КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


01-05 липня 2019 // Прізвище вступників із зазначенням дати проходження конкурсу

***




Акторське мистецтво театру і кіно.
(жінки, україномовний курс)

Перший етап творчого випробування
«Виконання літературних творів»

Конкурс відбудеться 01 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Білоголова Олександра Володимирівна
  2. Шевченко Катерина Сергіївна
  3. Лісничук Юлія Ігорівна
  4. Гопко Валерія Віталіївна
  5. Лобко Ірина Олександрівна
  6. Довгань Валерія Юріївна
  7. Артюшенко Анна Володимирівна
  8. Регеша Марина Миколаївна
  9. Жара Ірина Ігорівна
  10. Коваль Анна Олександрівна
  11. Войтенко Діана Богданівна
  12. Железняк Марія Ігорівна
  13. Смолярчук Олена Петрівна
  14. Сапожнік Софія Юріївна
  15. Омельчак Марія Андріївна
  16. Семчук Софія Дмитрівна
  17. Ларіонова Катерина Андріївна
  18. Сидорчук Наталія В`ячеславівна
  19. Жукова Соф’я Георгіївна
  20. Троцюк Каріна Володимирівна
  21. Федоренко Катерина Степанівна
  22. Хахуда Яна Юріївна
  23. Денисюк Анна Валентинівна
  24. Брикалова Галина Дмитрівна
  25. Козакова Анна Ярославівна
  26. Орел Поліна Ігорівна
  27. Новікова Дар`я Дмитрівна
  28. Яременко Вікторія Євгенівна
  29. Сидорова Аліна Юріївна
  30. Дудченко Анна Акірівна
  31. Комарова Анастасія Сергіївна
  32. Попова Діана Юріївна
  33. Пукас Анна Андріївна
  34. Орлюк Маргарита Олександрівна
  35. Юлюгіна Анна Сергіївна
  36. Івахенко Анастасія Валентинівна
  37. Павлюк Тетяна Романівна
  38. Чала Катерина Володимирівна
  39. Кварцяна Марія Олександрівна
  40. Бессараб Наталія Олегівна
  41. Шокля Любава Олександрівна
  42. Гасанова Ельвіра Сейфаддінівна
  43. Пантус Вікторія Вікторівна
  44. Поліщук Поліна Олександрівна
  45. Палко Анастасія Сергіївна
  46. Зайцева Анастасія Олександрівна
  47. Шамрай Олімпіада Олександрівна
  48. Москаленко Єлизавета Володимирівна
  49. Пелеш Кароліна Вадимівна
  50. Козицька Вікторія Вікторівна
  51. Сазонова Світлана Олександрівна
  52. Самборська Анастасія Ігорівна
  53. Смірна Світлана Юріївна
  54. Пасічник Дарина Василівна
  55. Євтух Вікторія Іванівна
  56. Нєсмєянова Марина Олексіївна
  57. Кириченко Софія Дмитрівна
  58. Лебедева Олена Владиславівна
  59. Воротняк Юлія Романівна
  60. Кисельова Таїсія Олександрівна
  61. Линник Христина Ігорівна
  62. Тимчишин Софія- Анастасія Андріївна
  63. Корогодова Анастасія Віталіївна
  64. Сидорук Софія Олексівна
  65. Мартиненко Валерія Ігорівна
  66. Радченко Анастасія Дмитрівна
  67. Сорокіна Глафіра Олексіївна
  68. Рудь Юлія Миколаївна
  69. Гаврилюк Юлія Романівна
  70. Євдощук Катерина Дмитрівна
  71. Шульгіна Аліна Павлівна
  72. Ярмоленко Майя Богданівна
  73. Долгополова Єсенія Анзорівна

[НАВЕРХ]

Акторське мистецтво театру і кіно
(жінки, російськомовний курс)

