КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти



         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Розклад творчих конкурсів: ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ

**

Шановні вступники! В розкладі можливі зміни: стежте, будь ласка, за сторінкою розкладів та
рубрикою "Повідомлення приймальної комісії"

  • в розкладі вступних творчих випробувань за освітнім ступенем бакалавр, спеціальність
    "Театральне мистецтво" (вступ на 1-й курс) відбулися зміни. Перевірте, будь ласка, сторінку розкладу.
  • стосовно визначення додаткових консультацій (в окремих випадках)
    прохання слідкувати за сторінкою "Розклад консультацій" та "Повідомлення приймальної комісії"




Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр»
Спеціальність «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

Розшифровка назв >>>>



Денна форма навчання

Заочна форма навчання

АДТ-ж
(АМТК)

АДТ-ч
(АМТК)

РДТ

Акторське мистецтво театру ляльок та анімації

ТЗН

ОТС

РДТ

РЦ

РБ

ОТС

АТЛ

РТЛ

СТЛ

14 липня субота













15 липня неділя













16 липня
понеділок













17 липня вівторок

10.00
Виконання літ. творів

Сцена












18 липня середа

10.00
Виконання літ. творів

Сцена



11.00
Консультації
вокал, танець







19 липня четвер

10.00
Консультації:

вокал,
танець

10.00
Виконання літ. творів

Сцена

11.00
Консультації:

вокал,
танець

11.00
Консультації:
вокал,
анець




11.00
Консультації:

вокал,
танець




20 липня
п’ятниця

10.00
Консультації:

вокал,
танець

10.00
Виконання літ. творів

Сцена

11.00

Консультації:
вокал,
танець

11.00

Виконавсько-художня
майстерність та музично-пластична імпровізація

ауд. 14



11.00
Консультації:

вокал,
танець




21 липня
субота

9.00 – Співбесіда
(для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)

Творчий конкурс
.

10.00
Виконання літ. творів

Сцена

10.00
Виконання літ. творів

Сцена


11.00

Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація

ауд. 14

Перегляд вистави

10.00
Аналіз конкретн. ситуацій

комп.клас

10.00
Майстерність актора

ауд. 9



15.00
Аналіз конкретн. ситуацій

комп.клас

22липня
неділя

9.00 – Співбесіда

(для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)

Українська мова та література.

10.00
Спеціальність (усно)

Сцена

10.00
Консультації:

вокал,
танець

10.00
Майстерність актора

ауд. 8


10.00
Спеціальність (письмово)

ауд. 3


10.00
Спеціальність (усно)

ауд. 9




23 липня
понеділок

9.00 – Співбесіда
(для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)

Історія України
.

10.00
Спеціальність (усно)
Сцена

10.00
Консультації:

вокал,
танець


11.00
Художньо-предметна інсталяція та анімація

ауд. 14





10.00
Танець

танц. клас 16


24 липня
вівторок



10.00
Спеціальність (усно)

Сцена

10.00
Спеціальність (усно)

ауд. 8


10.00
Спеціальність (усно)

ауд. 3

10.00
Спеціальність (усно)

комп.клас


10.00
Майстерність актора
танц. клас 17

10.00
Спеціальн (усно)

танц. клас 16

13.00
Спеціальність (усно)

комп.клас

Консультації:
17.00 – з української мови та літератури;
18.00 – з історії України.
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)

25 липня
середа

10.00 – Вступний екзамен з української мови та літератури
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)








12.00
Спеціальність (усно)
танц. клас 17



26 липня

четвер

10.00 – Вступний екзамен з історії України
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)




Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр»

Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»

Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18

Розшифровка назв >>>>


Денна форма навчання

Заочна форма навчання

РІК (А)

РІК (Б)

РАФ

ДКТ

РТБ

МДВТ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

ДКТ

РТБ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

14 липня субота

















15 липня неділя

















16 липня

понеділ.

















17 липня вівторок

















18 липня середа

















19 липня четвер





10.00
Майстерність
актора

002 ауд.

10.00
Майстерність
актора

203ауд.


10.00
Творча фотозйомка






10.00
Творча фотозйомка



20 липня
пятниця





10.00
Майстерність
актора
002 ауд.

10.00
Майстерність
актора

203 ауд.


