КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


Програми навчального театру

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕАТРУ, КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ІМЕНІ І. К. КАРПЕНКА-КАРОГО

НАВЧАЛЬНИЙ ТЕАТР


ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНОГО ТЕАТРУ:



Дипломна вистава 4-Б акторского курсу
"Бідерман та підпалювачі"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Дві сім’ї"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-Б акторского курсу
"Отак загинув Гуска""
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Трамвай "Бажання""
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-В акторского курсу
"Королівські ігри"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-А акторского курсу
"Одного разу в Севільї"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 4-В акторского курсу
"Мина Мазайло"
факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 2-А акторского курсу
"Ніч перед різдвом"
факультету театрально го мистецтва >>>>

***

Дипломная работа 4-Б актерского русскоязычного курса
"Восемь любящих женщин"
факультета театрального искусства >>>>

***

Дипломная работа 4-Б актерского русскоязычного курса
"Крыша"
факультета театрального искусства >>>>

***

Дипломна вистава 5-В акторського курсу
"Приборкання норовливої"

факультету театрального мистецтва >>>>

***

Дипломна вистава 5-А акторського курсу
"Скрізь п
лач, і стогін, і ридання..."
факультету театрального мистецтва >>>>

***




БІДЕРМАН ТА ПІДПАЛЮВАЧІ

Макс Фріш
Переклад Аліни Козачишин

[НАВЕРХ]

Вистава позбавлена моралі.
Вистава на дві дії йде з одним антрактом.

Тривалість 2 год.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-Б акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер народний артист України С.А.Мойсеєв

Художник О.С.Гавриш

Музичний супровід — авторське виконання студентки курсу Катерини Артеменко

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України С.А.Мойсеєв;
народний артист України О.М.Гетманський;
старший викладач Ю.Ю.Маслак

Сценічна мова:

заслужена артистка України Т.В.Кобзар


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України С.А.Мойсеєв


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Готліб Бідерман Ігор Чебан

Бабетта,його дружинаГанна Червінська, Анна Корабльова

Анна, служниця Юлія Ліннік, Анастасія Нестеренко

Шміц, борець Денис Яров

Айзенрінг, офіціант Володимир Гурін, Владислав Матвійчук

Поліцейський Вадим Дунда

Доктор філософії Валерій Коваль

Вдова Кнехтлінг Єлизавета Цілик

Хор пожежників: Катерина Алексєєва, Анна Корабльова, Ганна Червінська, Юлія Ліннік, Анастасія Нестеренко, Аліна Козачишин, Єлизавета Цілик, Мілана Бекова, Дар’яна Донцова, Марина Мельяновська

Корифей хору Катерина Артеменко


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ДВІ СІМ’Ї

Марко Кропивницький

[НАВЕРХ]

Драма на чотири дії.
Вистава йде з одним антрактом

Тривалість 2 год 30 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Постановка та музичне оформлення заслуженого діяча мистецтв України А.І.Захарченка

Хормейстер Ігор Крикунов

Художник І.В. Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України О.М.Шаварський;
заслужений діяч Мистецтв України А.І.Захарченко;
старший викладач І.І. Лановенко

Сценічна мова:

заслужена артистка України, доцент З.І. Віхарева

Вокал:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Т.В. Михайлова

провідний концертмейстер І.Р. Тарасенко

Танець:

старший викладач О.В. Головко

Сценічний рух:

заслужений діяч мистецтв України Ю.О. Старостін


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України О.М.Шаварський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Самрось Жлудь, міщанин Павло Дубовий

