КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


02-09 липня 2019 // Прізвище вступників із зазначенням дати проходження конкурсу

***


II потік:




На ІІ потік

Акторське мистецтво театру і кіно (україномовний курс, жінки)
Перше творче випробування «Виконання літературних творів»
Творче випробування відбудеться 09 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Алєксєєва Любов Сергіївна
  2. Артем’юк Мар’яна Валентинівна
  3. Бабак Наталія Володимирівна
  4. Балута Катерина Леонідівна
  5. Бальбух Любов Петрівна
  6. БельхадріАміраНуреддінівна
  7. Біла Крістіна Андріївна
  8. БіленкоАріна Олексіївна
  9. Біленко Дарія Генадіївна
  10. Богданова Вікторія Олегівна
  11. Бурдейна Анастасія Олегівна
  12. Вєліна Алла Володимирівна
  13. Вінцевич Владислава Валентинівна
  14. Возна Дарія Петрівна
  15. Войтенко Валерія Олегівна
  16. Воробйова Діана Володимирівна
  17. Гаврилюк Аліна Олександрівна
  18. Глєба Владислава Сергіївна
  19. Голівець Олександра Ярославівна
  20. Гончаренко Олександра Миколаївна
  21. Гордина Катерина Ігорівна
  22. Гудкова Марія Динисівна
  23. Гудько Вікторія Віталіївна
  24. Гук Лідія-Марія Робертівна
  25. Демків Юлія Володимирівна
  26. Демчук Алла Олексіївна
  27. Деркач Вікторія Віталіївна
  28. ДжумунДжуліана Русланівна
  29. Дзядченко Анна Іванівна
  30. Дмитренко Аліна Володимирівна
  31. Донець Аліна Олександрівна
  32. Жмурко Карина Олегівна
  33. Замятіна Ольга Андріївна
  34. Кварцяна Марія Олександрівна
  35. Кіяниця Ірина Анатоліївна
  36. Коваль Агнія Тимурівна
  37. Ковбаса Валерія Олександрівна
  38. Ковтун Владислава Сергіївна
  39. Колесник Софія Вікторівна
  40. Крюкова Лілія Валентинівна
  41. Кубань ЛейлаАрзуманівна
  42. Кудрицька Вікторія Вікторівна
  43. Лахманюк Марія Олександрівна
  44. Лашкул Марина Василівна
  45. ЛевіцькаКаріна Василівна
  46. Левкун Анастасія Павлівна
  47. Липовецька Вікторія Вадимівна
  48. Лінник Соломія Миколаївна
  49. Літвінська Мирослава Олегівна
  50. Лойок Єлизавета Сергіївна
  51. Лонська Ксенія Костянтинівна
  52. Люлька Вікторія Романівна
  53. Макаренко Анастасія Сергіївна
  54. Марковська Олександра Павлівна
  55. Марчук Вікторія Радиславівна
  56. Мельник Галина Михайлівна
  57. Мельник Іванна Валеріївна
  58. Мельник Марія Станіславівна
  59. Мельниченко Дар’я Володимирівна
  60. Мироненко Олександра Сергіївна
  61. Митрога Вікторія Василівна
  62. Мітрова Софія Борисівна
  63. Мошко Аліна Сергіївна
  64. Муха Марта Ярославівна
  65. Нєсмєянова Марина Олексіївна
  66. Нікітенко Анастасія Владиславівна
  67. Озадовська Юлія Володимирівна
  68. Ольшевська Маргарита Олегівна
  69. Омельчак Марія Андріївна
  70. Оніпко Катерина Сергіївна
  71. Опря Валерія Валеріївна
  72. Палій Поліна Станіславівна
  73. Парфьонова Анастасія Андріївна
  74. Перепеча Ангеліна Анатоліївна
  75. Петрик Марина Миколаївна
  76. Половинко Анна Володимирівна
  77. Прокопенко Валентина Сергіївна
  78. Прядко Карина Василівна
  79. Ралко Лада-Олександра Володимирівна
  80. Рекечанська Єлизавета Миколаївна
  81. Рисіч Валерія Валеріївна
  82. Рожевська Мілана Анатоліївна
  83. Рубан Аліна Андріївна
  84. Руда Олена Михайлівна
  85. Сардарова Ніка Романівна
  86. Свиртун Анжеліка Романівна
  87. Слюсаренко Софія Несторівна
  88. Смєюха Вікторія Ігорівна
  89. Соломаха Вікторія Іванівна
  90. Сороколіт Вікторія Володимирівна
  91. Сподарик Дарина Василівна
  92. Стаховська Богдана Сергіївна
  93. Стеценко Марина Дмитрівна
  94. Суботіна Єлизавета Сергіївна
  95. Тарасюк Дар’я Сергіївна
  96. Тимчишин Софія-Анастасія Андріївна
  97. Ткачук Лада Вікторівна
  98. Товстоп’ят Марина Володимирівна
  99. Трепет Анна Юріївна
  100. Харчилова Анастасія Леонідівна
  101. Ходаківська Уляна Андріївна
  102. Хоменко Анна Сергіївна
  103. Швед Ярослава Григорівна
  104. Шевченко Каріна Олександрівна
  105. Ярмоленко Діана Миколаївна