Перший етап творчого випробування
«Виконання літературних творів»
Конкурс відбудеться 01 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Стружак Анастасія Олегівна
  2. Гура Маргарита Андріївна
  3. Панасюк Олена Вікторівна
  4. Пілюгіна Анна Юріївна
  5. Козакова Анна Ярославівна
  6. Денисюк Анна Валентинівна
  7. Новікова Дар`я Дмитрівна
  8. Харіна Ярослава Олександрівна
  9. Соломонова Ангеліна Дмитрівна
  10. Брикалова Галина Дмитрівна
  11. Бурдейна Аліна Віталіївна
  12. Сингаїівська Маргарита Сунілівна
  13. Мавленко Дарина Михайлівна
  14. Білоголова Олександра Володимирівна
  15. Бессараб Наталія Олегівна
  16. Шокля Любава Олександрівна
  17. Головата Софія Глібівна
  18. Поліщук Поліна Олександрівна
  19. Воробйова Дар`я Андріївна
  20. Літвинська Мирослава Олегівна
  21. Зайцева Анастасія Олександрівна
  22. Москаленко Єлизавета Володимирівна
  23. Нікітенко Анастасія Владиславівна
  24. Козицька Вікторія Вікторівна
  25. Кириченко Софія Дмитрівна
  26. Лебедева Олена Владиславівна
  27. Замятіна Ольга Андріївна
  28. Сидорук Софія Олесівна
  29. Ярмоленко Майя Богданівна
  30. Панфілова Олександра Євгеніївна
  31. Шапаєва Олександра В’ячеславівна
  32. Лавринець Катерина Сергіївна
  33. Шприхер Вікторія Віталіївна
  34. Горобчук Мирослава Олександрівна
  35. Чернявська Анна Андріївна
  36. Лукашенко Анастасія Олександрівна
  37. Пашковська Уляна Володимирівна
  38. Воробєй Анастасія Віталіївна
  39. Сірик Анна Володимирівна
  40. Євгеньєва Софія Юріївна
  41. Романюк Ірина Сергіївна
  42. Хворост Діана Сергіївна
  43. Журба Аліна Миколаївна
  44. Шестопалова Ангеліна Сергіївна
  45. Коваленко Діана Сергіївна
  46. Сіванич Аліса Валентинівна

[НАВЕРХ]


ОПП «Майстерність диктора та ведучого телебачення»

[НАВЕРХ]

