КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Списки рекомендованих до зарахування на старші курси


РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ
за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

Вступ на старші курси

АКТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ І КІНО

1

Кудрявцева Ганна Сергіївна

192,0

2

Васейко Микита Олексійович

191,0

РЕЖИСУРА ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ
(заочна форма навчання)

1

Безсмертна Яна Сергіївна

180,0

2

Чебану Поліна Олегівна

180,0

3

Бобилєва Катерина Юріївна

170,0

4

Кирилюк Юлія Володимирівна

170,0

5

Тафі Наталія Іванівна

170,0

6

Мартинюк Едуард Олександрович

150,0

7

Савчук Анастасія Миколаївна

150,0

8

Чуєшова Аліна Олександрівна

150,0

9

Сурай Володимир Петрович

140,0

10

Татаринова Марія Олександрівна

140,0

11

Татарчук Максим Юрійович

140,0

12

Карнаух Євгеній Валентинович

130,0

13

Коломієць Павло Миколайович

130,0

14

Леончук Дмитро Миколайович

100,0

15

Темченко Олена Юріївна

100,0

ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНОЇ СПРАВИ
(заочна форма навчання)

1

Шубіна Оксана Миколаївна

180,0

2

Ковеня Максим Володимирович

170,0

РЕЖИСУРА БАЛЕТУ
(заочна форма навчання)

1

Марченко Юліан Сергійович

195,0

2

Литвиненко Сергій Олександрович

190,0

3

Ковалевська Анастасія Станіславівна

185,0

4

Коваленко Владислава Андріївна

185,0

5

Орловська Яна Валеріївна

185,0

6

Чупіна Катерина Костянтинівна

185,0


РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ
за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
021 АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО та ВИРОБНИЦТВО

Вступ на старші курси

Режисура ігрового кіно

1

Згама Анна Віталіївна

197,0

2

Литвинчук Оксана Григорівна

190,0

3

Башкатова Тетяна Валеріївна

180,0

4

Мігур Даря Володимирівн

180,0

ДРАМАТУРГІЯ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
(заочна форма навчання)

1

Єловікова Владлена Володимирівна

180,0

2

Кузіна Діана Олександрівна

140,0

РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ
(заочна форма навчання)

1

Швець Антоніна Сергіївна

145,0

2

Мацкова Тетяна Ігорівна

140,0

3

Піньківський Дмитро Ігорович

140,0

ЗВУКОРЕЖИСУРА
(заочна форма навчання)

1

Іванов Михайло Михайлович

150,0

2

Нахаєнко Денис Олександрович

140,0

3

Лінкевич Тетяна Іванівна

120,0

КІНООПЕРАТОРСТВО
(денна форма навчання)

1

Півень Родіон Геннадійович

150,0

2

Шевченко Микола Денисович

140,0

КІНООПЕРАТОРСТВО
(заочна форма навчання)

1

Тиханський Максим Євгенович

140,0

КІНОЗНАВСТВО

1

Клопенко Максим Ігорович

190,0

Організація кінотелевиробництва
(заочна форма навчання)

1

Дементій Юлія Петрівна

179,0

2

Тарасенко Олексій Анатолійович

179,0

3

Кравченко Валентин Миколайович

160,0

4

Якуба Анастасія Андріївна

160,0

5

Білоус Олена Іванівна

140,0







 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co