[НАВЕРХ]



На ІІ потік

Акторське мистецтво театру і кіно (чоловіки, україномовний курс)

Перше творче випробування «Виконання літературних творів»
Творче випробування відбудеться 09 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Барбул Кирило Олександрович
  2. Безпалько Данило Сергійович
  3. Бердичевський Владислав Сергійович
  4. Войцещук Богдан Володимирович
  5. Дзюбенко Олексій Олександрович
  6. Дринь Владислав Юрійович
  7. Дрофяк Юрій Миколайович
  8. Звонцов Юрій Сергійович
  9. Золочевський Дмитро Юрійович
  10. Коренівський Владислав Олександрович
  11. Крок Северин Ярославович
  12. Кудлінський Андрій Володимирович
  13. Кутовий Максим Дмитрович
  14. Маціюк Владислав Володимирович
  15. Михайлів Назар Андрійович
  16. Михайловський Олександр Вадимович
  17. Мірошник Ілля Артемович
  18. Муценко Кирило Валентинович
  19. Нгуєв Хай Фонг Дмитро Віньович
  20. Неволько Володимир Олександрович
  21. Онищенко Єгор Володимирович
  22. Охремчук Дмитро Віталійович
  23. Павловський Георгій Денисович
  24. Пархоменко Владислав Олександрович
  25. Петрівський Денис Русланович
  26. Половко Єгор Сергійович
  27. Самошост Ілля Ігорович
  28. Синюгін Максим Денисович
  29. Сисоєв Дмитро Андрійович
  30. Терехов Павло Володимирович
  31. Ушаков Андрій Петрович
  32. Фомін Олександр Сергійович
  33. Шилов Ярослав Олександрович
  34. Шолом Дмитро Сергійович
  35. Якимчук Ігор Володимирович
  36. Якобчук Олександр Олегович


[НАВЕРХ]


На ІІ потік

Акторське мистецтво театру і кіно (жінки, російськомовний курс)

Перше творче випробування «Виконання літературних творів»
Творче випробування відбудеться 09 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Андоній Анастасія Олександрівна
  2. Барилюк Анастасія Володимирівна
  3. Бельхадрі Аміра Нуреддінівна
  4. Біленко Дарія Геннадіївна
  5. Воробйова Діана Володимирівна
  6. Гончарук Вікторія Миколаївна
  7. Зубко Софія Сергіївна
  8. Ільчук Вікторія Сергіївна
  9. Кальвін Валерія Сергіївна
  10. Капсевич Анастасія Віталіївна
  11. Кулєшова Вероніка
  12. Левіна Софія Олександрівна
  13. Липовецька Вікторія Вадимівна
  14. Лисник Наталія Олександрівна
  15. Перепеча Ангеліна Анатоліївна
  16. Посольша Валерія Валеріївна
  17. Прокопенко Валентина Сергіївна
  18. Прокопенко Юлія Олександрівна
  19. Рубан Аліна Андріївна
  20. Руденко Олександра Родіонівна
  21. Семенова Джаміліна Джамілівна
  22. Сірик Анна Володимирівна
  23. Смєюха вікторія Ігорівна
  24. Смірна Світлана Юріївна
  25. Соломонова Ангеліна Дмитрівна
  26. Сорокіна Глафіра Олексіївна
  27. Сулим Юлія Ігорівна
  28. Суміна Маргарита Максимівна
  29. Ткаченко Марія Володимирівна
  30. Холевчук Єва Володимирівна
  31. Шалімова Олена Вячеславівна
  32. Шестопалова Ангеліна Сергіївна
  33. Шульгіна Аліна Павлівна
  34. Юлюгіна Анна Сергіївна
  35. Яремнюк Вікторія Дмитрівна

