КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Результати проходження вступних випробувань за ступенем магістр

***


РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З ФАХУІ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП «Режисура драматичного театру»
(заочна форма навчання)

30 липня

1

Вишневський Артем Миколайович

75,0

2

Гудзенко Яна Миколаївна

Не зявилася

3

Дем,яненкоАнастасіяІгоГеоргіївна

70,0

4

ЕміновХаліл Шаміль огли

85,0

5

Запотєєва Анастасія Миколаївна

50,0

6

Кисельова Анастасія Ігорівна

50,0

7

Коробейнік Поліна Павлівна

60,0

8

Куліш Даря Миколаївна

Не зявилася

9

Кутя Олена Володимирівна

60,0

10

Мазур Петро Ігорович

Не зявився

11

Макаренко Анастасія Володимирівна

98,0

12

Маркович Дар’я Володимирівна

98,0

13

Матасова Тетяна Вікторівна

98,0

14

Мурашко Олександра Михайлівна

70,0

15

Остапенко Анна Анатоліївна

Не зявилася

16

Парфир’єва Катерина Олександрівна

60,0

17

Ражик Олександра Вячеславівна

65,0

18

Святецький Андрій Віталійович

85,0

19

Ягіч Альона Віталіївна

98,0



ОПП «Театрознавство»
(денна форма навчання)
30 липня

1

Гречіхіна Марина Олександрівна

90,0

2

Діденко Олександр Олександрович

90,0

3

Ільїна Марина Андріївна

90,0

4

Лісничий Євгеній Деомидович

Не зявився

5

Логвін Павло Васильович

97,0

6

Мочалова Юлія Сергіївна

98,0

7

Паскель Денис Олексійович

92,0

8

Посполітак Єлизавета Олегівна

99,0

9

Сокирко В’ячеслав Володимирович

90,0

10

Хмарська Вікторія Вікторівна

98,0

11

Шаверська Катерина Євгенівна

95,0

12

Шимановський Андрій Ярославович

90,0


ОПП «Театрознавство»
(заочна форма навчання)
30 липня

1

Вдовиковська Анна Олександрівна

99,0

2

Віниченко Анастасія Олександрівна

80,0

3

Власюк Володимир Володимирович

97,0

4

Гречіхіна Марина Олександрівна

90,0

5

Драган Карина Юріївна

91,0

6

Задорожня Дар’я Володимирівна

100,0

7

СаргсянАнушикАрамівна

80,0

8

СосновськаЮліяАндріївна

92,0

9

Тімченко Галина Петрівна

90,0

10

Турло Ганна Сергіївна

99,0

11

ХмарськаВікторіяВікторівна

98,0


ОПП «Продюсерство сценічного мистецтва»
(денна форма навчання)
30 липня

1

Атаманенко Дмитро Валентинович

60,0

2

Бенюк Богдан-Гордій Богданович

95,0

3

Виродова Катерина Андріївна

90,0

4

ГрадновМиколаОлександрович

90,0

5

Діденко Олександр Олександрович

95,0

6

Ільїна Марина Андріївна

65,0

7

Коваль Валерія Валеріївна

80,0

8

ЛісничийЄвгенійДеомидович

Не зявився

9

Мазур Петро Ігорович

Не зявився

10

Ніньовський Петро Мирославович

Не зявився

11

Остапенко Анна Анатоліївна

Не зявилася

12

Паскель Денис Олексійович

95,0

13

Постановський Володимир Олександрович

Не зявився

14

Рубан Катерина Сергіївна

80,0

15

Сокирко В’ячеслав Володимирович

65,0

16

Шаверська Катерина Євгенівна

75,0

17

ШимановськийАндрій Ярославович

70,0

18

Юдін Максим Юрійович

95,0


ОПП «Продюсерство сценічного мистецтва»
(заочна форма навчання)
30 липня

1

Балог Вероніка Еріківна

90,0

2

Боярчук Сергій Анатолійович

90,0

3

Вандрашек Вячеслав Павлович

95,0

4

Виродова Катерина Андріївна

Не зявилася

5

Жданов Богдан Михайлович

90,0

6

Ільченко Марина Анатоліївна

80,0

7

Коваль Валерія Валеріївна

95,0

8

Котенков Василь Васильович

95,0

9

КочетоваАнастасіяІгорівна

95,0

10

Метанчук Анна Олегівна

95,0

11

Рубан Катерина Сергіївна

95,0

12

Скірко Любов Василівна

95,0

13

Тимошенко Олеся Олександрівна

95,0

14

Фетісов Володимир Сергійович

80,0

15

Фінкель Катерина Володимирівна

80,0

16

Черніков Євген Костянтинович

85,0

17

Шекера ОлександрВасильович

90,0



РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З ФАХУ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП «Акторське мистецтво театру і кіно»
29 липня

