КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Розклад проведення творчих конкурсів

***


РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ



РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
за ступенем бакалавр

спеціальність 026 "СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО"

Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40
Денна форма навчання

[НАВЕРХ]


Денна форма навчання

АДТ-ж
(укр. курс)

АДТ-ч
(укр. курс)

АДТ-ж
(рос. курс)

АДТ-ч
(рос. курс)

Акторське мистецтво театру ляльок

РДТ

ТЗН

ОТС

АТЛ

РТЛ

СТЛ

1 липня
понеділок

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена


І потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14


10.00
Консульта-ції:
вокал,
танець

10.00
Консульта-ції:
вокал,
танець


10.00
Консультації:
танець


І потік
10.00
Аналіз конкретн. Ситуацій
комп.клас

І потік
15.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8

2липня вівторок

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена


І потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14


І потік
13.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8

І потік
13.00
Майстерність актора

ауд. 7

Перегляд

вистави

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
комп.клас

3 липня середа

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена


І потік

10.00

Виконання літ. творів
Ауд. 14


І потік
13.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8

І потік
13.00
Майстерність актора
ауд. 7

І потік
10.00
Спеціальність (письмово)
ауд. 3


4 липня четвер

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14

І потік
13.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8


І потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 3


5 липня
п’ятниця

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14

І потік
13.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 7



6 липня
субота

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Сцена

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Ауд. 14

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
11.00
Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 8

ІІ потік
10.00
Майстерність актора
ауд. 7



7 липня
неділя

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Сцена

10.00
Консультації:
вокал,
танець

І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Ауд. 14

10.00
Консультації:
вокал,
танець




ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 7

Перегляд
вистави


8 липня
понеділок


І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Сцена


І потік
10.00
Спеціальність (усно)
Ауд. 14

І потік
11.00

Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 8


ІІ потік
10.00
Спеціальність (письмово)
ауд. 3


9 липня
вівторок

ІІ потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена

ІІ потік
10.00
Виконання літ. творів
Сцена

ІІ потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14

ІІ потік
10.00
Виконання літ. творів
Ауд. 14

ІІ потік
13.00
Виконавсько-художня майстерність та музично-пластична імпровізація
ауд. 8


ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 3

ІІ потік
10.00
Аналіз конкретн. Ситуацій
комп.клас

14.00

Консультації:
вокал,
танець

14.00

Консультації:
вокал,
танець

14.00

Консультації:
вокал,
танець

14.00

Консультації:
вокал,
танець


10 липня середа

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
Сцена

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
Сцена

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
Ауд. 14

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
Ауд. 14

ІІ потік
11.00
Художньо-предметна інсталяція та анімація
ауд. 8



ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
комп.клас


АМТК*
(жінки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (жінки)

АМТК
(чоловіки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (чоловіки)

АМТК
(рос.курс,жінки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (курс для російськомовних театрів України, жінки)

АМТК
(рос.курс, чоловіки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (курс для російськомовних театрів України, чоловіки)

АМТЛ

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок»

РТЛ

– освітньо-професійна програма «Режисура театру ляльок»

СТЛ

– освітньо-професійна програма «Сценографія театру ляльок»

РДТ

– освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру»

ТЗН

– освітньо-професійна програма «Театрознавство»

ОТС

– освітньо-професійна програма «Організація театральної справи»


Розклад вступних творчих конкурсів за ступенем «бакалавр»
Спеціальність 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Навчальний корпус за адресою вул. Ярославів Вал, 40
Заочна форма навчання


Заочна форма навчання

РБ

РДТ

ТЗН

ОТС

1 липня
понеділок

І потік
15.00
Майстерність актора
танц. клас 16

10.00
Консультації:
вокал,
танець


І потік
14.00
Аналіз конкретн. Ситуацій
комп.клас

2липня вівторок


І потік
10.00
Майстерність актора
ауд. 9

Перегляд
вистави


3 липня середа

І потік
11.00
Спеціальність (усно)
танц. клас 16

І потік
10.00
Майстерність актора
ауд. 9

І потік
10.00
Спеціальність (письмово)
ауд. 3

І потік
14.00
Спеціальність (усно)
комп.клас

4 липня четвер



ІІ потік
13.00
Спеціальність (усно)
ауд. 3


5 липня
п’ятниця


ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 9



6 липня
субота





7 липня
неділя



Перегляд
вистави


8 липня
понеділок

ІІ потік
15.00
Майстерність актора
танц. клас 16

ІІ потік
10.00
Майстерність актора
ауд. 9

ІІ потік
10.00
Спеціальність (письмово)
ауд. 3


9 липня
вівторок

ІІ потік
11.00
Спеціальність (усно)
танц. клас 16

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 9

ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
ауд. 3

ІІ потік
10.00
Аналіз конкретн. Ситуацій
комп.клас

10 липня середа




ІІ потік
10.00
Спеціальність (усно)
комп.клас


АМТК*
(жінки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (жінки)

