КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр» для вступу на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб: (026; 021)

***

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» - Денна форма навчання

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» - Заочна форма навчання

Спеціальність 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО» - Очна форма навчання

Спеціальність 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО» - Заочна форма навчання




Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр»
для вступу на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

[НАВЕРХ]


Денна форма навчання

АДТ-ж
(укр. курс)

АДТ-ч
(укр. курс)

АДТ-ж
(рос. курс)

АДТ-ч
(рос. курс)

Мистецтво театру ляльок

РДТ

ТЗН

ОТС

АТЛ

РТЛ

СТЛ

19 липня
п’ятниця





11.00

Консультації:
вокал, танець


11.00

Консультації:
вокал, танець

Перегляд
вистави


20 липня
субота

10.00

Виконання літературних творів

Сцена

11.00

Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація

ауд. 8

10.00

Майстерність актора

ауд. 7

10.00

Спеціальність (письмово)

ауд. 3

10.00

Аналіз конкретн. ситуацій

комп.клас

21 липня
неділя

10.00

Консультації:
вокал,
танець





22 липня
понеділок

10.00

Спеціальність (усно)

Сцена

11.00

Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 8

10.00

Спеціальність (усно)

ауд. 7

10.00

Спеціальність (усно)

ауд. 3

10.00

Спеціальність (усно)

комп.клас


Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр»
для вступу на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб

Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40

[НАВЕРХ]


Заочна форма навчання

РБ

РДТ

ТЗН

ОТС

19 липня
п’ятниця


10.00

Консультації:
вокал, танець

Перегляд
вистави


20 липня
субота

11.00

Майстерність актора

танц. клас 16

10.00

Майстерність актора

ауд. 9

10.00

Спеціальність (письмово)

ауд. 3

14.00

Аналіз конкретн. ситуацій

комп.клас

21 липня
неділя





22 липня
понеділок

11.00

Спеціальність (усно)

танц. клас 16

10.00

Спеціальність (усно)

ауд. 9

10.00

Спеціальність (усно)

ауд. 3

10.00

Спеціальність (усно)

комп.клас

[НАВЕРХ]


Розклад
вступних творчих конкурсів за освітнім ступенем бакалавр
для вступу на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб
Спеціальність 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Очна форма навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2

[НАВЕРХ]


РНК

РКМ

РАФ

ДКТ

РТБ

МДВТ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

19 липня
пятниця








І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
10.00
ауд.306



20 липня
субота








І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306



21  липня
неділя

І етап тв. к-су
10.00
ауд.101

І етап тв. к-су
13.00
ауд.101

І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.100

І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.322

І етап тв. к-су
10.00
ауд.210

І етап
тв. к-су
10.00
ауд.002

І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
звукоцех


І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд. 208 б

І етап тв. к-су
(АКС)
10.00
ауд.307

22 липня
понеділ.

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.101

ІІ етап тв. к-су
13.00
ауд.101

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.100

ІІ етап тв. к-су
16.00
ауд.322

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.210

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.208

ІІ етап тв. к-су
10.00
звукоцех

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.306

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.214

ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.307


РНК

– освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

РКМ

– освітньо-професійна програма «Режисура кіномонтажу»

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]


Розклад
вступних творчих конкурсів за освітнім ступенем бакалавр
для вступу на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Заочна форма навчання
Навчальний корпус за адресоювул. Є. Коновальця, 18

[НАВЕРХ]


РТБ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

19 липня
пятниця



І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
10.00
ауд.306



20 липня
субота



І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306



21  липня
неділя

І етап
тв. к-су
10.00
звукоцех

І етап
тв. к-су
10.00
звукоцех


І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд. 208 б

І етап
тв. к-су
(АКС)
12.00
ауд.307

22 липня
понеділ.

ІІ етап
тв. к-су
10.00
звукоцех

ІІ етап
тв. к-су
13.00
звукоцех

ІІ етап
тв. к-су
13.00
ауд.306

ІІ етап
тв. к-су
13.00
ауд.214

ІІ етап
тв. к-су
13.00
ауд.307


РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]





 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co