2012

Угорщина, м. Бекешчаба

Драматична школа Harruckern при інституті Янош публічної освіти і Театр імені Йокая

Друга сесія Міжнародних театральних шкіл  (SINT)

Учасники:

  1. Безгін О.І. – ректор університету, професор
  2. Кочарян І.С. – перший проректор
  3. Кісельова Кристина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  4. Карпова Ольга – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  5. Шоломицька Катерина – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  6. Москаленко Вікторія – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  7. Артемонова Світлана – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  8. Коваленко Андрій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  9. Метерчук Віталій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  10. 10.   Петрожицький Олексій – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)
  11. 11.   Чаус Ярослав – 5 А (майст – Висоцького Ю.П)

Антон Чехов  «Побачення  хоча і відбулось, але…» Мозаїка за оповіданнями     А.Чехова

Звіт.

З 4 по 7 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Другий міжнародний  театральний фестиваль (SINT). По запрошенню Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 5-го курсу (художній керівник - Висоцький) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляли ректор університету Безгін О.І., перщий проректор Кочарян І.С.

В рамках фестивалю студенти показали виставу  «Побачення  хоча і відбулось, але…»,  мозаїка за оповіданнями     А.Чехова. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

Студенти нашого університету  відвідали майстер-клас студентів театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012-2013 навчальний рік

 

 

23.10 – 27.10. 2012

Казахстан, м. Алмати

II Міжнародний кінофестиваль студентських фільмів та кіношколи   «Бастау».

Казахська  національна  академія мистецтв ім. Т. Жургенова

Участь  у конкурсі студентських  робіт брала  студентка Пономарьова  Марія – 5 РТБ (майстерня Терещенко Ю.М.) - фільм «Ескімо».

Звіт

Приз та диплом за дипломну роботу «Ескімо». ПОНОМАРЬОВА  Марія, 5-й курс, «Режисура телебачення»  (майстерня Ю.М. Терещенка)

_____________________________________________________________________

 

23.10 – 28.10.2012

Італія, м. Монтекатіні

«63 Фестиваль Film Video Montecatini»

Учасники:

  1. Вітер В.П – директор Інституту екранних мистецтв, худ.кер.  4 – РТБ
  2. Забарило Дмитро – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  3. Дзедзінський Юрій – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  4. Пешко Марина – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  5. Зісельс Вероніка – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  6. Сочивець Валерія – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  7. Гончар Ольга – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)
  8. Олексієнко Олена – 4 РТБ (майст – Вітра В.П)

Роботи учасників: 14 кіноробот

Звіт.

22-28 жовтня у місті Монтекатіні (Італія) відбувся «63 Міжнародний  фестиваль короткометражних фільмів у Монтекатіні». Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого представляли: директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. та студенти кафедри режисури телевізійного фільму: Олексієнко Олена, Гончар Ольга, Сочивець Валерія, Зісельс Вероніка, Пешко Марина, Забарило Дмитро, Дзедзинський Юрій (майстерня Вітера В.П.). Було показано 14 курсових робіт. За проведення майстер-класу та спільні зйомки студентів майстерні Вітера В.П. з італійськими студентами під час проведення фестивалю учасників фестивалю було нагороджено медаллю Президента Республіки Італії «За вклад у розвиток кіномистецтва». Творчість та майстерність наших студентів отримало високу оцінку у  засновників заходу.Фільм «Всередині» студентки Потьомкіної Олени (майстерня Сивоконя Є.Я.) нагороджено  Призом фестивалю.

Директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. провів  майстер клас  для студентів учасників  заходу за темою «Методика підготовки сту3дентів української кіношколи».

 

12-19.10.2012

Чехія, Прага

Міжнародний телефестиваль «Здлата Прага»

Звіт.

Директор Інституту екранних мистецтв, художній керівник курсу Вітер В.П. провів  майстер клас для студентів учасників заходу за темою «Методика підготовки сту3дентів української кіношколи».