1

Авакян Емма Юріївна

56,0

2

Анік’єв Костянтин Ігорович

80,0

3

Артамонова Анастасія Олександрівна

60,0

4

Бесчастна Діана Максимівна

50,0

5

Бурим Аліка Андріївна

95,0

6

Бурлака Тимур Петрович

80,0

7

Воронько Олег Олегович

75,0

8

Гирич Сергій Вікторович

90,0

9

Григоренко Катерина Андріївна

98,0

10

Давидюк Яна Павлівна

54,0

11

Демиденко Владислав Русланович

71,0

12

Дмитренко Владислав Володимирович

72,0

13

Дмитрук Христина Миколаївна

87,0

14

Долубєков Лев Дмитрович

74,0

15

Журавльова Анна Костянтинівна

50,0

16

Ігнатюк Павло Павлович

80,0

17

Ільїна Марина Андріївна

95,5

18

Калмикова Поліна Вікторівна

98,0

19

Квятковська Ольга

85,0

20

Кисельова Анастасія Ігорівна

70,0

21

Коломоєць Володимир Андрійович

53,0

22

Коник Дмитро Сергійович

98,0

23

Котляр Ліора Олександрівна

55,0

24

Куліш Дарія Миколаївна

70,0

25

Лісничий Євгеній Деомидович

95,0

26

Логвін Павло Васильович

70,0

27

Луговцова Вікторія Олександрівна

50,0

28

Мазур Петро Ігорович

70,0

29

Мацібора Катерина Олександрівна

87,0

30

Мудрак Владислав Сергійович

50,0

31

Мулик Роксолана Ігорівна

98,0

32

Нікішина Ксенія Вадимівна

96,0

33

Ніньовський Петро Мирославович

98,0

34

Оніщук Анжеліка Сергіївна

96,0

35

Остапенко Анна Анатоліївна

95,0

36

Петкова Олена Іванівна

55,0

37

Постановський Володимир Олександр

98,0

38

Приємницька Ірина Анатоліївна

60,0

39

Сокирко В’ячеслав Володимирович

70,0

40

Федотов Никін Євгенович

80,0

41

Філіпенко Валерій Сергійович

95,0

42

Ціцілінська Ольга Михайлівна

72,0



РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
02
6 СЦЕНІЧНЕ
МИСТЕЦТВО
26 липня

ОПП «Акторське мистецтво театру і кіно»

