КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти


         Увага!
Інформація розміщена на сайті www.knutkt.kiev.ua не є офіційною інформацією Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та є недостовірною. Офіційний сайт нашого університету знаходиться за адресою:
  www.knutkt.com.ua

Програми навчального театру

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕАТРУ, КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ІМЕНІ І. К. КАРПЕНКА-КАРОГО

НАВЧАЛЬНИЙ ТЕАТР


ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНОГО ТЕАТРУ:

Дипломна вистава 4-А акторського курсу "Вах, Ханум джан"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-В акторського курсу "Вестсайдська історія"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-В акторського курсу "Такі вільні метелики"
факультету театрального мистецтв
а

Дипломна вистава 4-А акторського курсу "Сто тисяч"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-В акторського курсу "Мина Мазайло"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-Б акторського курсу "Прощання у червні"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-А акторського курсу "Малеча"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-В акторського курсу "Приборкання норовливої"
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-А акторського курсу "Скрізь плач, і стогін, і ридання..."
факультету театрального мистецтва

Дипломна вистава 4-Б акторського курсу "Легкий дотик"
факультету театрального мистецтва


ВАХ, ХАНУМ ДЖАН

[НАВЕРХ]

Авксентій Цагарелі. Переклад М. Упеника

Музична комедія на дві дії з одним антрактом
Тривалість вистави 2 год.20 хв.

Сезон 2017–2018 рр.


ВИСТАВА
3-А а к т о р с ь к о г о к у р с у
факультету театрального мистецтва


Режисер–постановник - заслужений діяч мистецтв України, доцент В.А.Чхаідзе

Художник О.С.Гавриш

Хореографія - Майя Хацураулі

Кінто-студенти І-го РДТ: Дарина Степанкова, Вікторія Петрова, Марія Шварньова, Катерина Бобилева, Діана Берекашвілі

Городовий Іван Гладкий

Викладач курсу: А.Є.Самініна


Художній керівник курсу
заслужений діяч мистецтв України, доцент
В.А.Чхаідзе

Асистент-стажор режисера-постановника - Костянтин Удовенко

Асистент режисера–постановника - студентка 5-го курсу Марія Міхеєва

Художній керівник курсу - заслужений діяч мистецтв України, професор Ростислав Коломієць

Режисерська група - Андрій Соболєв, Дмитро Ходаківський, Ольга Анненко, Денис Щербак


Викладачі 3-А акторського курсу:

Майстерність актора - Є.В.Локтіонов

Сценічна мова - О.В.Завальський

Хореографія - О.В.Головко

Сценічний рух, пластика - доцент кафедри Ю.О. Старостін

Вокал - заслужена артистка України Л.Х.Третяк

Концертмейстер - Т.Б.Готліб

Художній керівник курсу заслужений діяч мистецтв України,професор
Ю.П.Висоцький


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Студенти 3-А акторського курсу

Тамара - Валерія Лук’янець, Альона Ягіч

Кацо - Максим Самчик, Гліб Михайличенко

Ханума - Ксенія Нікішина, Діана Кузьмінова

Князь Вано Пантіашвілі – Петро Ніньовський

Кабато - Поліна Фролова, Вероніка Мішаєва

Текле - Ангеліна Платко, Анна Остапенко

Коте - Євген Лісничий

Тімоте - Петро Мазур

Микич Катрянц - Олександр Діденко

Акоп - Вячеслав Сокирко

Соне - Василина Паламар, Анжеліка Оніщук

Ануш - Діана Кузьмінова, Ксенія Нікішина

Кінто, банщик - Андрій Шимановський, Петро Мазур

Кінто - Альона Ягіч, Валерія Лук’янець, Анжеліка Оніщук, Василина Паламар,
Максим Самчик

Гімназистка - Марина Гречіхіна


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]

ВЕСТСАЙДСЬКА ІСТОРІЯ

[НАВЕРХ]

Композитор Леонард Бернстайн

Мюзикл на дві дії без антракту
Тривалість 1 год. 40 хв.

Сезон 2016–2017 рр.