АМТК
(чоловіки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (чоловіки)

АМТК
(рос.курс,жінки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (курс для російськомовних театрів України, жінки)

АМТК
(рос.курс, чоловіки)

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру і кіно» (курс для російськомовних театрів України, чоловіки)

АМТЛ

– освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок»

РТЛ

– освітньо-професійна програма «Режисура театру ляльок»

СТЛ

– освітньо-професійна програма «Сценографія театру ляльок»

РДТ

– освітньо-професійна програма «Режисура драматичного театру»

ТЗН

– освітньо-професійна програма «Театрознавство»

ОТС

– освітньо-професійна програма «Організація театральної справи»



РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВІИПРОБУВАНЬ

за освітнім ступенем бакалавр

Спеціальність "АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО"

Очна форма навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2

[НАВЕРХ]


РНК

РКМ

РАФ

ДКТ

РТБ

МДВТ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

1 липня
понеділок



І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.100

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.322

І потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.210

І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.002

І потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306


І потік
І етап тв. к-су
(АКС)
10.00
ауд.307

2 липня
вівторок


І потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.322



І потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.210

І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.002


І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306

І потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд. 214


3 липня
середа

І потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.322





І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.002

16.00
Конс.
з фізики
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



4 липня
четвер



І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.100

І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.321



І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306


І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.307

5 липня
п’ятниця


І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.321




І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.208б


16.00
Конс.
з фізики
ауд.306

І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.214


6 липня
субота

І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.321





І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.208б


І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.306



7 липня
неділя





І потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.210






8 липня
понеділок


ІІ потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.322

ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.100


ІІ потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.210



ІІ потік
І етап тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306

ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.214

ІІ потік
І етап тв. к-су
(АКС)
10.00
ауд.307

9 липня
вівторок

ІІ потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.322



ІІ потік
І етап тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.322

ІІ потік
І етап тв. к-су
10.00
ауд.210

ІІ потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.002

ІІ потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
звукоцех

ІІ потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306


ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд. 307

10 липня
середа

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
16.00
ауд.321

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
13.00
ауд.321

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.100

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.321

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.210

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.208б

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
звукоцех

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд.306

ІІ потік
ІІ етап тв. к-су
10.00
ауд. 214



РНК

– освітньо-професійна програма «Режисура неігрового кіно»

РКМ

– освітньо-професійна програма «Режисура кіномонтажу»

РАФ

– освітньо-професійна програма «Режисура анімаційного фільму»

ДКТ

– освітньо-професійна програма «Драматургія кіно і телебачення»

РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

МДВТ

– освітньо-професійна програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]

Розклад
вступних фахових випробувань за освітнім ступенем бакалавр
Спеціальність «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО»
Заочна форма навчання
Навчальний корпус за адресою вул. Є. Коновальця, 18/2


РТБ

ЗВР

КО

КЗН

ОКТВ

1 липня
понеділок



І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



2 липня
вівторок

І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.001

І потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306

І потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд. 214

І потік
І етап
тв. к-су
(АКС)
10.00
ауд.307

3 липня
середа


16.00
Конс.
з фізики
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306



4 липня
четвер






5 липня
п’ятниця

І потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
ауд.210

І потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
звукоцех

І потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306

І потік
ІІ етап
тв. к-су
15.00
ауд.214

І потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
ауд.307

6 липня
субота



16.00
Конс.
з фізики
ауд.306



7 липня
неділя



І потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
ауд.306



8 липня
понеділок


ІІ потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
звукоцех

ІІ потік
І етап
тв. к-су
(фото-зйомка)
09.00
ауд.306

ІІ потік
І етап
тв. к-су
(письм.)
10.00
ауд.214


9 липня
Вівторок

ІІ потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.001


ІІ потік
І етап
тв. к-су
10.00
ауд.306


ІІ потік
І етап
тв. к-су
(АКС)
15.00
ауд.307

10 липня
середа

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
ауд.001

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
звукоцех

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
16.00
ауд.306

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
14.00
ауд. 214

ІІ потік
ІІ етап
тв. к-су
10.00
ауд. 307


РТБ

– освітньо-професійна програма «Режисура телебачення»

ЗВР

– освітньо-професійна програма «Звукорежисура»

КО

– освітньо-професійна програма «Кінооператорство»

КЗН

– освітньо-професійна програма «Кінознавство»

ОКТВ

– освітньо-професійна програма «Організація кінотелевиробництва»


 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co