[НАВЕРХ]




На ІІ потік

Акторське мистецтво театру і кіно (чоловіки, російськомовний курс)
Перше творче випробування «Виконання літературних творів»
Творче випробування відбудеться 09 липня 2019 року о 10.00


[НАВЕРХ]

  1. Барбул Кирило Олександрович
  2. Волошин Олександр Ігорович
  3. Восканян Едмон Мартунович
  4. Вояк Владислав Сергійович
  5. Головко Іван Олександрович
  6. Гура Валентин Максимович
  7. Жевнєров Ілля Михайлович
  8. Заболотний Ігор Євгенович
  9. Калашник Денис Андрійович
  10. Козуб Андрій Русланович
  11. Левінський Марк Станіславович
  12. Муценко Кирило Валентинович
  13. Онищенко Єгор Володимирович
  14. Охремчук Дмитро Віталійович
  15. Петрівський Денис Русланович
  16. Скибенко Андрій Павлович
  17. Сметанін Тимур Миколайович
  18. Солодун Владислав Вадимович
  19. Терехов Павло Володимирович
  20. Ференцов Денис Дмитрович
  21. Шведенко Дмитро Юрійович
  22. Шилов Ярослав Олександрович
  23. Штанін Андрій Олександрович
  24. Якобчук Олександр Олегович

[НАВЕРХ]


Список вступників за ОПП «Акторське мистецтво театру і кіно»
(російськомовний курс, жінки)

Другий етап творчого випробування
«Співбесіда»

Конкурс відбудеться 06 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Андрієнко Дарія Олександрівна
  2. Березняк Діна Олегівна
  3. Білоголова Олександра Володимирів
  4. Величко Оксана Валеріївна
  5. Власенко Ангеліна Юріївна
  6. Воробєй Анастасія Віталіївна
  7. Гасанова Олександра Махірівна
  8. Головата Софія Глібівна
  9. Гура Маргарита Андріївна
  10. Гущик Софія Сергіївна
  11. Данилова Оксана Юріївна
  12. Денисюк Анна Валентинівна
  13. Дмитренко Аліна Володимирівна
  14. Зайцева Анастасія Олександрівна
  15. Кириченко Софія Дмитрівна
  16. Коваленко Вероніка Олександрівна
  17. Коваленко Діана Сергіївна
  18. Ковальова Яна Володимирівна
  19. Козицька Вікторія Вікторівна
  20. Койчева Анна Валеріївна


    [НАВЕРХ]

    Конкурс відбудеться 07 липня 2019 року о 10.00


  21. Косьміна Ольга Олегівна
  22. Лавринець Катерина Сергіївна
  23. Лебедева Олена Владиславівна
  24. Літвинська Мирослава Олегівна
  25. Мавленко Дарина Михайлівна
  26. Москаленко Єлизавета Володимирів
  27. Нікітенко Анастасія Владиславівна
  28. Новікова Дар`я Дмитрівна
  29. Панасюк Олена Василівна
  30. Панфілова Олександра Євгеніївна
  31. Пілюгіна Анна Юріївна
  32. Романюк Ірина Сергіївна
  33. Сидорук Софія Олесівна
  34. Сингаїівська Маргарита Сунілівна
  35. Слободянюк Крістіна Ігорівна
  36. Степанкова Дарина Костянтинівна
  37. Стружак Анастасія Олегівна
  38. Чернявська Анна Андріївна
  39. Шакірова Анастасія Андріївна
  40. Шапаєва Олександра В’ячеславівна
  41. Ярмоленко Майя Богданівна

[НАВЕРХ]


Список вступників за ОПП «Акторське мистецтво театру і кіно»
(україномовний курс, жінки)

Другий етап творчого випробування
«Співбесіда»