Над виставою працювали:

режисер-постановник та художник —
Народний артист України, лауреат Державної премії імені Т.Г. Шевченка — А.Г. Хостікоєв

хореограф-постановник — Д.В. Каракуц

художник — О.С. Гавриш

музична підготовка сольних та хорових партій —
заслужена артистка України, доцент Л.Х. Третяк

музичне оформлення — студент 4-В акторського курсу Дмитро Шапкін

художній керівник курсу —
заслужена артистка України, доцент, професор кафедри — Є.О. Гулякіна


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник та художникНародний артист України, лауреат Державної премії імені Т.Г. Шевченка — А.Г. Хостікоєв

Хореограф-постановник Д.В. Каракуц

ХудожникО.С. Гавриш

Музична підготовка сольних та хорових партій
заслужена артистка України, доцент
Л.Х. Третяк

Музичне оформлення — студент 4-В акторського курсу Дмитро Шапкін

Викладачі курсу:

Майстерність актора

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри — Є.О. Гулякіна
— викладач — М.М. Шикула

Сценічна мова

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри — Є.О. Гулякіна
— старший викладач Н.М. Перчевська

Сольний спів

– заслужена артистка України, доцент — Л.Х. Третяк
— заслужений діяч мистецтв України М.М. Дубиківський

Танець

– старший викладач — О.В. Головко

Сценічний рух

– доцент кафедри — Ю.О. Старостін

Художній керівник курсу
заслужена артистка України, доцент, професор кафедри

Є.О. Гулякіна

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Тоні – Вячеслав Хостікоєв

Марія – Наталія Бабенко

Аніта – Анастасія Рула

Зграя ракет:

Ріф (ватажок)– Роман Вискребенцев

Порох – Степан Кучер

Павук – Дмитро Шапкін

Малюк Джон – Владислав Романюк

Забіяка Джулі – Валерія Бондарук

Вельма – Карина Сухорукова

Джулія – Ірина Голобородька

Зграя акул:

Бернардо (ватажок) – Павло Текучев

Чіно – Петро Зузяк

Пепе – Даниїл Айварджи

Індіо – Олексій Беляєв

Хосе — Дмитро Коростильов

Розалія – Наталія Герун

Консуелла – Софія Гордійчук

Мімі – Любов Муха

Ведучий на танцях – Ілля Ткачук

Сержант Шренк —
Народний артист України, лауреат Державної премії імені Т.Г. Шевченка — А.Г. Хостікоєв,
— Ілля Ткачук


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.М. Бобруйко

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


ТАКІ ВІЛЬНІ МЕТЕЛИКИ

[НАВЕРХ]

Леонард Герш

Переклад "К.гурту"

Мелодрама на дві дії без антракту
Тривалість 1 год. 30 хв.

Сезон 2016–2017 рр.

Над виставою працювали:

режисер-постановник — М.М. Шикула

художник — І.В. Білецький

музичне рішення — В.В. Бубнова


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва


Викладачі курсу:

Майстерність актора

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри — Є.О. Гулякіна
— викладач — М.М. Шикула

Сценічна мова

заслужена артистка України, доцент, професор кафедри — Є.О. Гулякіна
— старший викладач Н.М. Перчевська

Сольний спів

– заслужена артистка України, доцент — Л.Х. Третяк
— заслужений діяч мистецтв України М.М. Дубиківський

Танець

– старший викладач — О.В. Головко

Сценічний рух

– доцент кафедри — Ю.О. Старостін

Художній керівник курсу
заслужена артистка України, доцент, професор кафедри

Є.О. Гулякіна

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Дональд Бейкер – Дмитро Коростильов

Джил Тернер – Наталія Бабенко

Міссіс Бейкер – Карина Сухорукова

Ральф Остін Олексій Беляєв


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.М. Бобруйко

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


СТО ТИСЯЧ

[НАВЕРХ]

І.К.Карпенко-Карий

Комедія на чотири дії без антракту

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисура та сценографія – старший викладач Л.М.Семирозуменко

Музичне рішення – студенти курсу

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України, О.С.Замятін

народний артист України, професор-консультант Ю.М.Мажуга

– старший викладач Л.М.Семирозуменко

– викладач Л.О.Островська

Сценічна мова – заслужена артистка України, професор В.М.Яременко

викладач І.В.Скрипнікова

Сценічний спів заслужений діяч мистецтв України, професор Т.В.Михайлова

Сценічний рух – заслужений діяч мистецтв України Ю.О.Старостін

Танець – заслужена артистка України Т.П.Михалевич

Художній керівник курсу –
народний артист України
О.С.Замятін


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Герасим Калитка – Кирило Прокопчук, Максим Шрамко