  1. Слободянюк Крістіна Ігорівна
  2. Фольваркова Анна Святославівна
  3. Вітковський Олег Романович
  4. Резнюк Володимир Андрійович
  5. Сайдатова Юлія Володимирівна
  6. Властакі Вероніка Еммануілівна
  7. Регеша Марина Миколаївна
  8. Головко Ірина Евгенівна
  9. Комарова Анастасія Сергіївна
  10. Булашенко Анатолій Анатолійович
  11. Куліш Вікторія Сергіївна
  12. Сєрова Анастасія Романівна
  13. Пантус Вікторія Вікторівна
  14. Козицька Вікторія Вікторівна
  15. Сердюк Роман Олександрович
  16. Самборська Анастасія Ігорівна
  17. Пасічник Дарина Василівна
  18. Улещенко Тимур Андрій
  19. Яценко Марія Олександрівна
  20. Островська Альона Станіславівна
  21. Мартиненко Валерія Ігорівна
  22. Пивоварчук Марія Віталіївна
  23. Ужаловська Лілія Віталіївна
  24. Чернявська Анна Андріївна
  25. Корінна Олександра Романівна
  26. Ус Данило Борисович
  27. Дмитришина Аліна Олександрівна
  28. Вознюк Анастасія Валеріївна
  29. Семенюк Антоніна Андріївна
  30. Дзюба Анастасія Іванівна
  31. Чорба Неллі Вікторівна
  32. Шаріпова Ольга Баширівна
  33. Мазун Діана Вікторівна
  34. Сірик Анна Володимирівна
  35. Баськов Данило Сергійович
  36. Гук Лідія-Марія Робертівна
  37. Арсірій Єлизавета Дмитрівна
  38. Кулік Ніна Вікторівна
  39. Александрова Анна Сергіївна
  40. Сивак Каріна Сергіївна
  41. Шукрута Олександра Олександрівна
  42. Вендесловська Яросалава Олегівна
  43. Середа Валерія Русланівна
  44. БіленкоАріна Олександрівна
  45. Журба Аліна Миколаївна
  46. Ладогубець Богдан Володимирович
  47. Ліпатова Анна Анатоліївна
  48. Крушинцький Станіслав Олегович
  49. Заріцька Вікторія Андріївна
  50. Мась Анастасія Сергіївна
  51. Бургонов Денис Федорович
  52. Сис Юлія Володимирівна
  53. Хворост Діана Сергіївна
  54. Мігасенко Віталій Андрійович
  55. Неплій Анна Віталіївна
  56. Бабська Дарія Леонідівна
  57. Мартко Анастасія Миколаївна
  58. Марчук Вікторія Андріївна
  59. Карачев Ілля Андрійович
  60. Матвієнко Дарина Іванівна
  61. Сивка Данило Вячеславович
  62. Сапожнік Софія Юріївна
  63. Злидник Ольга Віталіївна
  64. Кочетова Аліна Андріївна
  65. Кругліковська Юлія Владиславівна
  66. Зубко Софія Сергіївна
  67. Обухова Карина Сергіївна
  68. Калашникова Єлізавета Олександрівна
  69. Шлапак Володимир Олександрович
  70. Монвелян Жанна Левівна
  71. Мазніченко Анна Валеріївна
  72. Вакічева Дар’я Романівна
  73. Щупак Ангеліна Віталіївна
  74. Кулик Марія Вадимівна
  75. Шаріпова Ольга
  76. Небрат Ганна Петрівна
  77. Вернер Поліна Дмитрівна
  78. Самойленко ВікторСергійович
  79. Чавалюк Зореслава Василівна
  80. Сарафін Валерія Віталіївна
  81. Роман Олександрович
  82. Марковська Олександра Павлівна
  83. Топол Ірина Вікторівна
  84. Когут Богдан Віталійович
  85. Галіченко Катерина Сергіївна
  86. Ширихор Вікторія Віталіївна
  87. Масол Анжеліна Олегівна
  88. Кузмічов Артур Сергійович
  89. Лісовська Вікторія Сергіївна
  90. Шраль Єва Петрівна
  91. Безверха Єлизавата Дмитрівна
  92. Бурдейна Анастасія Олегівна
  93. Паловко Єгор Сергійович
  94. Музичук Ігор Олександрович
  95. ДудкоТаліна Ярославівна
  96. Мельник Іванна Валеріївна
  97. Карнаух Михайло Олександрович
  98. Юлюгіна Анна Сергіївна
  99. Шаменкова Єлизавета Валеріївна
  100. Люлька Вікторія Романівна
  101. Тригуб Артем Сергійович
  102. Табуровська Юлія Валеріївна
  103. Липовецька Вікторія Вадимівна
  104. Гасанова Олександра Махірівна
  105. Ковтун Владислава Сергіївна
  106. Єрмакова Поліна Сергіївна
  107. Сулим Юлія Ігорівна
  108. Шумська Зоряна Сергіївна
  109. Пригара Антоніна Сергіївна
  110. Кабанець Анна Володимирівна
  111. Капличний Олександр Володимирович
  112. Матюша Неля Вікторівна
  113. Вишняк Катерина Дмитрівна
  114. Вапельник Ксенія Іллівна
  115. Панімаш Катерина Володимирівна
  116. Глєба Владислава Сергіївна
  117. Луценко Кирило Ігорович
  118. Куценко Валерія Миколаївна
  119. Димченко Давід Андрійович

[НАВЕРХ]


ОПП«Режисура телебачення»

[НАВЕРХ]