10.00
Творча фотозйомка






10.00
Творча фото-зйомка



21липня
субота

Співбесіда
(для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)
для освітньо-професійних програм «Кінознавство» та «Драматургія кіно та телебачення»

початок о 9.00.
Для решти освітньо-професійних програм початок о 10.00


11.00
Спеціальність (письмов)

202 ауд.
204 ауд.

11.00
Спеціальність (письмово)

202 ауд.
204 ауд.

11.00
Спеціальність (практичн.)

100 ауд.


11.00
Майстерність

актора
002 ауд.

11.00
Майстерність

актора
203 ауд.

11.00
Перевірка музичних та творчих данних звукоцех

11.00
Творча фото
зйомка

10.00
Спеціальність (письмово)

208 ауд.
206 ауд.

11.00
Аналіз конкретних ситуацій

307 ауд.

10.00
Спеціальність (письмово)

322 ауд.

11.00
Майстерність

актора
001 ауд.

11.00
Перевірка музичних та творчих данних звукоцех

11.00
Фото екзамен

306 ауд.

10.00
Спеціальність (письмово)

208 ауд.
206 ауд.


22липня
неділя

9.00 – Співбесіда (для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)
Українська мова та література
(за адресою вул. Ярославів Вал, 40)




10.00
Спеціальність. (письмово)

322 ауд.



16.00
Конс. з фізики

звукоцех

10.00
Фото екзамен

306 ауд.





16.00
Конс. з фізики

звукоцех

14.00
Конс. з фізики

214 ауд.


10.00
Аналіз конкретних ситуацій
307 ауд.

23 липня
понеділок

9.00 – Співбесіда
(для осіб, які користуються спеціальними умовами щодо участі у конкурсному відборі)

Історія України
(за адресою вул. Ярославів Вал, 40)


10.00
Спеціальність

(усно)
308 ауд.

10.00
Спеціальність
(усно та письмово)
100 ауд.


10.00
Спеціальність

(усно)
002 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)

208б ауд.

13.00
Спеціальність

(усно)
звукоцех

18.00
Конс.

з фізики
214 ауд.

14.00
Спеціальність

(усно)
322 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
307 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
214 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
001 ауд.


10.00
Спеціальність

(усно)
306 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
322 ауд.


24 липня
вівторок

10.00
Спеціальність

(усно)
100 ауд.



10.00
Спеціальність

(усно)
214 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
002 ауд.

10.00
Спеціальність

(усно)
208б ауд.


10.00
Спеціальність

(усно)
306 ауд.





14.00
Спеціальність

(усно)
звукоцех



10.00
Спеціальність

(усно)
307 ауд.

Консультації:
17.00 – з української мови та літератури;
18.00 – з історії України.
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)

25 липня
середа

10.00 – Вступний екзамен з української мови та літератури
(за адресою вул. Ярославів Вал, 40)
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)

26 липня
четвер

10.00 – Вступний екзамен з історії України
(за адресою вул. Ярославів Вал, 40)
(для осіб, які користуються спеціальними умовами участі в конкурсному відборі)




Розшифровка назв освітньо-професійних програм:

Факультет театрального мистецтва

[НАВЕРХ]

АМТК – Акторське мистецтво театру і кіно МТЛ – Мистецтво театру ляльок (магістр)
РДТ – Режисура драматичного театру ТЗН – Театрознавство
РЦ – Режисура цирку РБ – Режисура балету
АМТЛ – Акторське мистецтво театру ляльок та
анімації (бакалавр)
ОТС – Організація театральної справи (бакалавр),
ПТСПродюсерство сценічного мистецтва (магістр)

Інститут екранних мистецтв

РІК – Режисура ігрового кіно КО – Кінооператорство
РНК – Режисура неігрового кіно ФМ – Фотомистецтво
РАФ – Режисура анімаційного фільму ДКТ – Драматургія кіно і телебачення
РКМ Режисура кіномонтажу КЗН – Кінознавство
РТБ – Режисура телебачення ЗВР – Звукорежисура
ОКТВ – Організація кінотелевиробництва
(бакалавр)

МДВПТ – Майстерність диктора та ведучого
програм телебачення

ПАМВ – Продюсерство з аудіовізуального мистецтва
та виробництва (магістр)


 








  

   



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co