1

Авакян Емма Юріївна

Англійська

86,0

2Анік’єв Костянтин ІгоровичАнглійська90,0

3

Бесчастна Діана Максимівна

Англійська

71,0

4

Бурим Аліка Андріївна

Англійська

90,0

5

Бурлака Тимур Петрович

Англійська

92,0

6

Воронько Олег Олегович

Англійська

90,0

7

Гирич Сергій Вікторович

Англійська

82,0

8

Давидюк Яна Павлівна

Англійська

60,0

9

Демиденко Владислав Русланович

Англійська

88,0

10

Дмитренко Владислав Володимирович

Англійська

100,0

11

Дмитрук Христина Миколаївна

Англійська

74,0

12

Долубєков Лев Дмитрович

Англійська

86,0

13

Журавльова Анна Костянтинівна

Англійська

82,0

14

Ігнатюк Павло Павлович

Англійська

88,0

15

Ільїна Марина Андріївна

Англійська

96,0

16

Калмикова Поліна Вікторівна

Англійська

80,0

17

Квятковська Ольга

Англійська

81,0

18

Кисельова Анастасія Ігорівна

Англійська

89,0

19

Коломоєць Володимир Андрійович

Англійська

60,0

20

Котляр Ліора Олександрівна

Англійська

85,0

21

Куліш Дарія Миколаївна

Англійська

77,0

22

Лісничий Євгеній Деомидович

Англійська

96,0

23

Луговцова Вікторія Олександрівна

Англійська

90,0

24

Мазур Петро Ігорович

Англійська

94,0

25

Мацібора Катерина Олександрівна

Англійська

82,0

26

Мудрак Владислав Сергійович

Англійська

77,0

27

Мулик Роксолана Ігорівна

Англійська

96,0

28

Нікішина Ксенія Вадимівна

Англійська

94,0

29

Ніньовський Петро Мирославович

Англійська

96,0

30

Оніщук Анжеліка Сергіївна

Англійська

88,0

31

Остапенко Анна Анатоліївна

Англійська

96,0

32

Постановський Володимир Олександрович

Англійська

94,0

33

Приємницька Ірина Анатоліївна

Англійська

87,0

34

Сидоренко Оксана Геннадіївна

Англійська

Не зявилася

35

Сокирко Вячеслав Володимирович

Англійська

92,0

36

Філіпенко Валерій Сергійович

Англійська

90,0

37

Ціцілінська Ольга Михайлівна

Англійська

93,0


ОПП «Режисура драматичного театру»
(денна форма навчання)

1

Граднов Микола Олександрович

Англійська

88,0

2

Гудзенко Яна Миколаївна

Англійська

62,0

3

Демков Дмитро Миколайович

Англійська

92,0

4Діденко Олександр ОлександровичАнглійська76,0

5

Кожукало Альона Олександрівна

Англійська

94,0

6

Мотика Анна Михайлівна

Англійська

94,0

7

Мурашко Олександра Михайлівна

Англійська

76,0

8

Резніченко Євгеній Олександрович

Англійська

94,0

9

Турло Ганна Сергіївна

Англійська

90,0

10

Футорняк Євгеній Русланович

Англійська

60,0


ОПП «Режисура драматичного театру»
(заочна форма навчання)

1

Вишневський Артем Миколайович

Англійська

72,0

2

Гудзенко Яна Миколаївна

Англійська

62,0

3

Дем’яненко Анастасія Георгіївна

Англійська

92,0

4

Дмитрієва Валерія Вікторівна

Англійська

82,0

5

Емінов Халіл Шаміль Огли

Англійська

82,0

6

Запотєєва Анастасія Миколаївна

Англійська

86,0

7

Кисельова Анастасія Ігорівна

Англійська

89,0

8

Коробейнік Поліна Павлівна

Англійська

80,0

9

Куліш Дарія Миколаївна

Англійська

77,0

10

Кутя Олена Володимирівна

Англійська

64,0

11

Мазур Петро Ігорович

Англійська

94,0

12

Макаренко Анастасія Володимирівна

Англійська

90,0

13

Маркович Дар’я Володимирівна

Англійська

74,0

14

Матасова Тетяна Вікторівна

Англійська

92,0

15

Мурашко Олександра Михайлівна

Англійська

76,0

16

Остапенко Анна Анатоліївна

Англійська

96,0

17

Парфир`єва Катерина Олександрівна

Англійська

60,0

18

Ражик Олександра Вячеславівна

Англійська

82,0

19

Святецький Андрій Віталійович

Англійська

78,0

20

Ягіч Альона Віталіївна

Англійська

82,0


ОПП «Режисура балету»

1

Баронін Геннадій Ігорович

Англійська

78,0

2

Борисенко Борис Миколайович

Англійська

68,0

3

Босенко Ангеліна Валеріївна

Англійська

94,0

4

Віниченко Анастасія Олександрівна

Англійська

62,0

5

Гончар Ярослав Ігорович

Англійська

60,0

6

Дейнега Христина Юріївна

Англійська

92,0

7

Іванів Ірина Орестівна

Англійська

60,0

8

Ліхачова Руслана Олексіївна

Англійська

72,0

9

Лук`янченко Сніжана Анатоліївна

Англійська

60,0

10

Мельничук Валерія Максимівна

Англійська

76,0

11

Шихабутдінова Слава Ігорівна

Англійська

90,0

12

Шпота Олеся Олександрівна

Англійська

94,0


ОПП «Театрознавство»
(денна форма навчання)

1

Гречіхіна Марина Олександрівна

Англійська

86,0

2

Діденко Олександр Олександрович

Англійська

76,0

3

Ільїна Марина Андріївна

Англійська

96,0

4

Лісничий Євгеній Деомидович

Англійська

96,0

5

Мочалова Юлія Сергіївна

Англійська

72,0

6

Паскель Денис Олексійович

Англійська

64,0

7

Сокирко В’ячеслав Володимирович

Англійська

92,0

8

Хмарська Вікторія Вікторівна

Англійська

74,0

9

Шаверська Катерина Євгенівна

Англійська

78,0

10

Шимановський Андрій Ярославович

Англійська

90,0


ОПП «Театрознавство»
(заочна форма навчання)