Зінька, його дружинаДіана Небось, Катерина Чугай

Роман Жлудь, парубок Ігор Крикунов, Дмитро Яковенко

Настя Жлудиха, мати Самрося та Романа Марія Рябошапка, Катерина Діомент

Степан Рева, селянин Дмитро Яковенко, Ігор Крикунов

Хотина, його дружина Катерина Чугай, Анна Грищенко

Хведоска, їх дочка Надія Щербакова, Олена Олейнікова

Харитон, селянин Павло Примак, Олександр Чернявський

Юхим, його син Олександр Чернявський, Артур Демічев

Мотря Анастасія Іванюк, Ірина Гришак

Любка Олександра Панкова, Альона Якименко

Ганна, подруга Зіньки Валерія Кузьменко

Онопрій Чикалка, крамар Валерій Ситніков, Павло Примак

Дружина Чикалки Анна Грищенко, Діана Небось

Старшина Артем Штуца

Писар Валентин Багуляк

Пилип Олександр Кірік

Селяни Олександр Чернявський, Яків Приходько, Олександр Кірік, Павло Примак, Давид Дудучава, Артур Демічев

Дівчата на весіллі Катерина Діомент, Марія Рябошапка, Христина Тимчишин, Олена Олейнікова, Надія Щербакова, Альона Якименко, Ірина Гришак, Олександра Панкова


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ОТАК ЗАГИНУВ ГУСКА

Микола Куліш

[НАВЕРХ]

Трагіфарс на три дії.
Вистава йде з одним антрактом

Тривалість 2 год 20 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-Б акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисерка-постановниця старший викладач Ю.Ю.Маслак

Художник І.В. Білецький

Музичне оформлення студентка курсу Артеменко Катерина

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України С.А.Мойсеєв;
старший викладач Ю.Ю.Маслак;
народний артист України О.М.Гетманський

Сценічна мова:

— заслужена артистка України Т.В.Кобзар


ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України С.А.Мойсеєв


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Гуска Саватій Савлович Володимир Надутченко

Секлета СеменівнаАліна Козачишин

Івдя Аліна Довбуш, Ксенія Муквич

П’єр Кирпатенко Вадим Дунда, Валерій Коваль

Устонька Катерина Артеменко, Юлія Ліннік

Настонька Єлизавета Цілик

Пистонька Дар’яна Донцова

Христонька Анастасія Нестеренко, Ганна Червінська

Хростонька Анна Корабльова

Онисонька Марина Мельяновська

Охтисонька Мілана Бекова

Військовий Володимир Гурін

Рибалки Ігор Чебан, Дмитро Гирявець, Владислав Матвійчук

Агент Валерій Коваль, Вадим Дунда


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ТРАМВАЙ "БАЖАННЯ"

Теннессі Вільямс
Переклад О.М.Шаварського

[НАВЕРХ]

Драма на дві дії.
Вистава йде з одним антрактом

Тривалість 2 год 20 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник народний артист України О.М.Шаварський;
асистент-стажист Х.В.Федорак

Художник І.В. Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України О.М.Шаварський;
— заслужений діяч мистецтв України А.І.Захарченко;
старший викладач І.І. Лановенко

Сценічна мова:

заслужена артистка України, доцент З.І. Віхарева



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України О.М.Шаварський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Бланш Дюбуа Віра Мосіна, Катерина Діомент

СтеллаДіана Небось, Олена Олейнікова

Стенлі Ковальськи Артем Штуца, Павло Примак

Мітч Давид Дудучава, Павло Дубовий

Юніс Анастасія Іванюк, Альона Якименко, Олександра Панкова

Стів Валерій Ситніков, Дмитро Яковенко

Пабло Валентин Багуляк, Олександр Кірік

Негритянка Анна Грищенко, Надія Щербакова

Молодий чоловік Олександр Кірік, Олександр Чернявський

Рознощик Артур Демічев, Яків Приходько

Прохожий Валентин Багуляк, Олександр Кірік

Матрос Олександр Чернявський, Яків Приходько


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


КОРОЛІВСЬКІ ІГРИ

Григорій Горін
Переклад К. гурту

[НАВЕРХ]

Трагікомедія на дві дії.
Вистава йде з одним антрактом

Тривалість 2 год 20 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник та художнє оформлення заслуженого артиста України Б.А. Орлова