 

18.10 - 21.10..2012

Словаччина, м. Банска - Бистриця

Академія мистецтв  міста Банська-Бистриця

Міжнародний фестиваль театру і кіно «Artorium»

Учасники:

1.  Терещенко Ю.М – декан  заочного відділення, худ.кер – 1-РТБ,  5 РТБ

2.  Бортник Арсеній – 4 курс (майст – Вітра В.П)

3.  Блажчук Анастасія – 3 курс (майст  –Зимньої В.І)

4.  Крепець Анжела – 4 курс (майст – Митницького Е.М)

5.  Нищук Є.М – викладач актор. мистецтва (майст – Зимньої В.І)

Вільям Сароян «Гей, хто–небудь» Драма

 

Звіт.

З 18 по 21 жовтня студенти курсів акторського мистецтва та режисури курсу художніх керівників Зимньої В.І., Митницького Е.М., та студент курсу художнього керівника Вітера В.П. з викладачем курсу Терещенко Ю.М. за запрошенням Академії мистецтв міста Банська-Бистриця брали участь у Міжнародному фестивалі театру і кіно «Artorium »  (Словаччина). Наша театральна школа  представляла виставу за драмою Вільяма Сарояна  «Гей, хто–небудь». Також на фестивалі були показані кінороботи студентів Інститут екранних мистецтв.

Студенти  нашого університету відвідали майстер-клас студентів Академія мистецтв  міста Банська-Бистриця.

____________________________________________________________________

 

19.11-24.11.2012

Росія,  м. Москва

Всеросійський державний університет кінематографії імені С.О.Герасимова «ХХХІІ Міжнародний фестиваль ВДІК»

Учасники:

  1. Рудіна І.В – викладач, керівник курсу 5-РТБ, 2 РТБ
  2. Нікітін О. – викладач  майст. актора
  3. Борозенець Олена –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  4. Варваніна  Вера – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  5. Бухтіярова Аліна –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  6. Заєць  Богдана –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  7. Лимар Данило –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  8. Ткачук Игор –  5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  9. Яковенко Антон – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В )
  10. Серих Олександр – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  11. Чернілевский Ілля – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  12. Кузякін Дмитро – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  13. Байрак Олеся – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  14. Пустовалова Марія – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)
  15. Коробейнік Олександра – 5 РТБ (майст – Рудіної І.В)

Звіт.

З 19 по 24 листопада за запрошенням ВДІКу  (м.Москва, Росія)студенти 5-курсу з художнім керівником Рудіною І.В. та викладачем курсу Нікітіним О. кафедри режисури телебачення брали участь у 32-му  Міжнародному фестивалі ВДІКу. Студенти показали виставу  «Зупинка. Привид» за твором Хельмута Краусера.

________________________________________

 

08.04. - 14.04.2013

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

ІІІ Міжнародний студентський фестиваль театральних та кінематографічних шкіл  «CLASSFEST»

Учасники:

  1. Рибікова А.Ю – режисер
  2. Аброскін Фелікс – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  3. Мацибора Глеб – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  4. Смушкова Юлія – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  5. Бакуліна Єлизавета – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  6. Мірешкін Даніїл – 4АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  7. Нівельський Володимир – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)
  8. Магрицький Роман – 4 АДТ (майст – Резніковича М.Ю)

Цуркан Ерпулат, Йене Хиллье  «Шалена кров» Трагікомедія

Звіт.

З 8 по 14  квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «Третій Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4- курсу Першої кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Богомазов Д.М.) з викладачем Рибікової   А.Ю.

Під час фестивалю студенти показали трагікомедію Цуркан Ерпулат, Йене Хиллье  «Шалена кров».

Студенти акторського курсу  університету  брали участь у майстер-класі  студентів  молдовської Академії музики, театру та образотворчого мистецтва.