Конкурс відбудеться 06 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Адаменко Марина Дмитрівна
  2. Бессараб Наталія Олегівна
  3. Борисюк Анна Віталіївна
  4. Брикалова Галина Дмитрівна
  5. Ващенко Алєся Володимирівна
  6. Величко Оксана Валеріївна
  7. ВласенкоАнгелина Юріївна
  8. Воронич Анна Василівна
  9. Воротняк Юлія Романівна
  10. Гасанова Ельвіра Сейфаддінівна
  11. Гіденко Анна Олексіївна
  12. Гопко Валерія Віталіївна
  13. Горецька Катерина Ігорівна
  14. Гура Маргарита Андріївна
  15. Гущик Софія Сергіївна
  16. Дзюба Анастасія Іванівна
  17. Дзядченко Анна Іванівна
  18. Євдощук Катерина Дмитрівна
  19. Жара Ірина Ігорівна
  20. Зайцева Анастасія Олександрівна
  21. Захаренко Анастасія Костянтинівна
  22. Захілько Анастасія Олегівна
  23. Зуєва Марія Олександрівна
  24. Івахненко Анастасія Валентинівна
  25. Карпіна Устина Костянтинівна
  26. Касімовська Діана Олексіївна
  27. Квас Оксана Ігорівна
  28. Кириченко Софія Дмитрівна
  29. Койчева Анна Валеріївна
  30. Комарова Анастасія Сергіївна
  31. Корогодова Анастасія Віталіївна
  32. Кулік Ніка Вікторівна
  33. Куришко Софія Віталіївна
  34. Ларіонова Катерина Андріївна
  35. Линник Христина Ігорівна
  36. Лісничук Юлія Ігорівна
  37. Лобко Ірина Олександрівна
  38. Малоок Вікторія Леонідівна
  39. Марценюк Маргарита Олегівна
  40. Москаленко Єлизавета Володимир
  41. Ниципорович Лілія Сергіївна
  42. Новікова Дар`я Дмитрівна
  43. Орлюк Маргарита Олександрівна
  44. Осмоловська Анастасія Динисівна
  45. Палко Анастасія Сергіївна

    [НАВЕРХ]


    Конкурс відбудеться 07 липня 2019 року о 10.00

    [НАВЕРХ]

  46. Панфілова Олександра Євгенівна
  47. Пашковська Уляна Володимирівна
  48. Пономаренко Даяна Андріївна
  49. Попова Діана Юріївна
  50. Проценко Дар’я Вадимівна
  51. Пукас Анна Андріївна
  52. Реділа Юлія Вікторівна
  53. Сай Єва Олександрівна
  54. Самборська Анастасія Ігорівна
  55. Сапожнік Софія Юріївна
  56. Сегейда Олександра Олександрівна
  57. Семенюк Антоніна Андріївна
  58. Сірик Анна Володимирівна
  59. СлобадянюкКрістіна Ігорівна
  60. Смолярчук Олена Петрівна
  61. Снітко Олександра Андріївна
  62. Степанкова Дарина Костянтинівна
  63. Сторожук Діана Вікторівна
  64. Стружак Анастасія Олегівна
  65. ТроцюкКаріна Володимирівна
  66. Федоренко Катерина Степанівна
  67. Хахуда Яна Юріївна
  68. Холевчук Єва Володимирівна
  69. Чайка Олеся Анатоліївна
  70. Чорба Неллі Вікторівна
  71. Шакірова Анастасія Андріївна
  72. Шамрай Олімпіада Олександрівна
  73. Шевченко Катерина Сергіївна
  74. Шокля Любава Олександрівна
  75. Шприхер Вікторія Віталіївна
  76. Ярмоленко Майя Богданівна

[НАВЕРХ]



Акторське мистецтво театру і кіно
(чоловіки, українськомовний курс)

Перший етап творчого випробування
«Виконання літературних творів»