Параска – Аріна Бєланова, Вікторія Вишневська

Савка – Владислав Карачій

Банавентура – Андрій Волошин, Олександр Невзоров

Роман – Андрій Волошин, Євген Жуков, Володимир Руденко

Невідомий – Карен Варданян, Євген Гудзь

Гершко – Євген Гудзь, Серіне Сіаносян

Мотря – Катерина Васюта, Валерія Доценко, Вікторія Єфименко

Клим – Захар Нечипор

Русалки – К.Васюта, В.Вишневська, А.Волошин, Є.Гудзь, В.Єфименко, М.Жучкова, О.Індик, М.Койчева, Т.Панич

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]

МИНА МАЗАЙЛО

[НАВЕРХ]

М.Куліш

Комедія жаху (за сатиричною комедією "Мина Мазайло" М.Куліша)
на чотири дії з одним антрактом

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер - старший викладач О.В.Щурська

Художник - І.В.Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артистУкраїни, професор кафедри Б.М.Бенюк

народна артистка України Н.К.Доля

– старший викладач В.А.Новіков

Хореограф – постановник К.В.Іваненко


Художній керівник курсу –
народний артист України, професор кафедри
Б.М.Бенюк


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Мина Мазайло – Віталій Слуцький, Петро Русанєнко

Лина (Килина) Мазайло – Антоніна Цурікова, Тетяна Шавкова

Рина (Мокрина)Мазайло – Марина Кошкіна, Марія Деменко

Мокій Мазайло – Ігор Качур, Олександр Ценер

Уля Розсохина – Анна Сердюк, Владислава Коровай

Мотрона Розторгуєва (Тьотя Мотя) – Таісія Сікорська, Антоніна Цурікова

Тарас Мазайло – Володимир Захарченко, Ігор Лагай

Баронова-Козино – Марія Кос, Марія Чуприненко

Комсомольці:
Тертика Олександр Жила
Аренський Петро Русанєнко, Віталій Слуцький
Губа Олександр Ценер, Ігор Качур

Привиди: Олександр Жила, Володимир Захарченко, Ігор Лагай, Таісія Сікорська

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


ПРОЩАННЯ У ЧЕРВНІ

[НАВЕРХ]

О.В. Вампілов

Комедія на три дії з одним антрактом
Тривалість 2 год.

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-Б акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер - народний артист України А.Ф. Ященко

Художник - Х.Ю. Корабельнікова

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України А.Ф. Ященко

заслужений діяч мистецтв України А.М.Самінін

Сценічна мова

– заслужена діяч мистецтв України, доцент Л.А.Підлісна

- викладач О.Ю. Гринько

Вокал

- старша викладач О.Г.Кудрявцева; І.Є.Нетсєва

Сценічний рух - старший викладач О.В.Павлін

Танець - старший викладач О.В.Головко

Трюкова підготовка – старший викладач Н.В.Майборода


Художній керівник курсу –
заслужений діяч мистецтв України,
Лауреат національної премії імені Т.Г.Шевченка
Д.М.Богомазов


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Колесов – Гоцуляк О., Давіденко Є.

Репніков – Боднар О., Шпегун П.

Таня – Остреїнова А., Трембач О.

Золотуєв – Коваль О.

Букін – Дадалев М.

Маша – Воробей М., Кузь Д.

Фролов – Гоцуляк О., Давіденко Є.

Гомира – Рудинський О., Григор’єв Є.

Красуня Ларіонова А., Нешва Н.

Веселий - Шемет А.

Комсорг - Гордієнко Я., Павлик А.

Серйозна - Воробей М., Кузь Д.

Шафранський - Савенко Б., Тіхомиров М.

Міліціонер - Кириченко М., Савенко Б.

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


МАЛЕЧА

[НАВЕРХ]

А.П.Чехов

Комедія. Вистава-імпровізація за мотивами оповідань А.П.Чехова йде без антракту.

Тривалість 50 хв.