  1. Бумаценко Данило Володимирович
  2. Гоголева Ніколь Миколаївна
  3. Якимяк Юстина Олегівна
  4. Шестопалова Ангеліна Сергіївна
  5. Семчук Стефан Сергійович
  6. Остаповська СофіяДаніїлівна
  7. Юдіна Анастасія Олегівна
  8. Калита Аліна Максимівна
  9. Савицька Алла Сергіївна
  10. Сушко Віталій Олегович
  11. Юлюгіна Анна Сергіївна
  12. Швед Ярослава Григорівна
  13. Молодоженя Катерина Андріївна
  14. Масленков Вадим Ігоревич
  15. Цапенко Єлизавета Юріївна
  16. Баюн Софія Юріївна
  17. Воронич Анна Василівна
  18. Бородіна Вероніка Андріївна
  19. Ободовська Анастасія Вікторівна
  20. Тимченко Лаура Леонідівна
  21. Білоус Ольга Дмитрівна
  22. Ветраченко Олександр Вікторович
  23. Верхоглядов Семен Андрійович
  24. Бондаренко БоженаПламенівна
  25. Федосенко Вероніка Олександрівна
  26. Туз Олександра Василівна
  27. Вінниченко Єва Анатоліївна
  28. Журавльова Маргарита Ігорівна
  29. Дядіністова Ксенія Костянтинівна
  30. ОстровськаАльона Станіславівна
  31. Рожак Софія Володимирівна
  32. Костюкова Софія Максимівна
  33. Земсков Іван Андрійович
  34. Логінов Артем Юрійович
  35. Крижановська Аліна Василівна
  36. БогушкаМаріяОлексіївна
  37. Березовець МаріяПавлівна
  38. Беркута КсеніяОлександрівна
  39. Федосенко ІванДмитрович
  40. Корнієнко Богдана-Валерія Владиславівна
  41. Лещина Родіон Андрійовия
  42. Перевозник Вероніка Вікторівна
  43. Дзюба Анастасія Іванівна
  44. Гарцилова Ольга Денисівна
  45. Пурхач Олег Дмитрович
  46. Герман Соня Романовна
  47. Сніжко Дарина Юріївна
  48. Мамона Єлизавета Ростиславівна
  49. Дробілко Олександр Юрійович
  50. Івасюк Наталія Іванівна
  51. Воробей Анжеліна Валеріївна
  52. Круцкевич Арсеній Сергійович
  53. Арсірій Єлизавета Дмитрівна
  54. Мойсеєв Даниїл Станіславович
  55. Шолом Дмитро Сергійович
  56. Філімоніхін Іван Велерійович
  57. Сидоренко Владислав Костянтинович
  58. Сибірська Анна Анатоліївна
  59. Скоробагата Крістіна Володимирівна
  60. Терновий Дмитро Геннадійович
  61. Литвин Олександра Сергіївна
  62. Кухарєва Марія Миколаївна
  63. Шульга Ольга Володимирівна
  64. Мась Анастасія Сергіївна
  65. Білик Діана Василівна
  66. Ткаченко Марія Володимирівна
  67. Ковтун Владислав Миколайович
  68. Тимчишин Софія-Анастасія Андріївна
  69. Шматненко Юліана Дмитрівна
  70. Воронцова Аліна Станіславівна
  71. Колесник Таісія Павлівна
  72. Яблоновська Яна Сергіївна
  73. Бондаренко Анастасія Василівна
  74. Череднюк Віолетта Андріївна
  75. Ліпатова Анна Анатоліївна
  76. Волошина Дар’я Олександрівна
  77. Вікулова Ірина Александрівна
  78. Шмиговська Вікторія Юріївна
  79. Куненко Владислав Андрійович
  80. Тесленко Марія Максимівна
  81. Гулюка Катерина Богданівна
  82. Марущак Марія Артемівна
  83. Романенко Владислав Дмитрович
  84. Дворовий Арсеній Костянтинович
  85. Миндик Христина Вікторівна
  86. Когут Марія-Маргарита Вікторівна
  87. Опанасюк Олег Олександрович

[НАВЕРХ]


ОПП«Режисура телебачення»
(заочна форма навчання)

[НАВЕРХ]

  1. Хорольський Сергій Олегович
  2. Лавріненко Іван Ярославович
  3. Гарцилова Ольга Денісівна
  4. Герман Софія Романівна
  5. Івашина Анастасія Юрівна
  6. Сидоренко Владислав Костянтинович
  7. Новацький Артем Олександрович
  8. Журба Аліна Миколаївна
  9. Костянтинов Артур Павлович
  10. Козлов Сергій Сергійович
  11. Тимчишин Софія-Анастасія Андріївна
  12. Яніцький Владислав Андрійович
  13. Можаєва Варвара Романівна
  14. Констянтинова Крістіна Юріївна
  15. Тимошенко Анна Генадіївна
  16. Ткачук Тимур Ігоревич
  17. Величко Ярослава Сергіївна
  18. Якимяк Юстина Олегівна
  19. Поліщук Катерина Денисівна
  20. Логінов Артем Юрійович

[НАВЕРХ]


ОПП«Режисура анімаційного фільму»

[НАВЕРХ]