1

Вдовиковська Анна Олександрівна

Англійська

90,0

2

Віниченко Анастасія Олександрівна

Англійська

62,0

3

Власюк Володимир Володимирович

Англійська

94,0

4

Гречіхіна Марина Олександрівна

Англійська

86,0

5

Драган Карина Юріївна

Англійська

88,0

6

Задорожня Дар’я Володимирівна

Англійська

89,0

7

Саргсян Анушик Арамівна

Англійська

72,0

8

Сосновська Юлія Андріївна

Англійська

88,0

9

Тімченко Галина Петрівна

Англійська

88,0

10

Турло Ганна Сергіївна

Англійська

90,0

11

Хмарська Вікторія Вікторівна

Англійська

74,0


ОПП «Продюсерство сценічного мистецтва»
(денна форма навчання)

1

Атаманенко Дмитро Валентинович

Французська

60,0

2

Бенюк Богдан-Гордій Богданович

Англійська

98,0

3

Виродова Катерина Андріївна

Англійська

94,0

4

Граднов Микола Олександрович

Англійська

88,0

5

Діденко Олександр Олександрович

Англійська

76,0

6

Ільїна Марина Андріївна

Англійська

96,0

7

Коваль Валерія Валеріївна

Англійська

97,0

8

Лісничий Євгеній Деомидович

Англійська

96,0

9

Мазур Петро Ігорович

Англійська

94,0

10

Ніньовський Петро Мирославович

Англійська

96,0

11

Остапенко Анна Анатоліївна

Англійська

96,0

12

Паскель Денис Олексійович

Англійська

64,0

13

Постановський Володимир Олександрович

Англійська

94,0

14

Рубан Катерина Сергіївна

Англійська

94,0

15

Сокирко В’ячеслав Володимирович

Англійська

92,0

16

Шаверська Катерина Євгенівна

Англійська

78,0

17

Шимановський Андрій Ярославович

Англійська

90,0

18

Юдін Максим Юрійович

Англійська

90,0


ОПП «Продюсерство сценічного мистецтва»
(заочна форма навчання)

1

Балог Вероніка Еріківна

Англійська

78,0

2

Боярчук Сергій Анатолійович

Англійська

90,0

3

Вандрашек Вячеслав Павлович

Англійська

94,0

4

Виродова Катерина Андріївна

Англійська

94,0

5

Жданов Богдан Михайлович

Англійська

90,0

6

Ільченко Марина Анатоліївна

Англійська

94,0

7

Коваль Валерія Валеріївна

Англійська

97,0

8

Котенков Василь Васильович

Англійська

76,0

9

Кочетова Анастасія Ігорівна

Англійська

94,0

10

Метанчук Анна Олегівна

Англійська

94,0

11

Рубан Катерина Сергіївна

Англійська

94,0

12

Скірко Любов Василівна

Англійська

84,0

13

Тимошенко Олеся Олександрівна

Англійська

97,0

14

Фетісов Володимир Сергійович

Англійська

90,0

15

Черніков Євген Костянтинович

Англійська

80,0

16

Шекера Олександр Васильович

Англійська

76,0



РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
021 АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО

26 липня

ОПП «Продюсерство аудіовізуального мистецтва та виробництва»
(заочна форма навчання)

1

Бєлікова Анна Богданівна

Англійська

Не зявилася

2

Тамко Полікарп Олександрович

Англійська

74,0


ОПП «Кінознавство»
(заочна форма навчання)

1

Тимченко Галина Петрівна

Англійська

88,0

2

Черненко Богдана Сергіївна

Англійська

Не зявилася


ОПП «Режисура ігрового кіно»

1

Дмитренко Владислав Володимирович

Англійська

100,0

2

Куценко Валентина Юріївна

Англійська

Не зявилася

3

Мудрак Владислав Сергійович

Англійська

77,0

4

Налбандян Марія Осєпівна

Англійська

Не зявилася

5

Остапович Лілія Ярославівна

Англійська

80,0


ОПП «Режисура неігрового кіно»

1

Ігнатюк Павло Павлович

Англійська

88,0


ОПП «Драматургія кіно і телебачення»
(заочна форма навчання)

1

Куценко Валентина Юріївна

Англійська

Не зявилася

2

Остапович Лілія Олександрівна

Англійська

80,0




ОПП «Режисура телебачення»

1

Бєлікова Анна Богданівна

Англійська

Не зявилася



ОПП «Майстерність диктора та ведучого телебачення»

