КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Розклад проведення вступних випробувань (2-й курс)

***

Спеціальність «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» (026)

Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»(021) Очна форма навчання

Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»(021) Заочна форма навчання



Розклад вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Старші курси

Навчальний корпус за адресою
вул. Ярославів Вал, 40

[НАВЕРХ]


Денна форма навчання

Заочна форма навчання

АДТ-2

РД-2

АТЛ-2

РТЛ-2

СТЛ-2

ТЗН

ОТС

РД-з-2

РЦ-з-2

РБ-з-2

ОТС-з-2

23 липня
вівторок

11.00

Фахове випробування
ауд. 8

11.00

Фахове випробування
ауд. 9










24 липня
середа



11.00

Фахове випробування
ауд. 8

11.00

Фахове випробування
ауд. 3



11.00

Фахове випробування
танц. клас 17



25 липня
четвер












26 липня
п’ятниця












27 липня
субота







11.00

Фахове випробування
комп. клас




15.00

Фахове випробування
комп. клас

28 липня
неділя












29 липня
понеділок








11.00

Фахове випробування
ауд. 9




30 липня
вівторок










11.00

Фахове випробування
танц. клас 16



АДТ

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно»

АТЛ

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок»

РТЛ

– освітньо-професійна програма «Режисура театру ляльок»

СТЛ

– освітньо-професійна програма «Сценографія театру ляльок»

РДТ

– освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру»

РЦ

– освітньо-професійна програма «Режисура цирку»

РБ

– освітньо-професійна програма «Режисура балету»

ТЗН

– освітньо-професійна програма «Театрознавство»

ОТС

– освітньо-професійна програма «Організація театральної справи»


Розклад
вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Старші курси.
Очна форма навчання

Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2

[НАВЕРХ]


РІК(а)-2

РІК(б)-2

РАФ-2

ДКТ-2

РТБ-2

МДВТ-2

КО-2

КЗН-2

ОКТВ-2

23 липня
вівторок

Фахове випробування
11.00
ауд. 101


Фахове випробування
11.00
ауд. 204


Фахове випробування
11.00
ауд. 100

Фахове випробування
11.00
ауд. 203

Фахове випробування
09.00
ауд. 306

Фахове випробування
09.00
ауд. 307

Фахове випробування
14.00
ауд. 322

24 липня
середа


Фахове випробування
11.00
ауд. 308


Фахове випробування
15.00
ауд. 321






25 липня
четвер










26 липня
п’ятниця










27 липня
субота










28 липня
неділя










29 липня
понеділок










30 липня
вівторок











РІК(а),

РІК(б)

– освітньо-професійна програма «Режисура ігрового кіно» (курс А- худ. керівник Савченко А.І.; курс Б- худ. керівник ШигаєваГ.М.)

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»


Розклад
вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Старші курси
Заочна форма навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2

[НАВЕРХ]


ДКТ-з-2

РТБ-з-2

ЗВР-з-2

КО-з-2

ОКТВ-з-2

23 липня
вівторок




Фахове випробування
09.00
ауд. 306


24 липня
середа

Фахове випробування
10.00
ауд. 306

Фахове випробування
11.00
ауд. 100

Фахове випробування
10.00
звукоцех


Фахове випробування
11.00
ауд. 322

25 липня
четвер






26 липня
п’ятниця






27 липня
субота






28 липня
неділя






29 липня
понеділок






30 липня
вівторок







РІК(а),

РІК(б)

– освітньо-професійна програма «Режисура ігрового кіно» (курс А- худ. керівник Савченко А.І.; курс Б- худ. керівник ШигаєваГ.М.)

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]




 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co