Музичне оформлення студенти курсу

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужений діяч мистецтв України А.Ф. Білоус;
викладач О.В.Ромашко

Сценічна мова:

викладач О.І. Огороднійчук



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

заслужений діяч мистецтв України А.Ф. Білоус


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Генріх VІІІ – король Англії Мішіко Кобалія

Томас Болейн, скарбник королівства Дмитро Третьяков

Єлизавета, його дружина Марина Сердешнюк, Валерія Березовська

Мері Болейн, перша донька Ангеліна Павлюк, Анна-Марія Баранова

Анна Болейн, друга донька Ніколетта Мочані

Норфолк, брат Єлизавети Ілля Чопоров

Персі,наречений Анни Роман Новак

Джейн Сеймур, фрейліна Катерина Солонікова, Грачова Дар’я

Вулсі, лорд-кардинал Максим Зіневич, Роман Новак

Кромвель, секретар Сергій Пащенко

Єпископ Фішер Орест Пасічник

Томас Мор Іван Потапов

Уаєт, поет Нікіта Подлесний

Норріс Віктор Татарченко

Сміттон Віталій Бобух

Економка Руслана Петрякова

Слуга Денис Хомич

Музиканти Роман Новак, Ілля Чопоров, Ернест Ощипок, Нікіта Подлесний


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ОДНОГО РАЗУ В СЕВІЛЬЇ

Самуіл Альошин
Переклад І.І.Лановенко, редакція З.О. Віхаревої

[НАВЕРХ]

Комедія на шість дій.
Вистава йде з одним антрактом

Тривалість 2 год 30 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер старший викладач І.І. Лановенко

Музичне оформлення старший викладач І.І. Лановенко;
студент курсу Давид Дудучава

Пластичне вирішення старший викладач І.І. Лановенко;
студент курсу Дмитро Яковенко

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України О.М.Шаварський;
заслужений діяч мистецтв України А.І.Захарченко
— старший викладач І.І. Лановенко

Сценічна мова:

заслужена артистка України, доцент З.І. Віхарева



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України О.М.Шаварський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Дон Жуан Анастасія Іванюк, Віра Мосіна

Командор Павло Примак, Дмитро Яковенко

Донна Анна Олександра Панкова, Катерина Чугай

Дон Оттавіо Валентин Багуляк, Артур Демічев

Донна Лаура Анна Грищенко, Катерина Діомент, Давид Дудучава

Розітта Анна Грищенко, Альона Якименко

Лючія Христина Тимчишин, Надія Щербакова

Флорестіно Артур Демічев, Олександр Кірік

Тереза Діана Небось, Альона Якименко

Ізабелла Олена Олейнікова, Христина Тимчишин,  Надія Щербакова

Служник Павло Дубовий, Валерій Ситніков

Дони Валентин Багуляк, Артур Демічев, Давид Дудучава, Павло Дубовий, Олександр Кірік, Павло Примак, Дмитро Яковенко, Валерій Ситніков

Студенти 2-Б акторського курсу Станіслав Щербак, Микита Весейко, Пилип Козлов, Северин Ніколенко, Віталій Зелений, Кирило Смола


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


МИНА МАЗАЙЛО

М.Куліш

[НАВЕРХ]

Комедія жаху (за сатиричною комедією "Мина Мазайло" М.Куліша)
на чотири дії з одним антрактом
.