 

 

02.05 - 06.05.2013

Угорщина, м. Бекешчаба

Драматична школа Harruckern при інституті Янош публічної освіти і Театр імені Йокая

Третя сесія Міжнародних театральних шкіл (SINT)

Учасники:

1. Щурська Олена Валентинівна – викладач майст. актора

2. Солонецький Федір Анатолійович – викладач майст. актора

3. Любіч Андрій Едуардович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

4. Валівоць Любомир Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

5. Калаба Інна Миколаївна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

6. Атаманюк Артем Володимирович – студент(майст – Бенюка Б.М)

7. Храмцов Євген В’ячеславович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

8. Предько Богдан Володимирович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

9. Канюка Максим Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

10. Луценко Тетяна Сергіївна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

11. Негладюк Єлизавета Вікторівна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

12. Салата Анастасія Олегівна – студентка   (майст – Бенюка Б.М)

Володимир Винниченко «Малороси-європейці»

Звіт.

З 2 по 6 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Третій міжнародний  театральний фестиваль (SINT). По запрошенню Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 4-Б курсу (художній керівник - Бенюк Б.М.) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляв викладачі курс: Щурська О.В., Солонецький Ф.А. В рамках фестивалю студенти показали виставу «Малороси-європейці» за твором В.Винниченка. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

Викладач курсу Щурська Олена Валентинівна провела майстер-клас «Акторський тренінг на внутрішню  техніку актора».

________________________________________________________________

15.05 - 20.05.2013

Польща, м. Вроцлав

Вроцлавська  театральна  школа  імені Людвіга Сольського

10 міжнародний фестиваль театральних шкіл ляльок

Учасники:

1. Єфремов Сергій Іванович – викладач кафедри ляльок, професор

2. Назаренко Марина  - викладач

3. Філончук Ольга – викладач кафедри ляльок

4. Іванова Дар’я – аспірантка кафедри театру ляльок

5. Шипицина Дар’я – викладач кафедри театру ляльок

М.Назаренко за Г.Х. Андерсоном  «Дівчина з сірниками»

Звіт.

З 15 по 20 травня за запрошенням Вроцлавської  театральної  школи  імені Людвіга Сольського группа:  асистенти-стажисти та викладачі кафедри  акторського мистецтва та режисури ляльок брали участь у 10 міжнародному фестивалі театральних шкіл ляльок (м. Вроцлав, Польща)

Наша  школа показала виставу   «Дівчина з сірниками»  Г.Х.Андерсена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013-2014 навчальнийрік

 

 

17.09-01.10.2013

Китай, м. Пекін

Центральна академія драми

ІІІ Міжнародний фестиваль ГАТС  (ЮНЕСКО)

Учасники:

1.Кочарян І.С – перший проректор

2.Кравчук  П.І – проректор з науково-педагогічної  роботи

3.Підлісна Л.А – завідуюча кафедрою сценічної мови

4. Богомазов Д.М -  художній керівник  3–Б курсу

5. Самінін  А.М –  викладач курсу

6. Ажнов Віталій–  3 Б (майст – Богомазова Д.М)

7.  Піскунов Олександр  –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)

  1. Стороженко Віктор –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)
  2. Жданова Оксана  –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)
  3. Слісаренко Поліна –  3 Б ( майст – Богомазова Д.М)

«Одруження»  М.Гоголь Комедія

Вільям Шекспір «Сон в літню ніч» Комедія

 

Звіт.

Згідно з Резолюцією ГАТС № 8, база для ГАТС Міжнародного театрального фестивалю була створена в Центральній академії драми в Китаї. Фестиваль  проводився кожні два роки починаючи з 2009 року, і всі школи члени ГАТС  запрошені для участі в цьому грандіозному заході ГАТС. Центральна академія драми прийняла у себе ГАТС Міжнародний театральний фестиваль 2 рази з 2009 року.

З 18 по 30 вересні 2013 року університет запрошені для участі в ГАТС Третьому Міжнародному театральному фестивалі.

Програма  міжнародного заходу:

Тематична вистава. На основі теми комедії Шекспіра, кожна школа учасниця представляє виконання вистави «Сон в літню ніч» за 40 хвилин.

Національна вистава. Університет представляв  нашу театральну школу виставою за комедія М.Гоголя  «Одруження»  на 40 хвилин.