1

Кахраман Ясємін Ібрахімівна

Англійська

Не зявилася

2

Солод Анастасія Сергіївна

Англійська

80,0

3

Тимошенкова Ольга Вікторівна

Англійська

Не зявилася

4

Хазова Анастасія Олександрівна

Англійська

60,0






ОПП «Звукорежисура»

1

Погорєлов Сергій Ігорович

Англійська

88,0



ОПП «Звукорежисура»
(заочна форма навчання)

1

Погорєлов Сергій Ігорович

Англійська

88,0




======================================================================================

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
021 АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО

ОПП «Продюсерство аудіовізуального мистецтва та
виробництва»
(заочна форма навчання)

1

Бібік Людмила Миколаївна

Англійська

56,0

2

Бондаренко Ігор Сергійович

Англійська

60,0

3

Бражник Євген Володимирович

Англійська

92,0

4

Голуб Любов Леонідівна

Англійська

94,0

5

Горбенко Сергій Миколайович

Німецька

82,0

6

Журба Ольга Сергіївна

Англійська

56,0

7

Зялик Сергій Володимирович

Англійська

76,0

8

Кириллова Олена Глібівна

Англійська

74,0

9

Ковальчук Ольга Олександрівна

Англійська

65,0

10

Куценко Валентина Юріївна

Англійська

44,0

11

Любарова Вероніка Володимирівна

Англійська

96,0

12

Мартюк Діана Сергіївна

Англійська

90,0

13

Марчук Даря Анатоліївна

Англійська

96,0

14

Мельник Микола Юрійович

Англійська

99,0

15

МірешкінДанііл Олексійович

Англійська

76,0

16

Посніченко Світлана Юріївна

Англійська

90,0

17

Савченко Наталія Павлівна

Англійська

90,0

18

Сарансков Дмитро Геннадійович

Англійська

88,0

19

СолянкоАніта Миколаївна

Англійська

94,0

20

Сябро Данило Анатоліївна

Англійська

92,0

21

Фінкель Катерина Володимирівна

Англійська

72,0


ОПП «Кінознавство»
(заочна форма навчання)


1

Гаврилюк Ярина Іванівна

Англійська

60,0

2

Єльчик Оксана Миколаївна

Англійська

60,0

3

Ротерман Іванна Євгенівна

Англійська

94,0

4

Соколова Олена Володимирівна

Англійська

78,0

5

Ульмер Єлізавета Віталіївна

Англійська

94,0

6

Шахов Андрій Андрійович

Англійська

72,0


ОПП «Режисура ігрового кіно»

1

Артіменьєва Катерина Артурівна

Англійська

98,0

2

Бакум Володимир Вікторович

Англійська

94,0

3

Горлата Карина Олександрівна

Англійська

60,0

4

Дідик Сергій Олександрович

Англійська

90,0

5

Дідковський Ігор Володимирович

Англійська

82,0

6

Згама Анна Віталіївна

Англійська

88,0

7

Кліменко Олександр Юрійович

Англійська

72,0

8

Копилова Ганна Вадимівна

Англійська

78,0

9

Краснощок Роман Миколайович

Англійська

88,0

10

Кривохижа Любов Миколаївна

Англійська

74,0

11

Ляліна Інга Ігорівна

Англійська

96,0

12

Петрусевич Антон Андрійович

Англійська

60,0

13

Пономаренко Маргарита Андріївна

Англійська

96,0

14

Скалига Тимофій Єгорович

Англійська

61,0

15

Сльота Ірина Сергіївна

Англійська

82,0

16

Тимощенко Нонна Анатоліївна

Німецька

90,0

17

Фінкель Катерина Володимирівна

Англійська

72,0

18

Чистяков Антон Володимирович

Англійська

96,0


ОПП «Режисура неігрового кіно»

1

Артіменьєва Катерина Артурівна

Англійська

98,0

2

Левчук Домнікія Вікторівна

Англійська

94,0

3

Пономаренко Маргарита Андріївна

Англійська

96,0


ОПП «Драматургія кіно і телебачення»
(заочна форма навчання)

1

Голікова Марія Костянтинівна

Англійська

90,0

2

Грушко Людмила Андріївна

Англійська

82,0

3

Корман Олександр Анатолійович

Англійська

60,0

4

Мазуренко Олександра Сергіївна

Англійська

98,0

5

Пілецький Антон Олександрович

Англійська

60,0

6

Семенова Валентина Никифорівна

Англійська

60,0

7

Яблонський Артем Олександрович

Англійська

60,0

8

Яворська Ірина Володимирівна

Англійська

60,0






РЕЗУЛЬТ