  1. Бондаренко Дар'я Миколаївна
  2. Гушаіл Катерина Володимирівна
  3. Роман Марія Олегівна
  4. Кухленко Артур Олегович
  5. Богданенко Олксандра Олександрівна
  6. Григорчук Анна Олегівна
  7. Коновалова Анастасія Володимирівна
  8. Афанасьєва Марія Володимирівна
  9. Терехова Дар'я Олександрівна
  10. Одарін Даніїл Віталійович (пільга)
  11. Ліхачова Поліна Дмитрівна
  12. Остальцева Софія Олексіївна
  13. Пантін Олександр Володимирович
  14. Довгопола Анна Федорівна
  15. Михайлова Валентина Дмитрівна
  16. Шевчук Мар`я Сергіївна
  17. Бабкін Микита Дмитрович
  18. Дьомін Артем Олегович
  19. Бармак Діана Янівна
  20. Третяк Єлизар Ігорович
  21. Попова Валерія Валеріївна
  22. Турік Христина Сергіївна
  23. Предаченко Оксана Олегівна
  24. Хромченко АндрійАндрійович
  25. Нікітіна Катерина Євгенівна
  26. Зінчук Вікторія Вікторівна
  27. Мінжинєр Мілена Валеріївна
  28. Кіцан Дар’я Олександрівна
  29. Валько Юлія Любомирівна
  30. Поляріус Максим Олегович
  31. Бардахчиян Ольга Сергіївна
  32. Жильніков Олександр Віталійович
  33. Ксенда Олександра Максимівна
  34. Федченко Анастасія Ростиславівна
  35. Довгуша Олеся Вікторівна
  36. Мякеєв Антон Андрійович
  37. Матвієць Каріна Володимирівна
  38. Верзуп Анастасія Валеріївна
  39. Гулик Альона Миколаївна
  40. Кузьменко Олександра Вячеславівна
  41. Павлосюк Іван Олександрович
  42. Ковальчук Анна Сергіївна
  43. Дем`янчук Яна Зеновіївна
  44. Сазонова Вікторія Олегівна
  45. Івочкіна Катерина Сергіївна
  46. Грицюк Анастасія Володимирівна
  47. Городяненко Віра Олексївна
  48. Усенко Анастасія Романівна
  49. Бочаренко Анна Євгеніївна
  50. Білик Маргарита Олегівна


[НАВЕРХ]

ОПП«Режисура кіномонтажу»

[НАВЕРХ]

  1. Семчук Стефан Сергійович
  2. Газізулін Марат Вінерович.
  3. Сорокодзюб Єгор Павлович
  4. Дубровський Андрій Володимирович
  5. Довга Юлія Сергіївна
  6. Лавріненко Іван Ярославович
  7. Мокрій Вероніка Олексіївна
  8. Воронова Маргарита Павлівна
  9. Гарцилова Ольга Денисівна
  10. Круг Микита Юрійович
  11. Сокірченко Марія Денисівна
  12. Івасюк Наталія Іванівна
  13. Сириця Ілля Юрійович
  14. Дубініна Софія Олександрівна
  15. Діянчук Анна Віталівна
  16. Сидоренко Владислав Костянтинович
  17. Степанова Світлана Олександрівна
  18. Толстік Дмитро Олексійович
  19. Кухарєва Марія Миколаївна
  20. Осипенко Анастасія Олександрівна
  21. Шейкаш Аліна Олегівна
  22. Новацький Артем Олександрович
  23. Щукіна Ольга Володимирівна
  24. Луценко Кирило Ігорович
  25. Колінько Юлія Михайлівна
  26. Волошина Владислава Максимівна
  27. Острижнюк Марія Василівна
  28. Таргонський Микита Сергійович
  29. Заховайло Домінік Вячеславович
  30. Бойко Єлизавета Сергіївна
  31. Гуцуляк Святослав Тарасович
  32. Дробілко Олександр Юрійович
  33. Ліпатова Анна Анатоліївна
  34. Гаращук Аміна Віталіївна
  35. Міщенко Міхаіл Артурович
  36. Паденко Дар’я Ігорівна
  37. Лахоцька Юлія Олегівна

[НАВЕРХ]

ОПП «Режисура неігрового кіно»

[НАВЕРХ]