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер - викладач Л.О.Островська

Музичне рішення - студенти курсу

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України О.С.Замятін

народний артист України, професор-консультант Ю.М.Мажуга

- старший викладач Л.М.Семирозуменко

- викладач Л.О.Островська

Сценічна мова

–заслужена артистка України, професор В.М.Яременко

- викладач І.В.Скрипнікова

Сценічний спів

- заслужений діяч мистецтв України, професор Т.В.Михайлова

Сценічний рух - заслужений діяч мистецтв України Ю.О.Старостін

Танець - заслужена артистка України Т.П.Михалевич


Художній керівник курсу –
народний артист України
О.С.Замятін


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Гриша – Бєланова Аріна, Індік Олександра, Сіаносян Серіне, Вишневська Вікторія

Аня – Васюта Катерина, Койчева Марія, Доценко Валерія

Соня – Єфименко Вікторія, Паніч Тетяна, Жучкова Міра

Альоша – Шрамко Максим, Волошин Андрій, Прокопчук Кирило, Руденко Володимир

Андрій – Невзоров Олександр, Карачій Владислав, Варданян Карен

Старший брат Вася (ведучий) – Нечипор Захар, Гудзь Євген, Жуков Євген

Пилип Пилипович – Жуков Євген, Гудзь Євген, Шрамко Максим

Нянька Агафія Іванівна та кухарка – студентки курсу

Анна Семенівна Замблицька Доценко Валерія, Жучкова Міра, Васюта Катерина

Іван Іванович Лапкін - Карачій Владислав, Невзоров Олександр, Руденко Володимир, Гудзь Євген

Каштанка (собака) - Прокопчук Кирило, Єфименко Вікторія

Курочка Глаша - Паніч Тетяна, Єфименко Вікторія, Бєланова Аріна, Доценко Валерія

Баранець Карен - Варданян Карен, Сіаносян Серіне, Невзоров Олександр

Свиня Авдотья - Жучкова Міра, Бєланова Аріна, Вишневська Вікторія

Гусь Петро - Гудзь Євген, Жучков Євген, Нечипор Захар

Кіт Василій - Волошин Андрій, Койчева Марія

Музики - студенти курсу

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВОЇ

[НАВЕРХ]

Вільям Шекспір
Переклад Ю.Я.Лісняк

Комедія на п’ять дій з одним антрактом.

Тривалість 2 год.

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-В акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер - народний артистУкраїни, професор кафедри Б.М.Бенюк

Художник - І.В.Білецький

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України, професор кафедри Б.М.Бенюк

народна артистка України Н.К.Доля

- старший викладач В.А.Новіков

- старший викладач О.В.Щурська

Хореограф - К.В.Іваненко


Художній керівник курсу –
народний артист України, професор кафедри
Б.М.Бенюк


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Петруччо – Володимир Захарченко, Олександр Жила

Катеріна – Дарина Панасенко, Тетяна Шавкова, Марія Кос

Б’янка – Анна Сердюк, Юлія Коник, Владислава Коровай

Баптіста Мінола – Петро Русанєнко, Роман Соболевський

Гремйо – Давид Лежава, Віталій Слуцький

Люченцо – Владислав Дмитрук, Ігор Лагай

Гортензіо – Олександр Жила, Антоніна Чурікова

Грумйо – Олександр Ценер, Марина Кошкіна

Транйо Ігор Качур

Слуги Петруччо - Марія Деменко, Марія Чуприненко, Юлія Коник, Марія Кос,
Марина Кошкіна, Дарина Панасенко, Анна Сердюк, Таїсія Сікорська, Тетяна Шавкова

ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


СКРІЗЬ ПЛАЧ, І СТОГІН, І РИДАННЯ...

[НАВЕРХ]

Л.Українка, О.С.Пушкін
(в перекладі Івана Франка)

Драматичні етюди:

  • «В дому роботи, в країні неволі» - Л.Українка;
  • «Банкет у час чуми» (фрагменти) –О.С.Пушкін;
  • «Сапфо» - Л.Українка;
  • «Прощання» - Л.Українка;
  • «Кам’яний гість» (фрагмент) – О.С.Пушкін;
  • «Айша та Мухаммед» - Л.Українка

Вистава йде без антракту.
Тривалість 1 год. 30 хв.