Конкурс відбудеться 04 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Резнюк Володимир Андрійович
  2. Стожко Даніїл Максимович
  3. Гнатів Михайло Васильович
  4. Козін Андрій Васильович
  5. Зінченко Ілля Віталійович(на 09.07)
  6. Дяків Матвій Михайлович
  7. Тюлькін Даніїл Олександрович
  8. Козловський Богдан Юрійович
  9. Бельцик Андрій Михайлович
  10. Бешлега Максим Віталійович
  11. Сусєков Дмитро Андрійович
  12. Булашенко Анатолій Анатолійович
  13. Улещенко Тимур Андрійович
  14. Баранов Олексій Вікторович
  15. Руденко Максим Миколайович
  16. Волошин Олександр Ігорович
  17. Шилов Ярослав Олександрович(на 09.07)
  18. Калашник Денис Андрійович
  19. Бургонов Денис Федорович
  20. Синюгін Максим Денисович
  21. Середюк Роман Олександрович
  22. Бондарев Ігор Ігорович
  23. Волинець Владислав Володимирович
  24. Кобрін Остап Русланович
  25. Петренко Ілля Андрійович
  26. Баськов Данило Сергійович
  27. Городнічев Гліб Вікторович
  28. Волинець Владислав Вікторович
  29. Волк Владислав Сергійович
  30. Ігнатов Артем Віталійович
  31. Пустовий Дмитро Юрійович
  32. Самойленко Віктор Сергійович
  33. Мотринчук Кіріл Сергійович
  34. Свистунов Іван Дмитрович
  35. Орлов Станіслав Сергійович
  36. Теа Іларіон-Модест
  37. Капличний Олександр Володимирович
  38. Кутовий Максим Дмитрович
  39. Гура Валентин Максимович
  40. Самошост Ілля Ігорович
  41. Головко Іван Олександрович
  42. Мегедь Михайло Юрійович
  43. Сопілко Олексій Михайлович
  44. Наімі Арслан Мір Валі
  45. Стефлюк Назарій Юрійович
  46. Подтинчинко Сергій Олександрович
  47. Кушніренко Ілля Євгенійович
  48. Михайловський Олександр Вадимович
  49. Шведенко Дмитро Юрійович
  50. Шолом Дмитро Сергійович
  51. Скибенко Андрій Павлович
  52. Ференцов Денис Дмитрович
  53. ДимченкоДавід Андрійович
  54. Нгуєв Хай Фонг Дмитро Віньович
  55. Сьомкін Ярослав Віталійович
  56. Дяченко Андрій Олегович
  57. Оніщенко Дмитро Вікторович
  58. Шкуратов Владислав Русланович

    [НАВЕРХ]


    Конкурс відбудеться 05 липня 2019 року о 10.00


  59. Крушинський Станіслав Олегович
  60. Паладін Ілля Геннадійович
  61. Сивка Данило В’ячеславович
  62. Борщенко Іван Олегович
  63. Карачев Ілля Андрійович
  64. Шлапак Володимир Олександрович
  65. Романовський Максим Русланович
  66. Зіберт Даніла Сергійович
  67. Коломієць Данило Олександрович
  68. Васканян Едмон Мартунович
  69. Луценко Кирило Ігорович
  70. Кузьмічов Артур Сергійович
  71. Щіпець Артем Станіславович
  72. Шамурадов Артем Оразбердійович
  73. Солодун Владислав Вадимович
  74. Яценко Олександр Олегович
  75. Михайлів Назар Андрійович
  76. Беневитський Данило Геннадійович
  77. Безпалько Данило Сергійович
  78. Ханін Віталій Олегович
  79. Кучерявенко Роман Олександрович
  80. Ковальчук Дмитрій Вадимович
  81. Вінницький Дмитро Миколайович
  82. Забуранний Прохор Андрійович
  83. Коренівський Владислав Олександрович(на 09.07)
  84. Лебідь Олексій Юрійович
  85. Сисоєв Дмитро Андрійович
  86. Шевчук Назарій Миколайович
  87. Неволько Володимир Олександрович
  88. Якимчук Ігор Володимирович
  89. Баб’як Павло Романович
  90. Славський Богдан Сергійович
  91. Онищенко Єгор Володимирович
  92. Пілюченко Володимир Дмитрович

[НАВЕРХ]


Акторське мистецтво театру і кіно
(чоловіки, російськомовний курс)

Перший етап творчого випробування
«Виконання літературних творів»