  1. Семчук Стефан Сергійович
  2. Артюшенко Анна Володимирівна
  3. Ігнатьков Микита Юрійович
  4. Дикун Анастасія Юріївна
  5. Газізулін Марат Вінерович
  6. Довгопола Анна Федорівна
  7. Юлюгіна Анна Сергіївна
  8. Сорокодзюб Єгор Павлович
  9. Тимченко Лаура Леонідівна
  10. Ратобильський Даніл Олександрович
  11. Крижановська Аліна Василівна
  12. Березовець Марія Павлівна
  13. Дяків Віталій Романович
  14. Лавріненко Іван Ярославович
  15. Воронова Маргарита Павлівна
  16. Герман Соня Романовна
  17. Гарцилова Ольга Денисівна
  18. Крук Микита Юрійович
  19. Гордієнко Поліна Ігорівна
  20. Сокірченко Марія Денисівна
  21. Івасюк Наталія Іванівна
  22. Савіна Діана Сергіївна
  23. Захарченко Тетяна Григорівна
  24. Лахоцька Юлія Олегівна
  25. Мальниченко Аліна Сергіївна
  26. Діянчук Анна Віталівна
  27. Сидоренко Владислав Костянтинович
  28. Степанова Світлана Олександрівна
  29. Сушицька Софія Максимівна
  30. Толстік Дмитро Олександрович
  31. Пентилюк Анастасія Василівна
  32. Сибірська Анна Анатолієвна
  33. Шейкаш Аліна Олегівна
  34. Кухарєва Марія Миколаївна
  35. Тимошенко Сергій Сергійович
  36. Новацький Артем Олександрович
  37. Щукіна Ольга Володимирівна
  38. Луценко Кирило Ігорович
  39. Борщенко Іван Олегович
  40. Ковтун Владислав Миколайович
  41. Часова Анна Сергіївна
  42. Коверзнєв Богдан Костянтинович
  43. Рульова Дарина Олександрівна
  44. Богушко Марія Олександрівна
  45. Павлосюк Іван Олександрович
  46. Воробей Анжеліка Володимирівна
  47. Потєєва Наталія Валерівна
  48. Загороднєв Тимур Артурович
  49. Остаповська Софія Даніїлівна
  50. Шмиговська Вікторія Юріївна
  51. Волонтер Валерія Олександрівна
  52. Гуцуляк Святослав Тарасович
  53. Курочка Злата Павлова
  54. Пухно Софія Романівна
  55. Тимошенко Катерина Евгенівна
  56. Гаращук Аміна Віталіївна
  57. Искра Олександр Олегович

[НАВЕРХ]

ОПП «Драматургія кіно і телебачення»

[НАВЕРХ]

  1. Колісник Олександра Сергіївна
  2. Гоголєва НікольМиколаївна
  3. Марченко Богдан Маркович
  4. ДегтяроваАнгелінаІгорівна
  5. Ходаковска Кристина Олександрівна
  6. СугмаГлібЄгорович
  7. БезбєдовАндрій Петрович
  8. ЛисюкДаріяДмитрівна
  9. Артюшенко Анна Володимирівна
  10. ДаніловаЄвгеніяОлександрівна
  11. Кібальник Олег Олегович
  12. Гармаш Єгор Олександрович
  13. РятобильськийДаніл Олександрович
  14. Ігнатьков Микита Юрійович
  15. Городіна Вероніка Андріївна
  16. Сорокодзюб Єгор Павлович
  17. Тимченко Лаура Леонідівна
  18. Павлушко Анастасія Андріївна
  19. Степанюк Назар Вадимович
  20. Замсков Іван Андрійович
  21. Лавріненко Іван Ярославович
  22. Скиба Дар’я Дмитрівна
  23. Герман Соня Романівна
  24. Гарцилова Ольга Денисівна
  25. Гордієнко Поліна Ігорівна
  26. Івасюк Наталія Іванівна
  27. Олійник Наталія Євгенівна
  28. СамошостІлля Ігорович
  29. Хапун Олена Миколаївна
  30. Лохоцька Юлія Олегівна
  31. Діємчук Анна Віталівна
  32. Антонова Євгенія Сиргіївна
  33. Шейкаш Аліна Олегівна
  34. Погорілко Данило Васильович
  35. Чемеров Іван Дмитрович
  36. Цикунова Лідія Павлівна
  37. Вигонний Денис Сергійович
  38. Ладогубець Богдан Володимирович
  39. Середа Анна Романівна
  40. Богушко Марія Олексіївна
  41. Воробей Анжеліка Володимирівна
  42. Мельніченко Ірина Сергіївна
  43. Слєпченко Марія Олександрівна
  44. Стаховська Богдана Сергіївна
  45. Голованова Ксенія Павлівна
  46. Щукіна Ольга Володимирівна
  47. Галюка Катерина Богданівна
  48. Пушкіна Поліна Сергіївна
  49. Добрянський Матвій Володимирович
  50. Марущак Марія Артемівна
  51. Харитоненко Вікторія Сергіївна
  52. Бородіна Вероніка Андріївна
  53. Зареченський Даніїл Олексійович

[НАВЕРХ]

ОПП «Звукорежисура»

[НАВЕРХ]