В рамках фестивалю проходив Театральний семінар та конференція ректорів/керівників навчальних закладів.

На основі тематичної вистави школи за комедією Шекспіра, художній керівник курсу Богомазов Д.М. проводив:

- семінар з метою обміну думками з викладання та методів навчання акторству,

- май сет-клас за темою «Акторський пластичний тренінг».

В рамках Програми культурного заходу всі учасники відвідали  Велику Стіну.

За  успішним виступом на Третьому Міжнародному  фестивалі театральних шкіл (ГАТС, Пекін, Китай, вересень 2013 року) Ажнов Віталій отримав Диплом  «За краще виконання чоловічої ролі" (Подкольосін)  у виставі «Одруження» М.Гоголя;

Жданова Оксана  запрошена на трьохмісячне стажування у Пекінській академії драми.

____________________________________________________________________

 

17.10 - 21.10.2013

Словаччина, м. Банська-Бистриця

Академія мистецтв

Міжнародний фестиваль театру і кіно «Artorium»

Учасники:

1. Щурська Олена Валентинівна – викладач майст. актора

2. Валівоць Любомир Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

3. Калаба Інна Миколаївна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

4. Оренчак Олександр Миколайович – студент (майст – Бенюка Б.М)

5. Храмцов Євген В’ячеславович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

6. Олексенко Костянтин  Тарасович – студент   (майст – Бенюка Б.М)

7. Канюка Максим Миколайович – студент  (майст – Бенюка Б.М)

8. Луценко Тетяна Сергіївна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

9.  Неглядюк Єлизавета Вікторівна – студентка (майст – Бенюка Б.М)

10. Салата Анастасія Олегівна – студентка  (майст – Бенюка Б.М)

11. Мандираджи Аліна Кемалівна– студентка  (майст – Бенюка Б.М)

Теннессі Вільямс «Солодкоголоса птаха юності»

Звіт.

З 17 по 21 жовтня студенти…. курсу (художній керівник - Бенюк Б.М.)  Першої кафедри акторського мистецтва та режисури разом з викладачем курсу Щурською Оленою Валентинівною за запрошенням Академії мистецтв міста Банська-Бистриця брали участь у Міжнародному фестивалі театру і кіно «Artorium »  (Словаччина). Наша театральна школа  представляла виставу за твором Теннессі Вільямс «Солодкоголоса птаха юності».

__________________________________________________________________________

25-29.11.2013

Україна, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенко-Карого

Міжнародний студентський кінотелефестиваль «Пролог»

 

Вірменія, Єреван

Єреванський державний інститут театру і кіно

Учасники:

1. Ерзікян Анна- професор, декан кінофакультету

___________________________________________

Білорусь, Мінськ

Білоруська державна академія мистецтв

Учасники:

1. Пестов Валерій   Семенович - професор, завідуючий кафедри кінотелережисури

2.  амкова Олеся - студентка

3. . Гонорацький Єгор – студент

__________________________________________

Італія, Монтекатіні

Кінотелешкола мистецтв

Учасники:

1. Марчелло Дзеппи -  професор, директор

____________________________________________

Молдова, Кишинеу

Академія кіно, театру та образотворчого мистецтва

Учасники:

1. Друс Володимир - професор, завідуючий кафедрою мультімедіа

2.  Мария Козма - Директор фестиваля Класс фест

3. .Чиструга Марсела - студент

4. Ион Доніка -студент

____________________________________________

 

Португалія, Порто

Вища школа кіно і театру міста «Порто»

Учасники:

1. Мануель Фернандо    Коста де Сільва  професор, декан

2.  Ісоліно Алвес де Соуса професор, художній керівник

3. . Руте Пінто Росас    Морейра - студентка

4. Рікардо Олівейра   Сальгадо -  студент

___________________________________

 

Росія, Москва

ВДІК імені С.Герасимова

Учасники:

1. Шухер Олег Борисович -  професор, директор творчого центру факультету кінорежисури

2.   Антон Коломиец - студент

______________________________________

Росія, Москва

Євразійська академія кіно телемистецтва

1.  Рузін Валерій   Давидович -  професор, президент академії

 

Звіт.

