КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Тести з англійської мови. Примірник для вступуДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ

за освітнім ступенем МАГІСТР!!

28 липня о 16.00 відбудеться консультація з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) за адресою вул. Ярославів Вал, 40.

Іспит з іноземної мови буде відбуватися за таким розкладом:

29 липня (неділя) – 10.00.

Англійська мова – вступники за освітньо-професійними програмами: «Акторське мистецтво театру і кіно», «Мистецтво театру ляльок», «Режисура балету», «Режисура цирку».

Німецька, французька, іспанська мови – всі вступники, які складають зазначені мови і вступають за спеціальностями «Сценічне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

30 липня (понеділок) – 10.00.

Англійська мова – вступники на спеціальність «Сценічне мистецтво» за освітньо-професійними програмами: «Театрознавство» (денна і заочна форми), «Режисура драматичного театру» (денна і заочна форми), «Продюсерствосценічного мистецтва» (денна і заочна форми).

Англійська мова – вступники на спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» за освітньо-професійними програмами: «Режисура ігрового кіно», «Режисура неігрового кіно», «Режисура телебачення».

31 липня (вівторок) – 10.00.

Англійська мова – вступники на спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» за освітньо-професійними програмами: «Кінотелеоператорство», «Режисура кіномонтажу», «Режисура анімаційного фільму», «Звукорежисура» (денна і заочна форми навчання), «Кінознавство» (денна і заочна форми навчання), «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення», «Драматургія кіно і телебачення», «Продюсерство аудіовізуального мистецтва та виробництва» (денна і заочна форма навчання).
 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co