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-А акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник - народний артист України О.С.Замятін

Викладачі курсу:

Майстерність актора

– народний артист України О.С.Замятін

народний артист України, професор-консультант Ю.М.Мажуга

- старший викладач Л.М.Семирозуменко

- викладач Л.О.Островська

Сценічна мова

- заслужена артистка України, професор В.М.Яременко


Художній керівник курсу –
народний артист України
О.С.Замятін


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

«В дому роботи, в країні неволі» - Л.Українка:

Раб–гебрей – Є.Гудзь

Раб–єгиптянин – К.Варданян

Старший дозорець – З.Нечипор

«Банкет у час чуми» (фрагменти) –О.С.Пушкін:

Голова - З.Нечипор

Молодий чоловік – Є.Жуков

Мері - В.Єфименко

Луїза – К.Васюта

«Сапфо» - Л.Українка:

Сапфо – В.Вишневська

Фаон - Волошин

«Прощання» - Л.Українка:

Хлолпець – В.Руденко,О.Невзоров

Дівчина – М.Койчева К.Васюта

«Кам’яний гість» (фрагмент) – О.С.Пушкін:

Дон Жуан – З.Нечипор

Донна Анна - М.Койчева К.Васюта

Лепорелло – Є.Жуков

«Айша та Мухаммед» - Л.Українка:

Айша – А.Бєланова

Мухаммед – М. Шрамко

Хадіджа – В.Доценко


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]


ЛЕГКИЙ ДОТИК

[НАВЕРХ]

Луїджі Піранделло
Переклад Л.А.Підлісної

За новелами Луїжді Піранделло

Вистава йде без антракту.
Тривалість 1 год. 40 хв.

Сезон 2017–2018 рр.


ДИПЛОМНА ВИСТАВА
4-Б акторського курсу
факультету театрального мистецтва

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України, Лауреат національної премії
імені Т.Г.Шевченка Д.М. Богомазов

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України А.М. Самінін

Художник - П.Д. Богомазов

Викладачі курсу:

Майстерність актора:

– народний артист України А.Ф. Ященко

заслужений діяч мистецтв України А.М. Самінін

Сценічна мова:

заслужена діяч мистецтв України, доцент Л. А. Підлісна

викладач О. Ю. Гринько

Вокал:

старша викладач О.Г. Кудрявцева

І.Є. Нетсєва

Сценічний рух - старший викладач О. В. Павлін

Танець - старший викладач О.В. Головко

Трюкова підготовка - старший викладач Н.В. Майборода


Художній керівник курсу –
заслужений діяч мистецтв України, Лауреат національної премії імені Т.Г.Шевченка
Д.М. Богомазов


ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Н о в е л и:

«Паперовий світ»,
«Жива та мертва»,
«Коли боїшся щастя»,
«Три думки горбуньї»,
«Легкий дотик»,
«Посвист поїзда»,
«Свиня»,
«Ти смієшся»

У виставі беруть участь студенти 4-Б курсу:

Бегма Олександр, Бондар Олександр, Гордієнко Ярина, Гоцуляк Олег,

Григорєв Євген, Давиденко Євген, Дадалев Михайло, Заниборщ Марія,

Кириченко Максим, Коваль Олександр, Кузь Дана, Ларіонова Агата,

Люба Кристина, Нешва Наталія, Остреїнова Анастасія, Павлик Ганна,

Пустовіт Анастасія, Рудинський Олександр, Савенко Борис, Тихомиров Макар,

Трембач Ольга, Шемет Артем, Шпегун Павло


ПОСТАНОВЧА ЧАСТИНА:

Головний художник – І.В. Білецький

Завідувач художньо-постановчої частини – В.М. Косенко

Начальник костюмерного цеху – Г.М. Афанасьєва

Начальник електроосвітлювального цеху – М.Б.Мітюхляєв

Начальник радіоцеху – Ю.О.Савін

Звукорежисер – А.В.Пашкевич

Начальник машинно-декораційного цеху – В.Д. Попов

Начальник столярного цеху – М.В. Заграничний

Начальник гримерного цеху – І.М. Бернацька

Начальник бутафорсько-реквізиторського цеху – О.М. Ширяєва

[НАВЕРХ]










 








  

   



Генеральні партнери

Компанія «Інтеко-холдінг»






© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co