Під час проведення фестивалю було проведено:

- показ короткометражних фільмів (ігрових, документальних, науково-популярних, анімаційних), телепрограм різних жанрів;

-  майстер-клас  провів Друс Володимир,  професор, завідуючий кафедрою мультімедіа,

- лекцію за темою «Португальський кінематограф сьогодні» Мануель Фернандо   Коста де Сільва  професор, декан школи «ESAP»

прес-конференції, «круглий стіл».

01.04 - 11.04.2014

Литва,  м. Паневежис

Паневежський театр  ляльок  на колесах

«Міжнародний театральний  фестиваль театрів ляльок «Казки Г.Х.Андерсена»

Учасники:

1.  Щіпіцина Дар’я  – асистент-стажист

2.  Шаповал Юлія  –  асистент-стажист

3. Федірко Ігор –   3 АТЛ  (майстерня – Попова. Л.П)

4. Назаренко Марина – викладач кафедри майстерності театру ляльок

«Дівчина з сірниками» Г.Х.Андерсена

 

Звіт.

З 1 по 11 квітня группа: студент, асистенти-стажисти та викладач кафедри  акторського мистецтва та режисури ляльок (художній керівник Попов Л.П.) брали участь в рамках  проекту «Паневежис культурна столиця Литви. Перетин культур»

у «Міжнародному театральному  фестивалі театрів ляльок «Казки Г.Х.Андерсена»приурочений до 200-річчя  великого казкаря при Паневежському театрі  ляльок  на колесах. У фестивалі  брали участь  театральні школи ляльок Литви, Латвії, Болгарії, Росії, України, Білорусі. Під час фестивалю було показано дві вистави студентами кафедри (художній керівник - заслужений артист України, доцент, завідуючий кафедри Попов Л.П.). Наша  школа показала виставу   «Дівчина з сірниками»  Г.Х.Андерсена та " Ніка Турбіна - інформація людству" - вистави отримали схвалення як зі сторони колег, так і зі сторони вдячного литовського глядача. На фестивалі було зазначено високий рівень української театральної школи, професійне воллодіння майстерністю актора - лялькаря.

______________________________________________________________________

11.04. - 16.04.2014

Республіка Молдова, м. Кишинів

Академія музики, театру та образотворчого мистецтва

«ІV Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл  CLASS-FEST»

Учасники:

1. Ященко   А.Ф. –  викладач курсу

2.Ажнов Віталій –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

3. Сотниченко Валентина – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

4.Литкевич Вероніка –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

5. Лобода Катерина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

6.Дейлик Христина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

7. Писаренко Владислав – 4 Б (майст – Богомазова Д.М)

8. Соколов Олександр – 4 Б (майст – Богомазова Д.М)

9. Щіпілов Андрій –  3 РХФ (майст – Лончак М.Ф)

10. Томащук Соломія - 3 РХФ (майст – Лончак М.Ф)

«Урод»  Комедія

Звіт.

З 11 по 16 квітня в місті Кишинів (Молдова) відбувся «ІV Міжнародний студентський фестиваль  театральних та кінематографічних шкіл CLASS-FEST». За запрошенням  Академії музики, театру та образотворчого мистецтва в міжнародному заході брали участь студенти  4-Б курсу Другої кафедри акторського мистецтва та режисури (художній керівник - Богомазов Д.М.) з викладачем Ященко   А.Ф.  та студенти 3 курсу Режисури художнього фільму (художній керівник - Ланчак М.Ф.).

Під час фестивалю студенти показали виставу-комедію  Мариуса фон Майенбурга «Урод» в постановці  Валентини Сотниченко та фільми ……….

__________________________________________________________________________

01.05 - 04.05.2014.

