КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Розклад проведення вступних іспитів та співбесід за ступенем «бакалавр» для осіб, які користуються спеціальними умовами вступу (див. розділ VІІІ Правил прийому до Університету)

***

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» - Денна форма навчання

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» - Заочна форма навчання

Спеціальність 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО» - Очна форма навчання

Спеціальність 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО» - Зачна форма навчання



Розклад проведення вступних іспитів та співбесід за ступенем «бакалавр»
для осіб, які користуються спеціальними умовами вступу
(див. розділ VІІІ Правил прийому до Університету)

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

[НАВЕРХ]


Денна форма навчання

АДТ-ж
(укр. курс)

АДТ-ч
(укр. курс)

АДТ-ж
(рос. курс)

АДТ-ч
(рос. курс)

Мистецтво театру ляльок

РДТ

ТЗН

ОТС

АТЛ

РТЛ

СТЛ

17 липня
середа

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 14

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 8

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 7

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 3

11.00

Співбесіда за спеціальністю

комп.клас

18 липня
четвер


11.00

Співбесіда з української мови та літератури
ауд. 3

19 липня
п’ятниця


11.00

Співбесіда з історії України
ауд. 3
14.00 – Консультація з української мови та літератури (ауд. 3)

20 липня
субота


11.00

Вступний екзамен з української мови та літератури
ауд. 3
14.00 – Консультація з історії (ауд. 3)

21 липня
неділя











22 липня
понеділок


11.00

Вступний екзамен з історії України
ауд. 3


Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

[НАВЕРХ]


Заочна форма навчання

РБ

РДТ

ТЗН

ОТС

17 липня
середа

11.00

Співбесіда за спеціальністю

танц. клас 16

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 9

11.00

Співбесіда за спеціальністю

ауд. 3

11.00

Співбесіда за спеціальністю

комп.клас

18 липня
четвер


11.00

Співбесіда з української мови та літератури
ауд. 3

19 липня
п’ятниця


11.00

Співбесіда з історії України
ауд. 3
14.00 – Консультація з української мови та літератури (ауд. 3)

20 липня
субота


11.00

Вступний екзамен з української мови та літератури
ауд. 3
14.00 – Консультація з історії (ауд. 3)

21 липня
неділя





22 липня
понеділок


11.00

Вступний екзамен з історії України
ауд. 3

[НАВЕРХ]


Розклад проведення вступних іспитів та співбесід за ступенем «бакалавр»
для осіб, які користуються спеціальними умовами вступу
(див. розділ
VІІІ Правил прийому до Університету)
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Очна форма навчання

[НАВЕРХ]


РНК

РКМ

РАФ

ДКТ

РТБ

МДВТ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

17 липня
середа

Співбесіда зі спеціальності
11.00 – Інститут екранних мистецтв (за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2)

ауд. 322

ауд. 321

ауд. 204

ауд. 316

ауд. 210

ауд. 002

ауд. 312

ауд. 306

ауд. 317

ауд. 318

18 липня
четвер

11.00
Співбесіда з української мови та літератури
ауд. 3

19 липня
п’ятниця

11.00
Співбесіда з історії України
ауд. 3
14.00 – Консультація з української мови та літератури (ауд. 3)

20 липня
субота

11.00
Вступний екзамен з української мови та літератури
ауд. 3
14.00 – Консультація з історії (ауд. 3)

21 липня
неділя











22 липня
понеділ.

11.00
Вступний екзамен з історії України
ауд. 3


РНК

– освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

РКМ

– освітньо-професійна програма «Режисура кіномонтажу»

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]


Розклад проведення вступних іспитів та співбесід за ступенем «бакалавр»
для осіб, які користуються спеціальними умовами вступу
(див. розділ
VІІІ Правил прийому до Університету)
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Заочна форма навчання

[НАВЕРХ]


РТБ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

17 липня
середа

Співбесіда за спеціальністю
11.00 – Інститут екранних мистецтв (за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2)

ауд. 100

ауд. 312

ауд. 306

ауд. 317

ауд. 318

18 липня
четвер

11.00
Співбесіда з української мови та літератури
ауд. 3

19 липня
п’ятниця

11.00
Співбесіда з історії України
ауд. 3
14.00 – Консультація з української мови та літератури (ауд. 3)

20 липня
субота

11.00
Вступний екзамен з української мови та літератури
ауд. 3
14.00 – Консультація з історії (ауд. 3)

21 липня
неділя






22 липня
понеділ.

11.00
Вступний екзамен з історії України
ауд. 3


РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»





 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co