Конкурс відбудеться 04 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Славський Богдан Сергійович
  2. Резнюк Володимир Андрійович
  3. Завальнюк Данііл Вікторович
  4. Руденко Максим Миколайович
  5. Шилов Ярослав Олександрович
  6. Жевнєров Ілля Михайлович
  7. Онищенко Єгор Володимирович
  8. Пустовий Дмитро Юрійович
  9. Сиваненко Ігор Вікторович
  10. Мотринчук Кіріл Сергійови
  11. Сусєков Дмитро Андрійович
  12. Орлов Станіслав Сергійович
  13. Капличний Олександр Володимирович
  14. Мегедь Михайло Юрійович
  15. Подтинченко Сергій Олександрович
  16. Кушніренко Ілля Євгенійович
  17. Марченко Мирослав Максимович
  18. Димченко Давід Андрійович
  19. Нгуєн Хай Фонг Дмитро Віньович
  20. Сьомкін Ярослав Віталійович
  21. Оніщенко Дмитро Вікторович
  22. Крушинський Станіслав Олегович
  23. Паладін Ілля Геннадійович
  24. Романовський Максим Русланович
  25. Карачев Ілля Андрійович
  26. Гура Валентин Максимович
  27. Голуб Андрій Олександрович
  28. Кузьмічов Артур Сергійович
  29. Діденко Георгій Ігорович
  30. Вояк Владислав Сергійович
  31. Яценко Олександр Олегович
  32. Козуб Андрій Русланович
  33. Штанін Андрій Олександрович
  34. Самойленко Віктор Сергійович
  35. Реуцой Дорін Степанович

[НАВЕРХ]







Акторське мистецтво театру і кіно
(жінки, україномовний курс)

Перший етап творчого випробування
«Виконання літературних творів»

Конкурс відбудеться 03 липня 2019 року о 10.00

[НАВЕРХ]

  1. Кулєшова Вероніка Дмитрівна
  2. Захаренко Анастасія Костянтинівна
  3. Борисюк Анна Віталіївна
  4. Луцик Анна Сергіївна
  5. Ковбаса Валерія Олександрівна
  6. Сторожук Діана Вікторівна
  7. Зубко Софія Сергіївна
  8. Гущик Софія Сергіївна
  9. ВойцеховськаМілена Олександрівна
  10. Жигалова Кристина Олегівна
  11. Шварньова Марія Олександрівна
  12. Карпіна Устина Костянтинівна
  13. Білоконь Владислава Олегівна
  14. Степанкова Дарина Костянтинівна
  15. ВласенкоАнгелина Юріївна
  16. Мась Анастасія Сергіївна
  17. Ниципорович Лілія Сергіївна
  18. Ланова Катерина Олександрівна
  19. Неплій Анна Віталіївна
  20. Ващенко Алєся Володимирівна
  21. Зосенко Дарія Олегівна
  22. Величко Оксана Валеріївна
  23. Квас Оксана Ігорівна
  24. Дашкевич Марія Михайлівна
  25. Корчевна Анастасія Федорівна
  26. Лозовська Анастасія Сергіївна
  27. Заблоцька Вероніка Валеріївна
  28. Войнова Юлія Олександрівна
  29. Гурська Аліна Іванівна
  30. Демків Юлія Володимирівна
  31. Суржик Поліна Олександрівна
  32. Войтенко Валерія Олегівна
  33. Мястковська Ангеліна Олегівна
  34. Чепіль Марія Михайлівна
  35. ПонімашКатерина Володимирівна
  36. Артем’юк Мар’яна Валентинівна
  37. Власюк Олександра Геннадіївна
  38. Шалімова Олена Вячеславівна
  39. Рожевська Мілана Анатоліївна
  40. Цесарчук Єлизавета Євгенівна
  41. Хамхіль Юлія Романівна
  42. Мортко Анастасія Миколаївна
  43. Марчук Вікторія Андріївна
  44. Шуляк Марина Олександрівна
  45. Юрко Поліна Сергіївна
  46. Сегейда Олександра Олександрівна
  47. Адаменко Марина Дмитрівна
  48. Теплюк Анастасія Ігорівна
  49. Богданова Вікторія Олегівна
  50. Сохацька Євгенія Андріївна
  51. Гринтус Тетяна Андріївна
  52. Дерев’янко Аліна Олександрівна
  53. Сулим Юлія Ігорівна
  54. Бондарець Марія Халідівна
  55. Дмитренко Аліна Володимирівна
  56. Трепет Анна Юріївна
  57. Мнішенко Дар’я Русланівна
  58. Хелевінська Єлизавета Сергіївна
  59. Секрет Катерина В’ячеславівна
  60. Коцапир Сніжана Володимирівна
  61. Сарафін Валерія Віталіївна
  62. Шупак Ангеліна Віталіївна
  63. Мінасян Єлизавета Вадимівна
  64. Малоок Вікторія Леонідівна
  65. Гасанова Олександра Махірівна
  66. Зварич Таїсія Юріївна
  67. Кирілюк Інна Олександрівна
  68. Таран Софія Віталіївна
  69. БельхадріАміраНуреддінівна
  70. Ярмоленко Діана Миколаївна
  71. Алєксєєва Любов Сергіївна
  72. Бурдейна Анастасія Олегівна
  73. Дзядченко Анна Іванівна
  74. Марковська Олександра Павлівна
  75. Кубань ЛейлаАрзуманівна
  76. Козар Анастасія Богданівна
  77. Мироненко Олександра Сергіївна
  78. Семенюк Лілія Зеновіївна
  79. Горецька Катерина Ігорівна
  80. Коваль Анна Олександрівна
  81. Кухарчук Дарина Ігорівна
  82. Терешкович Ірина Володимирівна
  83. Оніпко Катерина Сергіївна
  84. Деркач Вікторія Віталіївна
  85. Стаховська Богдана Сергіївна
  86. Макаренко Анастасія Сергіївна
  87. Вєліна Алла Володимирівна
  88. Вернер Поліна Дмитрівна
  89. Нікітенко Анастасія Владиславівна
  90. Артюшенко Анна Володимирівна

