КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Програми творчих конкурсів


Програми творчих конкурсів до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого в 2016 році:
Завантажити файл (DOC 740 KБ)


Затверджено


ПРОГРАМА ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого

Київ – 2017


Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (далі – Університет) у 2017 р. здійснює набір за галуззю знань 02 «Культура і мистецтво», ступенем «бакалавр» за такими спеціальностями:


026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізації /освітні програми:


021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО І ВИРОБНИЦТВО»

Спеціалізації /освітні програми:


Прийом документів та вступні творчі конкурси до Університету проводяться згідно з Правилами прийому до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, затверджених Вченою радою Університету 27.12.2016 року, протокол № 12 (далі – Правила прийому).

Творчий конкурс проводиться в дві сесії, що передбачені в Правилах прийому до Університету. Обов’язковим для вступників є знайомство з творами, зазначеними у списку літератури.

Поетапна послідовність проведення творчого конкурсу встановлюються комісією і зазначається у розкладі.

Для вступників до Університету протягом року і перед початком творчого конкурсу проводяться консультації для вступників. Мета консультацій – ознайомлення вступника з Правилами прийому та Програмами творчих конкурсів з кожної спеціалізації, визначення фахових здібностей та рівня підготовки осіб, які бажають вступити до Університету.

Під час творчих консультацій для вступників педагоги знайомляться з творчими даними та творчим доробком вступника, висловлюють рекомендації, щодо можливості та доцільності його навчання за обраною спеціалізацією.

Консультації для вступників з усіх спеціалізацій/освітніх програм проводяться у приміщеннях Університету з 3 січня по 15 липня за графіком, який приймальна комісія оголошує окремо.

Консультації для вступників проводяться:

  • під час зимових шкільних канікул (з 3 по 6 січня) – з 15.00 до 18.00;
  • під час весняних шкільних канікул (з 27 березня по 1 квітня) – з 15.00 до 18.00;
  • квітень, травень – щосуботи з 15.00 до 18.00 (окрім 15 квітня, 6 травня);
  • у червні – 10 та 17, з 15.00 до 18.00
  • з 3 по 15 липня – щодня з 12.00 до 15.00.

Вступники на спеціалізації/освітні програми: «Режисура драматичного театру», «Театрознавство», «Режисура телебачення», «Кінознавство» для проходження консультацій для вступників подають особисто або надсилають поштою письмові роботи, передбачені Програмами творчих конкурсів та Правилами прийому до Університету, на адресу приймальної комісії. До робіт, що надсилаються, додаються короткі біографічні дані вступника: відомості про вік, освіту, місце роботи, посаду, домашню адресу, мобільний телефон.

Вступники на спеціалізації/освітні програми «Акторське мистецтво театру і кіно», «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення» повинні мати відповідні сценічні дані, здатність до образного та логічного мислення, творчу уяву, емоційну збудливість, музикальність та пластичність. Вони повинні виявити здатність до перевтілення і впливу на глядача. Обов’язковою умовою є відсутність органічних вад мовлення й голосу та фізичних недоліків, достатній рівень фізичного розвитку (з урахуванням віку).

Усі вступники на ці спеціалізації до подання документів повинні пройти консультації для вступників в Університеті. Для цього вони повинні підготувати репертуар, передбачений Програмами творчих конкурсів та Правилами прийому до Університету, а саме: вірш, байку, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), монолог з п’єси, танець і пісню.

Викладачі Університету, прослуховуючи підготовлений вступником репертуар, дають необхідні поради щодо обраного ним літературного матеріалу та його виконання, можуть порекомендувати змінити підготовлену програму, доповнити її іншими творами.

Для участі у консультаціях для вступників не потрібно подавати документи, передбачені Правилами прийому. Письмові роботи, подані на попередні консультації поштою, не повертаються і можуть бути одержані вступниками, які не вступили до Університету, особисто у приймальній комісії протягом року після закінчення вступних випробувань.

[>>>]


Відповідальний секретар
приймальної комісії


Програми творчих конкурсів

Спеціальність 026 – «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Спеціалізація / освітня програма «Акторське мистецтво театру і кіно»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура драматичного театру»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура цирку»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура балету»

Спеціалізація / освітня програма «Театрознавство»

Спеціалізація / освітня програма «Організація театральної справи»


Програми творчих конкурсів

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 021 «АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО І ВИРОБНИЦТВО»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура ігрового кіно»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура анімаційного фільму»

Спеціалізація / освітня програма «Режисура телебачення»

Спеціалізація / освітня програма «Звукорежисура»

Спеціалізація / освітня програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»

Спеціалізація / освітня програм «Кінотелеоператорство»

Спеціалізація / освітня програма «Фотомистецтво»

Спеціалізація / освітня програма «Драматургія кіно і телебачення»

Спеціалізація / освітня програма «Кінознавство»

Спеціалізація / освітня програма «Організація кінотелевиробництва» 
  

   Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co