Тривалість 2 год.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
2-Б магістерського акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер старший викладач О.В.Щурська

Художник І.В.Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

народний артист України, професор Б.М.Бенюк;
народна артистка України Н.К.Доля;
— старший викладач В.А.Новіков

Хореограф:

постановник К.В.Іваненко



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ

народний артист України, професор Б.М.Бенюк


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Мина Мазайло Віталій Слуцький, Петро Русанєнко

Лина (Килина) Мазайло Антоніна Цурікова, Тетяна Шавкова

Рина (Мокрина) Мазайло Марина Кошкіна, Марія Деменко, Марія Кос

Мокій Мазайло Ігор Качур, Олександр Ценер

Уля Розсохина Анна Сердюк, Владислава Коровай

Мотрона Розторгуєва (Тьотя Мотя) Таісія Сікорська, Антоніна Цурікова

Тарас Мазайло Володимир Захарченко, Ігор Лагай

Баронова -Козино Марія Кос, Марія Чуприненко

Комсомольці:

Тертика Щербак Станіслав, студент 2-В курсу

Аренський студенти 2-В курсу Ярмоленко Георгій, Сова Олексій

Губа Смола Кирило, студент 2-В курсу

Привиди:
Ігор Лагай, Ярмоленко Георгій, студенти 2-В курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничный

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

За повістю М. Гоголя (Хеппенінг)
Сценічна композиція Л.Б.Остропольського

[НАВЕРХ]

Тривалість 1 год 10 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
3-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режиссер-постановник - заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський

Художник - О.С.Гавриш, студентка 3-А акторського курсу А.М.Шпагіна

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський;
О.Д.Степанцов

Сценічна мова:

А.В.Коленко

Балетмейстер:

Н.П.Бурлака, К.П.Чікіна



ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК КУРСУ
заслужений діяч мистецтв України, доцент Л.Б.Остропольський


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Оксана Фокіна Валерія, Наземцева Марія, Карпенко Альона, Савченко Катерина

Вакула Байда Олег, Ярошинський Віктор, Самойленко Олексій, Масник Орест

Чорт Шпагіна Анастасія, Савченко Катерина,
Дар’юш Есламі

Солоха Чікіна Катерина, Гейко Олена, Майдаченко Софія, Назарова Анастасія

Чуб Самойленко Олексій, Ярошинський Віктор,
Масник Орест, Кухарук Любомир

Панас Дар’юш Есламі, Кухарук Любомир, Железняк Богдан, Богдан Кривич


Цариця Свідзіньська Ніколетта, Кісельовайте Крістіна, Чікіна Катерина

Графиня Наземцева Марія, Фокіна Валерія

Потьомкін Самойленко Олексій, Ярошинський Віктор, Масник Орест, Кухарук Любомир

Баба Хивря Гейко Олена, Карпенко Альона

Баба Мотря Назарова Анастасія, Савченко Катерина

Баба Параска Опришко Крістіна, Свідзіньська Ніколетта

Баба Пріська Майдаченко Софія, Шпагіна Анастасія

Кінь Яковлєв Максим, Масник Орест, Железняк Богдан

Одарка Карпенко Аьона, Тишкевич Вікторія, Савіна Валерія

Козаки, подружки,фрейліни, парубки – студенти курсу



ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В.Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М.Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В.Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М.Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М.Ширяєва

[НАВЕРХ]


ВОСЕМЬ ЛЮБЯЩИХ ЖЕНЩИН

Робер Тома
Перевод Б.Л. Кандель

[НАВЕРХ]

Трагифарс; детектив в двух действиях

Спектакль идет без антракта

Продолжительность спектакля 1час 40 мин.

Сезон 2019–2020 гг.


ДИПЛОМНАЯ РАБОТА
1-Б магистерского актерского русскоязычного курса
факультета театрального искусства

Режиссер–педагог - Ю.И. Лизенгевич

Художник - В.С.Фоменко

Музыкальное оформление - студентка курса Екатерина Григоренко

Преподаватели курса:

Мастерство актера:

— народный артист Украины, Лауреат государственной премии имени Т.Г.Шевченко, профессор Н.Н.Рушковский;

— заслуженная артистка Украины. доцент Н.Б.Кудрявцева;
Ю.И. Лизенгевич


Сценическая речь:

— старший преподаватель С.Н.Письман;
Е.С.Ковырзанов

Сценическое пение:

И.Г. Тимошина;
— старший преподаватель Т.Г. Русанова

Сценическое движение:

— старший преподаватель А.В.Павлин

Танец:

— старший преподаватель К.В.Иваненко


Художественный руководитель курса –
народный артист Украины, Лауреат государственной премии имени Т.Г.Шевченко, профессор

Н.Н.Рушковский


ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:

Габи (мать) Валерия Пенова

Сюзон (старшая дочь) Екатерина Артименьева

Катрин (младшая дочь) Екатерина Григоренко

Мами (бабушка) Инна Шевченко, Элеонора Кравченко

Огюстина (сестра Габи) Алика Бурым

С л у г и:

Мадам Шанель — Полина Калмыкова, Роксолана Мулык

Луиза Елизавета Малаева

Пьеретта (сестра Марселя) —- Клавдия Дрозд, Ольга Квятковская


ПОСТАНОВОЧНАЯ ЧАСТЬ:

Главный художник – И.В.Билецкий

Заведующий художественно-постановочной частью – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеха – Г.Н.Афанасьева

Начальник электроосветительного цеха – М.Б.Митюхляев

Начальник радиоцеха – Ю.А.Савин

Звукорежиссер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декорационного цеха – В.Д. Попов

Начальник столярного цеха – Н.В.Заграничный

Начальник гримерного цеха – И.М.Бернацька

Начальник бутафорско-реквизиторского цеха – А.М.Ширяева

[НАВЕРХ]


КРЫША

Александр Галин

[НАВЕРХ]

Драматическая новелла в двух действиях.

Спектакль идет без антракта.

Продолжительность спектакля 1 час 45 мин.

Сезон 2019–2020 гг.


ДИПЛОМНАЯ РАБОТА
1-Б магистерского актерского русскоязычного курса
факультета театрального искусства

Режиссер–педагог - Ю.И. Лизенгевич

Музыкальное оформление -
слова, музыка и исполнение студента курса Константина Аникьева

Преподаватели курса:

Мастерство актера:

— народный артист Украины, Лауреат государственной премии имени Т.Г.Шевченко, профессор

Н.Н.Рушковский

— заслуженная артистка Ураины, доцент Н.Б.Кудрявцева;
Ю.И. Лизенгевич;
С.Г. Сипливый

Сценическая речь:

— старший преподаватель С.Н.Письман;
Е.С.Ковырзанов

Сценическое пение:

И.Г. Тимошина;
— старший преподаватель Т.Г. Русанова

Сценическое движение:

— старший преподаватель А.В.Павлин

Танец:

— старший преподаватель К.В.Иваненко


Художественный руководитель курса –
народный артист Украины, Лауреат государственной премии имени Т.Г.Шевченко, профессор

Н.Н.Рушковский




ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:

Виктор Гадай (Могильщик) Павел Логвин

Юрий (Йорик) Константин Аникьев

Иван Чмутин Павел Игнатюк

Савченко (Савок) Олег Воронько

Ляля Роксолана Мулык

Инна — Екатерина Григоренко

Света Инна Шевченко

Комендант — Владислав Дмитренко

Автор - Никон Федотов


ПОСТАНОВОЧНАЯ ЧАСТЬ:

Главный художник – И.В.Билецкий

Заведующий художественно-постановочной частью – В.М.Косенко

Начальник костюмерного цеха – Г.Н.Афанасьева

Начальник электроосветительного цеха – М.Б.Митюхляев

Начальник радиоцеха – Ю.А.Савин

Звукорежиссер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декорационного цеха – В.Д. Попов

Начальник столярного цеха – Н.В.Заграничный

Начальник гримерного цеха – И.М.Бернацкая

Начальник бутафорско-реквизиторского цеха – А.М.Ширяева

[НАВЕРХ]


ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВОЇ

Вільям Шекспір
Переклад Ю.Я.Лісняк

[НАВЕРХ]


Комедія на п’ять дій з одним антрактом.