[НАВЕРХ]


    1. Неплій Анна Віталіївна
    2. Величко Оксана Валеріївна
    3. Ковальова Яна Володимирівна
    4. Крюкова Лілія Валентинівна
    5. Суржик Поліна Олександрівна
    6. Смірна Світлана Юріївна
    7. Мунтян Олена Олексіївна
    8. Юрко Поліна Сергіївна
    9. Сороколіт Вікторія Володимирівна
    10. Панімаш Катерина Володимирівна
    11. Рожевська Мілана Анатоліївна
    12. Семенова Джаміліна Джамілівна
    13. Адаменко Марина Дмитрівна
    14. Теплюк Анастасія Ігорівна
    15. Ільчук Вікторія Сергіївна
    16. Холевчук Єва Володимирівна
    17. Бронза Анастасія Олегівна
    18. Синиця Катерина Олександрівна
    19. Гасанова Олександра Махірівна
    20. Кирилюк Інна Олександрівна
    21. Бельхадрі Аміра Нуреддінівна
    22. Жукова Софія Георгіївна
    23. Кубань Лейла Арзуманівна
    24. Прокопенко Валентина Сергіївна
    25. Фетісова Арина Вікторівна
    26. Коваль Анна Олександрівна
    27. Деркач Вікторія Віталіївна
    28. Шевченко Анастасія Сергіївна
    29. Яремнюк Вікторія Дмитрівна

    [НАВЕРХ]


    Акторське мистецтво театру і кіно.
    (жінки, україномовний курс)

    Перший етап творчого випробування
    «Виконання літературних творів»

    Конкурс відбудеться 02 липня 2019 року о 10.00

    [НАВЕРХ]