  1. Кандиба Владислава Володимирівна
  2. Джафаров Петро Олексійович
  3. Золтов Єлісей Валентинович
  4. Сітий Назар Володимирович (другий потік)
  5. Холохоренко Уляна Валерівна
  6. Димарчук Вероніка Максимівна
  7. Печуркіна Надія Юріївна
  8. Чеботаєв Денис Олегович
  9. Яровенко Даніель Сергійович
  10. Сакутін Богдан Андрійович
  11. Володін Михайло Сергійович
  12. Єфремова Ганна Юріївна
  13. Лесняк Діана Сергіївна
  14. Бенедіктов Валентин Володимирович
  15. Ткаченко Марія Володимирівна
  16. Вернослов Олексій Сергійович
  17. Ткачук Евгенія Евгеніївна
  18. Ромашова Аліна Вячеславівна
  19. Кудрявцева Таїсія Андріївна
  20. Данилюк Олексій Максимович
  21. Борхаленко Дар’я Анатоліївна
  22. Діденко Анастасія Сергіївна
  23. Василенко Олексій Вадимович
  24. Ходзинський Роман Андрійович
  25. Рудюк Роман Русланович
  26. Раковський Данило Сергійович
  27. Захарченко Даніїл Ігорович
  28. Громова Анфіса Олегівна
  29. Гарбуз Руслан Павлович
  30. Огороднік Дар’я Анатоліївна
  31. Москаленко Поліна Андріївна
  32. Данько Іван Петрович
  33. Гребенщиков Нікіта Костянтинович
  34. Пирогов Богдан Михайлович
  35. Єрмак Іларія Вікторівна
  36. Підгородецький Богдан Павлович
  37. Чорноморець Денис Ярославович
  38. Полухтович Максим Сергійович

[НАВЕРХ]

ОПП «Звукорежисура»
(заочна форма навчання)

[НАВЕРХ]

  1. Кандиба Владислава Володимирівна
  2. Сітий Назар Володимирович
  3. Холохоренко Уляна Валерівна
  4. Димарчук Вероніка Максимівна
  5. Печуркіна Надія Юріївна
  6. Чеботаєв Денис Олегович
  7. Сакурін Богдан Андрійович
  8. Єфремова Ганна Юріївна
  9. Лесняк Діана Сергіївна
  10. Єрмак Ілларія Вікторовна
  11. Товстоног Іван Олексійович
  12. Мельник Данило Сергійович
  13. Чавалюк Зоріслава Василівна
  14. Громова Анфіса Олегівна
  15. Пирогов Богдан Михайлович

[НАВЕРХ]


ОПП«Кінознавство»

[НАВЕРХ]

  1. Ходаковська Кристина Олександрівна
  2. Марченко Богдан Маркович
  3. Пантін Олександр Володимирович
  4. Сушицька Софія Максимівна
  5. Жучинський Святослав Ігорович
  6. Герман Соня Романовна
  7. Петига Юлія Андріївна
  8. Тимошенко Сергій Сергійович
  9. Онопрієнко Олександр Володимирович
  10. Чемеров Іван Дмитрович
  11. Ебрахіні Софія Асгарівна
  12. Лотоцька Олеся Юріївна
  13. Соколенко Крістіан
  14. Літовкіна Марина Олександрівна
  15. Островська Альона Станіславівна
  16. Павлова Ольга Павлівна

[НАВЕРХ]


ОПП«Кінознавство»
(заочна форма навчання)

[НАВЕРХ]

  1. Герман Соня Романовна
  2. Філіпова Софія Володимирівна
  3. Тимчишин Софія-Анастасія Андріївна
  4. Панченко Соломія Олександрівна
  5. Гаврилюк Ярина Іванівна
  6. Літовкіна Марина Олександрівна

[НАВЕРХ]


ОПП «Кінооператорство»

[НАВЕРХ]