Тривалість 2 год.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
2-Б магістерського акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер - народний артист України, професор кафедри Б.М.Бенюк

Художник - І.В.Білецький


Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України, професор кафедри Б.М.Бенюк

народна артистка України Н.К.Доля

- старший викладач В.А.Новіков

- старший викладач О.В.Щурська

Хореограф - К.В.Іваненко


Художній керівник курсу –
народний артист України, професор кафедри Б.М.Бенюк


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Петруччо – Володимир Захарченко, Олександр Жила

Катеріна – Дарина Панасенко, Марія Кос

Б’янка – Анна Сердюк, Юлія Коник

Баптіста Мінола – Петро Русанєнко

Гремйо – Віталій Слуцький

Люченцо – Владислав Дмитрук, Ігор Лагай

Гортензіо – Олександр Жила, Антоніна Цурікова

Грумйо – Олександр Ценер, Марина Кошкіна

Транйо – Ігор Качур, Ігор Лагай

Кертіс – Марія Деменко, Марія Чуприненко, Євгенія Шимшир’ян

Вдова – Марія Чуприненко, Таїсія Сікорська

Слуги Петруччо - Марія Деменко, Марія Чуприненко, Юлія Коник, Марія Кос,
Марина Кошкіна, Дарина Панасенко, Анна Сердюк, Таїсія Сікорська


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


СКРІЗЬ ПЛАЧ, І СТОГІН, І РИДАННЯ...

Л.Українка, О.С.Пушкін
(в перекладі Івана Франка)

[НАВЕРХ]


Драматичні етюди:

  • «В дому роботи, в країні неволі» - Л.Українка;
  • «Банкет у час чуми» (фрагменти) –О.С.Пушкін;
  • «Одержима» (фрагменти) – Л.Українка;
  • «Сапфо» - Л.Українка;
  • «Прощання» - Л.Українка;
  • «Кам’яний гість» (фрагмент) – О.С.Пушкін;
  • «Айша та Мухаммед» - Л.Українка

Вистава йде без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Сезон 2019–2020 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
2-А магістерського акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник - народний артист України О.С.Замятін

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України О.С.Замятін

– народний артист України, професор-консультант Ю.М.Мажуга

старший викладач Л.М.Семирозуменко

старший викладач Л.О.Островська

Сценічна мова

заслужена артистка України Л.М.Недін

старший викладач О.В.Дадукевич


Художній керівник курсу –
народний артист України О.С.Замятін


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

«В дому роботи, в країні неволі» - Л.Українка:

Раб–гебрей – Є.Гудзь

Раб–єгиптянин – К.Варданян

Старший дозорець – В.Демченко, студент 2-го акторського курсу

Раби - студенти 2-го акторського курсу

«Банкет у час чуми» (фрагменти) –О.С.Пушкін:

Голова - З.Нечипор

Молодий чоловік – Є.Жуков

Мері - В.Єфименко

Луїза – В.Доценко

«Одержима» (фрагмент) - Л.Українка:

Міріам – В.Єфименко

«Сапфо» - Л.Українка:

Сапфо – В.Вишневська

Фаон - Волошин

«Прощання» - Л.Українка:

Хлопець – О.Невзоров, А.Пльондр

Дівчина – М.Койчева

Куколка з льону В. Саакян, студентка 2-го акторського курсу;
Ю.Козирєва, студентка 2-го акторського курсу

«Кам’яний гість» (фрагмент) – О.С.Пушкін:

Дон Жуан – З.Нечипор

Донна Анна - В.Доценко

Лепорелло – Є.Жуков

«Айша та Мухаммед» - Л.Українка:

Айша – А.Устименко

Мухаммед – М. Шрамко; В.Карачій

Хадіджа – Л.Опанасенко, студентка 2-го акторського курсу


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва


[НАВЕРХ]









 










   




Новини в офіційному телеграм каналі:
https://t.me/knutkt

Загальний чат
для питань:

https://t.me/knutktgroup
Чат гуртожитку:
https://t.me/knutkthostel

 


Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co