    1. Александрова Анна Сергіївна
    2. Бабська Дарія Леонідівна
    3. Біленко Дарія Генадіївна
    4. Богорад Анастасія Володимирівна
    5. Бойко Ірина Владиславівна
    6. Бойко Марія Володимирівна
    7. Вишняк Катерина Дмитрівна
    8. Воробєй Анастасія Віталіївна
    9. Воронич Анна Василівна
    10. Гіденко Анна Олексіївна
    11. Голівець Олександра Ярославівна
    12. Горобчук Мирослава Олексанрівна
    13. Гришина Владислава Севастянівна
    14. Гудкова Марія Динисівна
    15. Гук Лідія-Марія Робертівна
    16. Гура Маргарита Андріївна
    17. Дзюба Анастасія Іванівна
    18. Дорошенко Лілія Любомирівна
    19. Євгеньєева Софія Юріївна
    20. Журба Аліна миколаївна
    21. Захілько Анастасія Олегівна
    22. Зуєва Марія Олександрівна
    23. Касімовська Діана Олексіївна
    24. Кіт Дарія Вікторівна
    25. Коваленко Вероніка Олександрівна
    26. Койчева Анна Валеріївна
    27. Конохова Катерина Володимирівна
    28. Корінська Марина Олександрівна
    29. Костюк Валерія Володимирівна
    30. Кулік Ніка Вікторівна
    31. Куришко Софія Віталіївна
    32. Куценко Ангеліна Владиславівна
    33. Левкун Анастасія Павлівна
    34. Лисенко Анастасія Олександрівна
    35. Лисник Наталія Олександрівна
    36. Лісова Поліна Анатоліївна
    37. Літвінська Мирослава Олегівна
    38. Лукашенко Анастасія Олександрівна
    39. Максим Олександра Миколаївна
    40. Маресьева Марія Денисівна
    41. Мартинюк Єва Євгенівна
    42. Марфіна Ольга Олександрівна
    43. Марценюк Маргарита Олегівна
    44. Микитенко Юлія Євгенівна
    45. Нікітенко Аліна Олегівна
    46. Опря Валерія Валеріївна
    47. Осмоловська Анастасія Динисівна
    48. Панасенко Марія Євгенівна
    49. Панфілова Олександра Євгенівна
    50. Пашковська Уляна Володимирівна
    51. Пономаренко Даяна Андріївна
    52. Проценко Дар’я Вадимівна
    53. Ралко Лада-Олександра Володимирівна
    54. Реділа Юлія Вікторівна
    55. Сай Єва Олександрівна
    56. Семенюк Антоніна Андріївна
    57. Сіванич Аліса Валентинівна
    58. Сірик Анна Володимирівна
    59. Снітко Олександра Андріївна
    60. Солдатенко Валерія Олександрівна
    61. Стратович Оксана оОлександрівна
    62. Стружак Анастасія Олегівна
    63. Хворост Діана Сергіївна
    64. Хмелевська Поліна Олександрівна
    65. Чайка Олеся Анатоліївна
    66. Чернявська Анна Андріївна
    67. Чернявська Анна Андріївна
    68. Чорба Неллі Вікторівна
    69. Шакірова Анастасія Андріївна
    70. Шапаєва Олександра В*ячеславівна
    71. Швед Ярослава Григорівна
    72. Шкрябей Анна Олексіївна
    73. Шприхер Вікторія Віталіївна
    74. Шубенко Тетяна Григорівна
    75. Юрик Діана Василівна

    [НАВЕРХ]

    Акторське мистецтво театру і кіно
    (жінки, російськомовний курс)

    Перший етап творчого випробування
    «Виконання літературних творів»
    Конкурс відбудеться 02 липня 2019 року о 10.00

    [НАВЕРХ]

    1. Довгань Валерія Юріївна
    2. Попова Діана Юріївна
    3. Бурдейна Аліна Віталіївна
    4. Койчева Анна Валеріївна
    5. Шакірова Анастасія Андріївна
    6. Снітко Олександра Андріївна
    7. Дорошенко Лілія Любомирівна
    8. Обоймова Ніка Валеріївна
    9. Капсевич Анастасія Віталіївна
    10. Судейкіна Тетяна Сергіївна
    11. Березняк Діна Олегівна
    12. Анрієнко Дарія Олександрівна
    13. Сторожук Діана Вікторівна
    14. Косьміна Ольга Олегівна
    15. Коваленко Вероніка Олександрівна
    16. Данилова Оксана Юріївна
    17. Гущик Софія Сергіївна
    18. Шварньова Марія Олександрівна
    19. Степанкова Дарина Костянтинівна
    20. Власенко Ангеліна Юріївна
    21. Мась Анастасія Сергаївна
    22. Слободянюк Крістіна Ігорівна
    23. Біленко Дарія Геннадіївна
    24. Долгополова Єсенія Анзорівна

    [НАВЕРХ]


Конкурс відбудеться 07 липня 2019 року о 10.00

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE
 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co