  1. Діденко Максим Олександрович
  2. Коваль Анастасія Вячеславівна
  3. Войтків Богдан Валентинович
  4. Остроушко Юлія Іллівна
  5. Ткачук Маргарита Ігорівна
  6. Музиченко Софія Юріївна
  7. Ковтун Владислав Миколайович
  8. ДонецьДаринаІгорівна
  9. Мартиненко Валерія Ігорівна
  10. Големчук Дмитро Іванович
  11. Димченко Ігор Володимирович
  12. Жаровський Валентин Ігорович
  13. Бондарчук Марк Володимирович
  14. Жмурко Артур Андрійович
  15. Байцим Олег Костянтинович
  16. Лейбенко Ярослав Володимирович
  17. Піхоцька Юлія Вадимівна
  18. Пасічна Яна Олексіївна
  19. Тарін Ернест Ігорович
  20. Запорожченко Андрій Віталійович
  21. Чупрін Данило Святославович
  22. Дубравський Андрій Володимирович
  23. Ляпін Кирил Родіонович
  24. Ялініч Маргарита Володимирівна
  25. Рожок Софія Володимирівна
  26. Подзолкін Артур Олексійович
  27. Крижановська Аліна Василівна
  28. Вдовиченко Олександра Юріївна
  29. Юр’єва Аліна Олегівна
  30. Алтунін Дмитро Даніілович
  31. Воронкова Дар’я Олександрівна
  32. Парфило Артем Олегович
  33. Базюченко Катерина Дмитрівна
  34. Самчук Олесь Олександрович
  35. Рубан Ігор Олегович
  36. Козак Олексій Олегович
  37. Плетенецька Олександра Андріївна
  38. Мостовий Богдан Олексійович
  39. Демченко Марія Тарасівна
  40. Данилко Максим Миколайович
  41. Трофименко Павло Петрович
  42. Ліпчук Іванна Ігорівна
  43. Карпова Яна Володимирівна
  44. Загорулько Владислав Сергійович
  45. Соколенко Крістіан
  46. Ликов Ярослав Юрійович
  47. Мельник Віталій Юрійович
  48. Карпій Микита Андрійович
  49. Корсунський Давид Віталійович
  50. Юрченко Артем Євгенович
  51. Касько Олеся Олегівна
  52. Петріщев Андрій Олександрович
  53. Бугрій Софія Василівна
  54. Савосійна Олена Андріївна
  55. Новохатній Микита Сергійович
  56. Дідківський Денис Миколайович
  57. Іваненко Микола Олександрович
  58. Северінко Олександр Олександрович
  59. Літвінюк Арсеній Андрійович
  60. Павлишин Микита Ігорович
  61. Роженцев Олександр Олександрович
  62. Смольнікова Аліса Олександрівна
  63. Рудніцький Владислав Анатолійович
  64. Савон Віталій Юрійович
  65. Прокопьєв Володимир Генадійович
  66. Пелих Іван Ігорович

[НАВЕРХ]


ОПП «Кінооператорство» (заочна форма навчання)

[НАВЕРХ]

  1. Димченко Ігор Володимирович
  2. Молодожена Максим Андрійович
  3. Юрченко Артем Євгенович
  4. Савосійна Олена Андріївна
  5. Смольнікова Аліса Олександрівна
  6. Величко Ярослава Сергіївна


ОПП «Організація кінотелевиробництва»

[НАВЕРХ]

  1. Тер-Аванесова Римма Сергіївна
  2. Демченко Катерина Олександрівна
  3. Заіка Лука Олексійович
  4. Пантюх Марія Олександрівна
  5. Сірко Валерія Віталіївна
  6. Близнюк Ангеліна Ігорівна
  7. Федосенко Вероніка Олександрівна
  8. Островська Альона Станіславівна
  9. Крижановська Аліна Василівна
  10. Харитонов Андрій Олексійович
  11. Коваленко Андрій Олегович
  12. Рудчик Єва Андріївна
  13. Науміч Надія Василівна
  14. Рутьян Олександра Евгеніївна
  15. Калашник Денис Андрійович
  16. Орлова Олександра Олександрівна
  17. Стеценко Марина Дмитрівна
  18. Антоненко Каріна Евгеніївна
  19. Воронцова Аліна Станіславівна
  20. Білик Діана Василівна
  21. Філіпова Софія Володимирівна
  22. Щукіна Ольга Володимирівна
  23. Никифоров Олексій Олександрович
  24. Літовкіна Марина Олександрівна

[НАВЕРХ]


ОПП«Організація кінотелевиробництва»
(заочна форма навчання)

[НАВЕРХ]

  1. Маргусевич Ольга Сергіївна
  2. Заіка Лука Олексійович
  3. Барсук Олександра Сергіївна
  4. Антоненко Каріна Евгеніївна
  5. Козлов Сергій Сергійович
  6. Філіпова Софія Володимирівна
  7. Никифоров Олексій Олександрович
  8. Літовкіна Марина Олександрівна


 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co