Угорщина,  м. Бекешчаба

Обласний театр імені Йокаї, театральна школа при театрі  та театральна школа

імені Я. Гаруцкерна

«4 Міжнародний театральний  фестиваль (SINT)

Учасники:

1. Олійник О.В   –  викладач курсу

2. Ажнов Віталій –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

3. Арутюнян Ольга – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

4. Косолапова Світлана – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

5. Шаркевич Наталія – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

6.Дейлик Христина –  4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

7. Писаренко Владислав – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

8. Ломко Олександр – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

9. Москаленко Олег – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

10. Сари-Юрьєва Катерина – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

11. Стороженко Віктор – 4 Б ( майст – Богомазова Д.М)

12. Ярощук Євген –  4 Б (майст – Богомазова Д.М)

«Одруження»  М.Гоголь Комедія

 

Звіт.

З 1 по 4 травня у місті Бекешчаба  (Угорщина) відбувався Четвертий міжнародний  театральний фестиваль  (SINT). По запрошенню  Обласного театру імені Йокаї, театральної школи при театрі  та театральної школи імені Я. Гаруцкерна студенти 4-Б курсу (художній керівник - Богомазов Д.М.) Другої кафедри акторського мистецтва та режисури брали участь у цьому заході. Університет  та акторський курс представляв викладач курсу Олійник О.В.

В рамках фестивалю студенти показали виставу  «Одруження» за  комедією А.П.Чехова. В рамках фестивалю  проходила  творча конференція викладачів шкіл учасників та організаторів фестивалю. В фестивалі брали участь театральні школи:

Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (Київ,Україна), театральна школа імені Я. Гаруцкерна (Бекешчаба, Угорщина), театральна академія міста Загреба (Хорватія), театральна школа міста Нові Сад (Сербія), театральна школа (Братіслава, Словакія),  Будапештська театральна школа  (Угорщина).

_________________________________________________________________

18.06. - 24.06.2014

Республіка Польща, м. Білосток

Сьомий Міжнародний фестиваль театральних шкіл лялькарів

Учасники:

1. Попов Леонід Петрович – завід.каф. актор. мистецтва та режисури театру ляльок

2. Огородній Євген – викладач кафедри актор. мистецтва та режисури театру ляльок

3. Іванова Дар’я – аспірант кафедри театрознавства

4. Митальников Ігор – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

5. Петрашова Катерина  – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

6. Голубцова  Надія – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

7. Іонова Марія – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

8. Кучма Володимир – 3 АТЛ(майст – Попова Л.П)

9. Штирбулова Марія – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

10. Федірко Ігор – 3 АТЛ (майст – Попова Л.П)

«Сумна-весела казка »  Я.Грушецький   Комедія

Звіт.

В період з 19 по 23 червня 2014 року у м. Білосток (Польща) відбувся 7 Міжнародний фестиваль театральних шкіл лялькарів. Фестиваль існує з 2002 року та проходить кожні два роки на базі Факультуету театру ляльок у м. Білосток - філії Театральної академії імені О. Зельверовича у м. Варшава. Цього року на зустрічі було представлено велике розмаїття театральних шкіл, напрямів, естетик та творчих здобутків як викладчів, так і студентів. Свої вищі театральні школи лялькарів представили країни: Польща, Болгарія, Словакія, Велика Британія, Ізраїль, Німеччина, Румунія, Угорщина, Чехія, Китай, Литва. Україну представляли дві вищі театральні школи - Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Цього року вища театральна школа Києва вперше взяла участь у цьому фестивалі. Студентами 3 курсу (художній керівник з.а. України Т.І. Сільченко) було продемонстровано виставу "Сумна-весела казка", автор Я. Грушецький, режисер-постановник - Євген Огородній, художник В. Виходцевський. Студенти показали високий рівень ляльковедення перчаточних ляльок, майстерне володіння музичними інструментами та глибокі знання і навички акторської майстерності. Також у рамках фестивалю пройшов ряд професійниї презентацій шкіл, на яких Кивський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого продемонстрував творчу програму "Все можуть руки лялькаря" - ревю етюдів, скетчів з елементами оживлення предметів, пантоміми, сценічного руху та співу.

 

 

 

 

 







































 







  

   



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co